Вільха не колота

У багатьох приватних будинках немає централізованої системи опалення, а замість неї використовується піч або камін. У такому випадку для мешканців актуальним є питання замовлення дров. І багато людей обирають купити дрова не колоті з вільхи Київ.

Чому саме не колоті дрова? На це є одразу декілька причин. По-перше, це більш економний варіант, адже після рубки виходить більший об’єм, аніж при покупці одразу колотих дров. По-друге, є варіант підкидати в вогонь цілі чурки, які будуть довго горіти та давати багато тепла. По-третє, якщо купити дрова не колоті з вільхи Київська область, то використовувати деревину можна не тільки для опалення, але й, наприклад, з неї можна виготовляти прості садові меблі.

Купити дрова не колоті вільха Київ: переваги вільхи

Є одразу декілька вагомих причин, чому слід замовити не колоті дрова вільхові Київ:

  1. Ця деревина гарно розгоряється. Вільха швидко розгорається, тому з розпалюванням вогню не виникнуть складнощі.
  2. Довго горить. Якщо замовити вільхові дрова не колоті недорого Київ, то можна дізнатися, що вони довго горять й дають чимало тепла. Саме тому їх вигідно використовувати.
  3. Може використовуватися у лазнях. Це майже ідеальні дрова для розтоплювання лазні, до того ж пар має приємний аромат.
  4. Лікувальні властивості. Пар вільхи вважається дуже корисним при лікуванні та профілактики простудних захворювань. До того ж аромат цього дерева дає багато сил та енергії.
  5. Не потребує багато уваги. Вільха практично не виділяє смол та диму, які можуть забруднювати димар.

Вільхові дрова не колоті: ціна Київ

Купити вільхові дрова не колоті дешево в Києві можна в нашій компанії. Ми пропонуємо якісні дрова з вільхи та інших порід деревини по приємним цінам. Вартість кубу може залежати від об’ємів покупки та пори року.

Відгуки
Вадим
Вадим
12.08.2022
Дрова колоті дуб 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті дуб 35 см, товщина поколу 10 см
Подъехал за сеткой дров на шашлыки, убедили взять полный багажник, что в сумме дешевле. Так что теперь на даче эти дрова лежат, каждый раз за ними ездить не нужно. Приятно, когда продавец не на пофиг работают, стараются помочь...
Артем
Артем
03.08.2022
Брикети Nestro із дуба
Брикети Nestro із дуба
Отличные дрова, беру только сдесь, всем реккомендую...