Пелети 15 кг

У нас Ви можете швидко та недорого замовити пелети 15 кг з доставкою додому. Це дуже зручний вид палива, тому що сировина перетворена на однакові маленькі шматочки. Їх комфортно відбирати в потрібному обсязі та завантажувати у топку. Можуть використовуватися для котла, каміна, печі, мангалу та ін. А завдяки своїй високій екологічності, пальне у вигляді гранул не сприяє збільшенню обслуговувань та чисток вогнища.

Компанія DROVA-KIEV виробляє, реалізує та доставляє свою продукцію по Києву та Київській області. У нас Ви зможете купити пелети оптом по 15 кг. Також діє і роздрібний продаж. Завдяки широкому вибору автомобілів (від Газелей до фур), Ви можете бути спокійні, що навіть найбільше замовлення буде доставлено за один підхід та у зручний для Вас час. Ми працюємо оперативно та якісно, а наші ціни неодмінно Вас приємно здивують.

Чому варто купити пелети 15 кг у гранулах

  • Висока тепловіддача. На 30-40% сильніше, ніж під час використання дров.
  • Мінімальна зольність. Немає потреби після кожного згоряння чистити топку.
  • Зміст різних домішок дуже малий. Що відповідає вимогам ЄС про добавки та токсини, і є гарантією безпеки.
  • Займають невелику площу під зберігання. У 1,5 рази менше, порівняно з дровами з такою самою теплотворністю.

Також їх можна використовувати для автоматизованих котлів без завантаження вручну. Високий коефіцієнт корисної дії та зручне використання – головні переваги такого виду паливних матеріалів з дерева. Ви можете зателефонувати за будь-яким номером телефону із вказаних на сайті (або скористатися опцією «Зворотний дзвінок») і наш представник кваліфіковано проконсультує Вас.

Як виготовляються паливні пелети в мішках 15 кг: Київська область, DROVA-KIEV

  • Сортування та приготування.
  • Пиломатеріал дробиться до тріски.
  • Отримана маса висушується. Для цього використовується барабанна сушка з гарячим повітрям.

По досягненню вмісту вологості у сировині близько 8-12%, її поміщають у гранулятор. За допомогою шнекового транспортера відбувається завантаження рубаного дерева на спеціальну матрицю, де є певні отвори. Через тиск гаряча подрібнена деревина починає виділяти лінгін. Це стає причиною склеювання сировини, а під час виведення матеріалу з пристрою, він перетворюється на гранули. Також беруться до уваги такі фактори, виходячи з породи дерева: температура, волога та тиск.

Найбільш вигідна на пелети ціна за 15 кг: Київ та область

Якщо Вам потрібні якісні лісоматеріали за приємними розцінками, то Вас має зацікавити асортимент продукції тарасівської компанії DROVA-KIEV. Завдяки налагодженому, як швейцарський годинник, власному виробництву, нам вдається досягати всіх поставлених цілей швидко і без будь-яких перешкод. Ми переробляємо, продаємо та доставляємо деревну паливну сировину в будь-яких обсягах строго за обумовленим заздалегідь графіком. Приймаємо всі актуальні сьогодні способи розрахунку.

У нас прагнуть пелети 15 кг купити Київ, Конча-Заспа, Гостомель, Васильків, Петропавлівська Борщагівка та багато інших населених пунктів регіону, тому що ми дотримуємося простого правила: високоефективне пальне за адекватні ціни. У телефонному режимі з Вами спілкуватиметься досвідчений консультант, який допоможе розібратися у всіх тонкощах процесу вироблення деревних матеріалів. Також він роз'яснить, як найпростіше у Вашому випадку зробити замовлення. Ми якісно та зручно фасуємо нашу продукцію, що забезпечує економію місця у Вашому будинку, на дачі чи складському приміщенні.