Пелети

Пелети купити в києві за вигідними цінами: кому підійде таке паливо?  

Дерев'яні пелети також називають паливними гранулами, еко-паливом, біопаливом або Евродровами. Перевага цього виду матеріалу не тільки в екологічності (пелети у виробництві виготовляють з відходів деревини), але і в тому, що гранули легко розпалюються і довго тримають тепло.

Чому вам варто купити паливні пелети оптом? Це гідний конкурент, вугіллю і дровам. Гранули мають невелику циліндричну форму. Зверніть увагу, що для використання пелет потрібні спеціалізовані опалювальні котли. Європейські країни вже десятки років активно використовують це паливо.

На популяризацію пелет впливають такі чинники як:

 • екологічність (паливо - різні деревні і рослинні відходи);
 • підтримка автоматизації опалення (можна додатково встановити систему автоматичної подачі гранул в котел з резервуара);
 • гранули підходять, як для побутових, так і для промислових цілей.

Їх зручно зберігати, транспортувати та використовувати, оскільки вони досить легкі, при цьому не залишають зайвого сміття. Щоб пелети замовити, доведеться витратитися трохи більше, ніж на дрова, але опалення пелетами є ефективнішим за багатьма параметрами.          

Купити паливні пелети доцільно і з точки зору екології. Для їх виготовлення використовується вторсировина, стружка та інші відходи деревообробної промисловості. Спочатку матеріал подрібнюють, потім пресують під впливом високого тиску і температури. Виготовлення пелет не передбачає ніяких сторонніх домішок, гранули тримають форму за рахунок природної смоли, а тому абсолютно безпечні, можуть використовуватися, навіть якщо котел розміщений в житловому приміщенні.

Вирішили купити пелети від виробника? В такому випадку вам буде цікаво дізнатися про технології виробництва сучасного біопалива більш детально. Виготовлення включає в себе наступні етапи:

 • Заздалегідь підготовлена сировина подрібнюється на спеціальній дробарці.
 • Далі отриманий напівфабрикат необхідно висушити до 8-12% вологості в сушарці.
 • Молотковим млином потрібно додатково подрібнити отриману масу.
 • Щоб досягти більш якісного склеювання в процесі пресування і, як наслідок, цілісності палива, напівфабрикат зволожується парою за допомогою шнекового змішувача.
 • Далі сировина пресується в матриці. Отримані заготовки попередньо охолоджуються, оскільки гарячі вони ще не тримають форму.
 • Отриманий продукт пакується і чекає свого покупця.

Пелети купити в Києві Ви можете з наступними характеристиками:      

 • діаметр гранул 6-8 мм;
 • довжина гранул 15-40 мм;
 • зольність 0,7-1,3%;
 • вологість 6-8%;
 • максимальна теплота згоряння 4730 ккал/кг.    

Евродрова безпечні в зберіганні і не схильні до самозаймання, не викликають алергічних реакцій, викиди вуглекислого газу під час згорання не забруднюють атмосферу. Пелети купити в Києві можна заздалегідь або відразу під час опалювального сезону. Вони не вибагливі в умовах зберігання: головне - захистити паливо від впливу вологи.

Дубові і соснові паливні пелети

Дубові паливні пелети характеризуються такими перевагами:

 • відмінна енергоефективність, за рахунок чого відсутня необхідність частої завантаження котла;

 • мінімальна зольність (не більше 0,5%), завдяки чому при використанні дубових пелет для опалення чистка топки повинна здійснюватися не частіше одного разу на місяць;

 • комфортне використання - при згорянні дубові гранули не стріляють і не виділяють іскор;

 • безпека - самовоспламеняемость твердого палива виключається.

Дубові паливні пелети екологічні і не виробляють шкідливих для людини домішок при згорянні. Завдяки цілющим якостям дуб при згорянні виділяє речовини, що сприяють відновленню нервової системи і поліпшення загального стану організму. При частому використанні цього твердого палива зникають хронічні захворювання внутрішніх органів. Альтернативою можуть стати колоті дрова, які також можна придбати на нашому сайті. Однак варто вивчити всі переваги і недоліки такого рішення. 

