Обрізки дуба

Деревина дуба має величезну кількість переваг. Завдяки своїм сильним характеристикам міцності, вона використовується в багатьох сферах: оформлення інтер'єрів, виробництво меблів, виготовлення різьблених виробів і в інших. А вторинна сировина, що накопичується внаслідок цих процесів, активно використовується в обігріві. До речі, активно експортує обрізки дуба Київська область, тому що Полісся – дуже багатий на лісоматеріали регіон.

Це дерево вважається одним з найбільш міцних і щільних, але при цьому воно добре піддається обробці. Розпилювання, лущення, зняття кори – все це виконується за допомогою професійного інструментарію. Подальші дії з сировиною можна проводити і в домашніх умовах. Ви хочете придбати таке топливо високої якості та від виробника? Тоді Ви правильно зробили, що перейшли на сайт DROVA-KIEV!

Чому обрізки дубової дошки найбільш затребувані для обігріву?

Найчастіше люди в Україні використовують для отримання тепла такі 4 типи дров:

  • дуб;
  • сосна;
  • береза;
  • змішана деревина.

І найбільшою популярністю користується саме дубова сировина. Це пов'язано з його високою ефективністю: довге горіння та великий викид тепла. Така деревина практично не містить смоли, що демонструється низьким рівнем забруднення димової труби під час використання. Також обрізки дошки дуба купити варто для того, щоб під час їх горіння відчувати в повітрі приємну терпкість й лісову свіжість. Це позитивно впливає на здоров'я та імунну систему. При цьому слід мати на увазі, що дубом виділяється чадний газ, тому треба посилити заслінку димаря.

Бажаєте дубові обрізки купити? Дізнайтеся про цю деревину трохи більше

Довжина дубового дерева – десь 15-25 метрів. Географія поширення дуже широка. Простіше сказати, де воно не росте: Австралія, Південна Америка та Африка. До того ж, на останніх двох континентах дуб, таки, можна знайти на окремих територіях. Відмінно витримує різкі кліматичні стрибки та є одним із довгожителів серед дерев. Співпрацюючи з нами, Ви зможете швидко та зручно купити обрізки дуба: Київ і область, самовивезення та доставка.

Ця сировина дуже широко застосовується. Завдяки високій міцності використовується навіть для створення різних конструкцій, сходів, підлог і паркету. В багатьох країнах світу люди шукають, де можна придбати цей матеріал для нагріву житлової та нежитлової площі, розведення вогнищ. На щастя, в Україні ця сировина не є дефіцитом внаслідок того, що 27% площі лісового фонду нашої держави займає саме це дерево.

Продаємо високоякісні обрізки дубові: Київ та область

Сировина з дуба – один з найбільш "калорійних" матеріалів для використання в опалювальному котлі. Тому цілком логічно, що його настільки активно використовує Київська область, втім, як і інші регіони країни. Такі дрова – еталон для отримання тепла, тому що вони повільно горять й випускають затишний лісовий аромат, що створює приємну атмосферу. Не секрет, що дубові дрова досить дорогі, але вторинна сировина куди доступніша.

Регіон, в якому доступні наші обрізки з пилорами дуб – Київ та область. Придбавши у нас ці матеріали, Ви зможете обігріти будинок, баню, сауну та багато інших просторів, обладнаних котлами, печами, камінами або іншими нагрівальними пристроями. Понад 10 років люди довіряють нам опалення своїх будинків, котеджів, дач, бізнес-приміщень та інших об'єктів. З питань доставки нашої продукції до Вашого населеного пункту (або з будь-яких інших питань), зв'язуйтесь з нами за телефонами та електронною поштою, розміщеними у розділі сайту «Контакти».

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..