Пелети 30 кг

Зв'язавшись з нами, Ви можете швидко та з доставкою за потрібною Вам адресою замовити пелети 30 кг в Київській області. Цей вид деревного палива можна використовувати для різних опалювальних пристроїв, таких як котли, печі, каміни та ін. Також цей товар актуальний для приготування їжі на відкритому та закритому вогні. За своїми властивостями таке пальне – це покращений варіант традиційних дров. Якщо Вам потрібна високоефективна, економна й екологічна сировина для горіння, яку можна застосовувати для роботи різних обігрівальних систем, включаючи автоматичні, то наша компанія з радістю допоможе Вам у цьому.

Чому варто пелети з деревини 30 кг купити та використовувати?

  • Високі показники ККД. Велика щільність, малий вміст вологи та мінімальний залишок золи після горіння – ці три фактори демонструють, що дане пальне має високий коефіцієнт корисної дії, якщо проводити паралелі з іншими типами палива з дерева чи вугілля.
  • Велика тривалість горіння. Якщо придбані в нас дерев'яні пелети 30 кг правильно використовувати, то одне завантаження може прогоряти близько 6-7 годин. Що на 3-4 години довше, ніж у випадку з дровами.
  • Відсутні кіптява та дим. Низька присутність у гранулах вологи та грамотний підхід до їх виробництва надають споживачеві можливість не тільки використовувати їх вдома, а й менше чистити топку.
  • Безпечність та турбота про навколишнє середовище. Таке дерево не має у своєму складі токсичних сполук, домішок, додаткових речовин, що проклеюють, тощо. Це дозволяє стверджувати, що використовуючи такий опалювальний матеріал, Ви абсолютно не шкодите як екології, так і оточуючим Вас людям. Також відсутність усіляких добавок гарантує, що не відбудеться самозаймання палива.
  • Ціна. При відносно невисокій вартості, Ви отримуєте варіант обігріву ні чим не гірший за дрова, а за багатьма параметрами навіть більш ефективний.

Як зрозуміти, якісні чи ні пелети в гранулах 30 кг: Київ, Київська область?

  • Колір. Паливо має бути такого ж кольору, як і сировина, що лежить в його основі. Тобто, якщо продукт якісний, то сосна – світло-жовта, тверді листяні породи – бежеві, тощо. Якщо гранули відрізняються різноманіттям забарвлень, то це може сигналізувати про різні добавки та домішки.
  • Поверхня. Вона має бути гладкою, навіть глянсовою, без виразних ушкоджень. Якщо помітні тріщини та пористість, це означає, що виробник не дотримувався виробничих технологій. Відповідно, висока ймовірність, що гранули кришитимуться. Хочете не помилитися з якістю? Це легко передбачити, якщо звернутися до нас та купити пелети в мішках по 30 кг: Київ, Вишгород, Буча, Хотянівка, Бровари та в інших точках регіону.
  • Форма. Опущена в воду гранула не повинна втрачати колишню форму близько 5-ти хвилин. Якщо вона почне розвалюватись раніше, то виконано поганий прес. А якщо довше – ймовірно, було застосовано додаткове проклеювання.
  • У розмоклому стані. Якщо матеріал утворив каламутну речовину з деревного пилу, значить, якісний продукт. А якщо з'явився осад з піску, то буде багато золи та кіптяви.

Чому в нас за пелети по 30 кг ціна в Києві та області одна з найдоступніших?

По-перше, ми самі виготовляємо свою продукцію. По-друге, самі її реалізуємо. По-третє, самі здійснюємо доставку. І для всіх цих етапів ми не користуємось послугами будь-яких посередників. Все це дозволяє значно знизити собівартість наших пиломатеріалів. Наш автопарк укомплектований необхідним транспортом для вантажних перевезень: Газель, ЗІЛ, Камаз, фури. Це означає, що замовлення буде виконано за одне завезення. І це також можливість заощадити! А якщо в нас купити пелети 30 кг оптом, то діятимуть спеціальні сервісні умови.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..