Ясень не колотий

Якщо будинок опалюється дровами, то можна купити дрова не колоті з ясеня Київ. Представлена порода деревини вважається однією з кращих для опалення за допомогою печей, камінів або котлів. Це пояснюється властивостями цієї породи, а також багатьма її перевагами.

Дрова не колоті користуються великим попитом насамперед через можливість трохи зекономити. Річ у тому, що після рубки об’єм сировини виходіть більш ніж при покупці уже колотих дров. Саме тому багато людей обирають купити дрова не колоті з ясеня Київська область. Ще одна причина – це можливість порубати чурки на любі розміри. Наприклад, невеликі та середні за розміром дрова можна використовувати для розпалювання вогню та підняття температури, а цільні чурки – можна закинути в добре розпалене вогнище, й вони будуть повільно горіти та давати тепло протягом багатьох годин.

Переваги купити дрова не колоті ясен

Ясен – це одна з найкращих порід деревини для опалення приміщень. І на це є одразу декілька причин:

  1. Нейтральний запах. Завдяки цій властивості замовити не колоті дрова з ясеня Київ можна для відкритих камінів або навіть для приготування їжі на багатті.
  2. Простота розпалювання. Такі дрова дуже легко та швидко розгораються, навіть якщо вони трохи сирі.
  3. Гарна тепловіддача. При горінні ясен дає дуже багато тепла, тому гарно протопити можна будь-яке приміщення.
  4. Невисока природна вологість. Завдяки цьому дрова не доводиться довго просушувати перед використанням.

Одна з причин, чому деякі люди не хочуть купити дрова не колоті ясен дешево в Києві – це складність їх рубки сокирою. Однак є дуже багато сучасних засобів, які дозволяють порубати дрова без зайвих зусиль.

Дрова не колоті ясен: ціна Київ

Якщо шукаєте, де можна купити дрова не колоті ясен недорого Київ, то слід звертатися в нашу компанію. Вартість залежить від сезону та об’ємів покупки. Завжди вигідніше купувати великими обсягами. У такому разі можна отримати знижку та придбати пальне до підвищення цін.

Відгуки
Вадим
Вадим
12.08.2022
Дрова колоті дуб 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті дуб 35 см, товщина поколу 10 см
Подъехал за сеткой дров на шашлыки, убедили взять полный багажник, что в сумме дешевле. Так что теперь на даче эти дрова лежат, каждый раз за ними ездить не нужно. Приятно, когда продавец не на пофиг работают, стараются помочь...
Артем
Артем
03.08.2022
Брикети Nestro із дуба
Брикети Nestro із дуба
Отличные дрова, беру только сдесь, всем реккомендую...