Соснові пелети для опалення містять в своєму складі близько 30% лігніну, що в півтора рази більше, в порівнянні з дровами. При нагріванні і пресуванні під час виробництва температура збільшується і цей елемент вступає в реакцію з іншими компонентами і виконує функцію природного клею. За рахунок цього соснове паливо більш міцне на злам і не вимагає додаткового використання клею або інших домішок. Крім того, хвойні пелети містять в складі більше смолистих елементів, завдяки чому збільшується їх теплотворність. 

Перед упаковкою проводиться попереднє видалення дрібних частинок. Якщо ви замовили дрова в Києві або іншу продукцію з нашого сайту, то будьте впевнені, що наша компанія контролює якість виготовленого палива і пропонує адресну доставку транспортом у зручний для вас час. Також ви можете придбати паливні брикети.

Яка ж ціна на дерев'яні пелети?

Вартість біопалива багато в чому визначається його якістю, а також складом (з яких саме відходів були виготовлені гранули). Крім відходів деревопереробної промисловості, паливні гранули можуть виготовлятися із вторсировини агропромисловості (лузга, стебла рослин), а також з торфу, очерету. На деревні пелети ціна за тонну також залежить від пори року і обсягу закупки. В опалювальний сезон, як правило, піднімають ціни, тоді як влітку купити паливо можна значно дешевше. Придбати пелети в Києві можна різними варіантами фасування по 15-50 кг або так званим біг-бегом, де ціна формується за тонну продукції. Саме останній варіант буде найвигіднішим.

Як використовувати пелети

Перш ніж купити пелети в Україні, потрібно дізнатися, як правильно їх використовувати. Зверніть увагу, що є певні відмінності від вимог до зберігання дров для опалення. Перше правило: зберігання в придатному місці. Експлуатація біопалива складається з наступних етапів:

 • Перевірити, чи підходять колосники для пелет. Купити пелети в роздріб в Києві не проблема. Але якщо гранули будуть провалюватися між секціями, потрібно замінити колосник.
 • Щоб завантажувати паливо в бункер, потрібно використовувати спеціальну лопатку.
 • Якщо використовуєте засіб для розпалювання, перед тим як підпалювати паливо, потрібно почекати, поки він всмокчеться.
 • Важливо час від часу чистити камеру згоряння.

Де купити пелети в києві?    

Якщо в Європі придбати пелети з деревини не складе труднощів в будь-якому з регіонів, то в Україні цей ринок тільки формується. При виборі постачальника потрібно оцінювати не тільки вартість, але і якість продукції. Особливо уважно варто поставитися до вибору продукції, якщо ви хочете купити дерав'яні пелети для опалення житлових приміщень. Гранули повинні бути щільними і міцними, не розсипатися в руках і не мати сторонніх запахів.

Наша компанія реалізує повністю безпечне для застосування біопаливо, виготовлене, згідно з європейськими стандартами і ГОСТам. На пелети для котлів ціна в Києві також досить різна, але продукція такої якості, як наша, дешевше не продається. 

Кому слід купувати пелети для твердопаливних котлів? 

Пелети паливні використовуються, перш за все, в спеціалізованих котлах і пальниках для євродров. Багато моделей такого обладнання не тільки спеціально розраховані під цей вид палива, але і доповнені системою автоматичної подачі. Завантаживши відповідний контейнер, ви зможете не заглядати в котельню тижнями, а то й місяцями.

Але замовити пелети для твердопаливних котлів звичайного типу можна також. Просто доведеться подбати про те, щоб гранули не сипалися через колосники (ущільнити їх або поставити додаткову сітку) і відрегулювати подачу повітря. Завдяки мінімальній зольності проблем з очищенням грубки або каміна теж виникати не буде.   

Це досить універсальний матеріал: крім прямого призначення, паливні гранули використовують як дрова в поході; в якості абсорбенту на різних виробництвах, наприклад, в автосервісі; наповнювача для туалету домашніх тварин (кішок, шиншил, гризунів).

 
Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..