Обрізки сосни

Ми пропонуємо всім охочим соснові обрізки купити в Київській області, які мало чим відрізняються від дров із того ж дерева. Тому що і за масивністю, і за теплотворністю сировина практично не поступається дровам. Головна відмінність – зовнішні властивості. Обрізки мають неправильну форму, а також з одного боку є кора, а з іншого – відсутня.

Бажаєте придбати, і при цьому не переплачувати? Компанія DROVA-KIEV надасть Вам таку можливість. Просто зв'яжіться з нами за допомогою вказаних на нашому сайті номерів телефону або електронною поштою. Наші менеджери дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять, і допоможуть підібрати саме ту позицію в нашому каталозі, яка потрібна саме Вам. Також Ви можете залишити свій номер телефону на нашому, після чого наш співробітник Вам передзвонить у зручний для Вас час.

Чому Вам варто придбати обрізки сосни у Київській області

Така деревина дозволяє відчутно заощадити, до того ж опалення будинку або бізнес-приміщення здійснюватиметься на стабільно якісному рівні.

 • Теплота спалювання. Коли відбувається вибір палива для обігріву, найголовніше – зрозуміти, яка його теплотворна здатність. Ми пропонуємо нашим клієнтам обрізки сосни купити оптом та в роздріб з коефіцієнтом теплової віддачі близько 2080 ккал/дм3.
 • Зольність. У зв'язку з тим, що одна сторона такого виду дерева з корою, то зола становитиме дещо більшу частку, ніж при спалюванні дров такої самої породи. Але при цьому зольність не перевищуватиме 5%, а значить, це не позначиться негативно на нагрівальних агрегатах.

Купити обрізки сосни недорого в Києві та області. Як використовувати?

Ці лісоматеріали можуть використовуватися як паливо для обігріву в таких випадках:

 • на дачі або в приватному будинку;
 • для лазні та сауни;
 • для каміна;
 • у гаражі (щоб не завівся грибок та пліснява, усунути вогкість та обмерзання);
 • на складських та виробничих просторах;
 • у кіосках, МАФах, приміщеннях для охоронця.

Також актуально використовувати для розпалювання вогню перед закиданням в нього вугілля або паливних євродрів у вигляді брикетів.

Які переваги мають обрізки пиломатеріалів із сосни Київ: ціна, зручність, екологічність

 • Низька вартість. Це дуже важливий аспект вибору такого виду пального. Тому що завдяки цьому фактору воно впевнено конкурує із дровами з аналогічної породи дерева. В середньому розцінки на звичайні дрова вищі на третину.
 • Практичність. За рахунок невеликих параметрів, відсутня потреба їх колоти та є можливість зручно зберігати. Також вони добре розгоряються, тому що в них малий вміст вологи.
 • Екологічність. Ця деревина не має у своєму складі небезпечних летких елементів. Особливо це важливо для маленьких приміщень із слабкою системою вентиляції.

Купити обрізки з пилорами, сосна: Київ та інші населені пункти регіону

З нами Ви зможете відчутно заощадити, бо ми маємо найдемократичніші ціни в Україні. А пов'язано це з наступним:

 • Ми самі займаємося заготівлею, переробкою та реалізацією пиломатеріалів. Жодного перепродажу й жодних посередників.
 • Ми маємо у своєму розпорядженні транспортні засоби будь-якого габариту. Не потрібно робити кілька ходок – все замовлення відвозиться за один раз.
 • Наші менеджери проконсультують Вас та допоможуть підібрати товар з урахуванням цінових та кількісних характеристик.

Ми пропонуємо Вам придбати в компанії DROVA-KIEV цю продукцію, тим самим Ви створите особливий затишок та комфорт, завдяки дивовижному хвойному аромату та особливому потріскуванню. Наші контактні дані Ви легко знайдете на нашому сайті.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..