Пелети 15 кг

У нас Ви можете швидко та недорого замовити пелети 15 кг з доставкою додому. Це дуже зручний вид палива, тому що сировина перетворена на однакові маленькі шматочки. Їх комфортно відбирати в потрібному обсязі та завантажувати у топку. Можуть використовуватися для котла, каміна, печі, мангалу та ін. А завдяки своїй високій екологічності, пальне у вигляді гранул не сприяє збільшенню обслуговувань та чисток вогнища.

Компанія DROVA-KIEV виробляє, реалізує та доставляє свою продукцію по Києву та Київській області. У нас Ви зможете купити пелети оптом по 15 кг. Також діє і роздрібний продаж. Завдяки широкому вибору автомобілів (від Газелей до фур), Ви можете бути спокійні, що навіть найбільше замовлення буде доставлено за один підхід та у зручний для Вас час. Ми працюємо оперативно та якісно, а наші ціни неодмінно Вас приємно здивують.

Чому варто купити пелети 15 кг у гранулах

  • Висока тепловіддача. На 30-40% сильніше, ніж під час використання дров.
  • Мінімальна зольність. Немає потреби після кожного згоряння чистити топку.
  • Зміст різних домішок дуже малий. Що відповідає вимогам ЄС про добавки та токсини, і є гарантією безпеки.
  • Займають невелику площу під зберігання. У 1,5 рази менше, порівняно з дровами з такою самою теплотворністю.

Також їх можна використовувати для автоматизованих котлів без завантаження вручну. Високий коефіцієнт корисної дії та зручне використання – головні переваги такого виду паливних матеріалів з дерева. Ви можете зателефонувати за будь-яким номером телефону із вказаних на сайті (або скористатися опцією «Зворотний дзвінок») і наш представник кваліфіковано проконсультує Вас.

Як виготовляються паливні пелети в мішках 15 кг: Київська область, DROVA-KIEV

  • Сортування та приготування.
  • Пиломатеріал дробиться до тріски.
  • Отримана маса висушується. Для цього використовується барабанна сушка з гарячим повітрям.

По досягненню вмісту вологості у сировині близько 8-12%, її поміщають у гранулятор. За допомогою шнекового транспортера відбувається завантаження рубаного дерева на спеціальну матрицю, де є певні отвори. Через тиск гаряча подрібнена деревина починає виділяти лінгін. Це стає причиною склеювання сировини, а під час виведення матеріалу з пристрою, він перетворюється на гранули. Також беруться до уваги такі фактори, виходячи з породи дерева: температура, волога та тиск.

Найбільш вигідна на пелети ціна за 15 кг: Київ та область

Якщо Вам потрібні якісні лісоматеріали за приємними розцінками, то Вас має зацікавити асортимент продукції тарасівської компанії DROVA-KIEV. Завдяки налагодженому, як швейцарський годинник, власному виробництву, нам вдається досягати всіх поставлених цілей швидко і без будь-яких перешкод. Ми переробляємо, продаємо та доставляємо деревну паливну сировину в будь-яких обсягах строго за обумовленим заздалегідь графіком. Приймаємо всі актуальні сьогодні способи розрахунку.

У нас прагнуть пелети 15 кг купити Київ, Конча-Заспа, Гостомель, Васильків, Петропавлівська Борщагівка та багато інших населених пунктів регіону, тому що ми дотримуємося простого правила: високоефективне пальне за адекватні ціни. У телефонному режимі з Вами спілкуватиметься досвідчений консультант, який допоможе розібратися у всіх тонкощах процесу вироблення деревних матеріалів. Також він роз'яснить, як найпростіше у Вашому випадку зробити замовлення. Ми якісно та зручно фасуємо нашу продукцію, що забезпечує економію місця у Вашому будинку, на дачі чи складському приміщенні.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..