Обрізки

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
 • Щільність деревини 450кг / м3
 • Питома теплотворність 2127 Ккал
 • Калорійність 4907
 • Середня вологість 30%
 • Варіанти фасування: навалом, складені (складометр), в ящиках
ціни вказані за куб навалом, але так само можна купити дрова складометрами (щільно укладені в машині) або в ящиках (1м х 1м х 2м). Ціни за складені дрова (складометр) і ціни за дрова в ящиках уточнюйте у менеждерів
 

Відходи деревини та пиломатеріали: купити на сайті drova-kiev.in.ua

В процесі заготівлі лісу або роботи будь-якого деревообробного підприємства утворюється велика кількість відходів. Обрізки з пилорами (обзел) - це та частина дерева, яка залишається після розпилювання кругляка на дошки, цей матеріал відмінно підходить для використання в якості палива.

Відходи деревини використовуються в багатьох сферах і для самих різних цілей. Ми пропонуємо вам тільки екологічно чистий і якісний матеріал, який дає оптимальну кількість тепла, енергії і користі в процесі використання. Крім того, застосування саме такого продукту корисно для екології, адже жодна частина зрубаного дерева не пропадає.

Ми продаємо оптом обрізки з пилорами в Києві, а також Київській області. Відходи деревини та пиломатеріали купити можна швидко та зручно.

До відходів відносяться:

 • обрізки;
 • горбиль;
 • обзел;
 • обапол.

Ми пропонуємо вам купити обзел, горбиль або будь-який інший варіант обрізок з пилорами за оптимальними цінами. Наші фахівці уважно стежать за тим, щоб вся продукція відповідала високим стандартам якості і залишалася безпечною для людського організму в процесі горіння. Відходи горять яскраво і практично без іскор, не виділяють небезпечних речовин при нагріванні і витрачаються економно.

Весь матеріал якісний, без гнилі і порохні. Має вигляд дощечок довгою 35-40 см і товщиною 2-10 см. Є можливість самовивозу або доставка на вашу адресу нашим транспортом. У розпорядженні компанії є різні типи вантажівок (Газель, ЗІЛ, КАМАЗ), що дозволяють доставити за одну ходку від 5 до 12 кубометрів.

Де використовуються обрізки з пилорами в києві?

Матеріали з пилорами можуть бути корисні для приміщень будь-якого розміру і різноманітних підприємств. Цей популярний матеріал використовується всюди, де є потреба в дешевому паливі. Наприклад, горбиль купити можна, як для отримання тепла, так і для господарських потреб. Тож якщо ви плануєте заощадити на дровах в Києві, матеріали з пилорами стануть чудовим рішенням. 

Серед наших постійних клієнтів є ті, хто купує дрова з пилорами для опалення:

 • Приватних будинків і дач. Обзол, ціна якого нижче, ніж тих же дров, прекрасно підійде для опалення вашого заміського будинку або невеликої дачі. Він дасть досить тепла без великої кількості диму.
 • Тимчасових і нежитлових приміщень. Купити обапол в Київській області можна для опалення господарських будівель, тимчасових будинків і інших приміщень, які потрібно опалювати і тримати сухими.
 • Виробничих цехів. Для того, щоб підтримувати правильну температуру в виробничих приміщеннях, не обов'язково проводити газ або купувати вугілля. Обрізки з пилорами обходяться дешевше і дають досить тепла навіть для великих цехів.
 • Комерційних підприємств. Можна горбиль купити в Києві або області, щоб забезпечити тепло в магазинах, складських приміщеннях, невеликих кіосках - в загальному, в будь-яких комерційних приміщеннях. Це зручно, недорого і безпечно.
 • Гаражів, боксів. Багато власників гаражів, майстерень і боксів проводять в них досить багато часу. До того ж, такі споруди теж потребують правильного і регулярного опалення. Сухість в гаражному приміщенні, особливо без вікон і правильної вентиляції, дуже важлива. Без неї повітря стає занадто сирим, на стінах з'являється цвіль і грибок. А це може бути небезпечно для здоров'я.

В результаті, можна сказати, що обапол купити можна для дуже різних приміщень - і по призначенню, і за розмірами. Наші досвідчені менеджери із задоволенням допоможуть вам вибрати оптимальний варіант обрізків для ваших потреб індивідуально. Ви зможете придбати краще, а головне - екологічно чисте паливо для свого будинку, магазину, складу або будь-якого іншого будівлі.

До єдиного недоліку обрізків можна віднести те, що в одній партії може бути деревина різних порід, наприклад дуб, сосна. Через це паливо іноді прогорає нерівномірно, і складно оцінити його теплотворність. При цьому в процесі згоряння воно все одно дає гарну кількість тепла і повністю виконує свої функції.

Які переваги мають дрова з пилорами?

Перше, про що варто сказати - це низька вартість. Наприклад, горбиль, ціна якого значно нижче, ніж у дров або вугілля, може забезпечити тепло для приміщень різних габаритів.

Крім доступної вартості, яка в рази відрізняється від колотих дров, обрізки з пилорами мають і інші цікаві переваги. За невеликі гроші ви отримуєте такий же екологічно чистий продукт. Це якісний кругляк сосни. Так що ви можете не переживати про токсини або шкідливі виділення під час горіння (що може трапитися при покупці відходів пилорами з меблевих виробництв). Це природне паливо, яке може використовуватися для опалення будь-яких, в тому числі і житлових приміщень.

Обрізки з пилорами - прекрасне додаткове паливо. Такі дрова купують, як матеріал для розпалювання. Оскільки обрізки дрібніші за звичайні дрова, то они швидше висихають, а також легко спалахують. При бажанні їх легко поколоти на більш дрібні друзки. До того ж, не доводиться шукати спеціальне місце для зберігання або застосовувати незвичайні способи сушки. Невеликі тріски просихають швидше, ніж дрова. Їх можна використовувати одразу після покупки.

Де вигідно купувати таке паливо?

Оскільки дрова з пилорами - це, по суті, відходи деревообробного виробництва, то логічніше за все купувати обзел прямо на підприємствах, які займаються цим видом діяльності або близько з ним пов'язаних. Але варто врахувати, що такі підприємства рідко дозволяють обапол купити в Києві в невеликій кількості. Вони співпрацюють лише з великими замовниками.

Оскільки наша компанія спеціалізується на заготівлі та реалізації дров у великих обсягах, ми можемо запропонувати своїм клієнтам також обрізки з пилорами в Києві та Київській області. Ми гарантуємо не тільки вигідні ціни на цю популярнк продукцію, але і партії різного об'єму, які завжди є в наявності. Це оптимальний варіант, якщо ви не хочете, щоб опалювальний сезон істотно похитнув ваш бюджет, при цьому приміщення залишалися комфортними для життя або роботи.

Щоб дізнатися точну ціну, телефонуйте нашим менеджерам, і вони нададуть відповіді на всі ваші запитання. Наші фахівці підберуть для вас кращий матеріал з оптимальною ціною, розкажуть про всі його особливості та переваги. Для постійних і оптових покупців діють спеціальні умови.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..