Сосна не колота

«Дрова із сосни не колоті купити» – це дуже популярний запит, адже багато мешканців приватних будинків шукають саме це пальне для своїх печей та камінів. Не колоті дрова можуть використовуватися не тільки для опалення. Ії часто також замовляють, щоб робити з них прості садові меблі. Дрова не колоті сосна Київ купити також слід з тієї причини, що вони обходяться більш дешево, ніж купувати вже колоті дрова. Це пов’язано з тим, що після рубки виходить більший об’єм палива за такі ж гроші.

Ще одна причина купити дрова не колоті сосна Київська область – це можливість різних способів опалення. Наприклад, можна порубати чурки на невеликі дрова або ж кидати їх у добре розпалене полум’я цільними. У такому разі дрова будуть горіти повільніше й при цьому давати багато тепла.

Переваги та недоліки соснових дров

Є декілька причин купити дрова не колоті сосна:

  • Вони дають дуже багато тепла;
  • Приємний аромат, який створює у домі затишну атмосферу;
  • При використанні у лазні ефірна олія наповнює парну цілющим лісним запахом, який вливає на організм наче заспокійливе, та сприяє лікуванню дихальних шляхів.

Якщо хочете, соснові дрова не колоті купити Україна, то необхідно знати також і про їх недоліки. Перший недолік – це багато іскор в процесі згорання, що в свою чергу вимушує біль ретельно ставитися до правил безпеки. Але багатьом людям подобається така властивість хвойних порід дерева, особливо якщо мова йде про їх використанні у камінах.

Ще один недолік полягає у тому, що таке пальне досить швидко прогорає, хоча й встигає дати багато тепла. І останній недолік: всередині димоходу швидко збирається сажа, тому його треба часто чистити.

Дрова із сосни не колоті: ціна

На соснові дрова не колоті у Києві ціна приємно радує, особливо якщо робити оптове замовлення та купувати в спеціалізованих компаніях. Треба розуміти, що навіть при однаковій ціні не колотих дров завжди виходить більше, а значить їх на довше вистачить.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..