Пелети з дуба

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
 • Діаметр: 6 мм/8 мм.
 • Зольність: < 0.5 %.;
 • Вологість: 7-9%.;
 • Щільність: 1200 кг/м3
 • Упаковка: мішки по 15кг/ мішки по 40кг/ биг-бег 1т
 

Пелети із дуба є одним з кращих і ефективних видів твердого палива. Їх популярність обумовлена простотою використання, високою тепловіддачею і безпекою. Даний тип біопалива виробляють методом пресування під високим тиском, в результаті чого виходять маленькі, компактні гранули. При цьому всередині кожної паливної пелети - великий обсяг теплоенергії. 

Переваги цього виду палива:

 1. Екологічність. Дубові пелети отримують з чистого сировини, хімічні домішки і добавки в складі відсутні. Після згоряння гранули майже не залишають золи. Тому вам не потрібно буде часто чистити котел або піч. 

 2. Ефективність. Пелети із дуба швидко розпалюються. Гранули є продуктом штучного походження, при виробництві якого рівень вологості максимально зменшується. При правильному зберіганні сировини проблем з підпалом не виникне. 

 3. Універсальність. Пелети дубові для котла можуть використовуватися в автоматизованих системах. 

 4. Практичність. Паливні гранули щільно укладаються, тому їх без проблем можна транспортувати на будь-які відстані. Завдяки невеликим розмірам не виникає питань із зберіганням. Купити дубові пелети - вигідний варіант для тих, хто не має в своєму розпорядженні великим приміщенням. 

 5. Високий рівень тепловіддачі. Якщо порівнювати з деревиною, теплотворність гранул в 2,5-3 рази вище. Коефіцієнт корисної дії котлів може досягати 94%. 

Наша компанія пропонує якісні та недорогі дрова в Києві з можливістю швидкої доставки в будь-яку точку регіону. 

ХАРАКТЕРИСТИКИ ДУБОВИХ ПЕЛЕТ І ОСОБЛИВОСТІ ГОРІННЯ

Основні параметри пелет з дуба:

 • зольність гранул становить від 0.48 до 0.71%;

 • теплотворна здатність - від 4.7 до 4.9 кВт;

 • вологість дубових пелет становить не більше 8%;

 • діаметр гранули - 6-8 мм;

 • вміст сірки - 0.01%;

 • висока насипна щільність. 

Однією з особливостей гранул є швидке займання. Час горіння залежить від щільності і вологості сировини, тому зберігати його рекомендується в сухому і провітрюваному приміщенні. Гранули згорають з інтенсивним жаром. Для розпалювання можна використовувати сірники з папером. Сировина запалюється практично миттєво, але якщо паливо відволожилося під час зберігання, для розпалювання краще використовувати спеціальну рідину. Розпалювачі - зручний варіант для котлів з великим об'ємом паливних камер. 

Купити дубові пелети в Києві в Drova-Kiev

Причини купити дубові пелети в Києві, скориставшись нашими послугами:

 1. Якість. Висока щільність забезпечує тривалий і рівномірне горіння. Ми є виробником твердого палива і гарантуємо якість всієї продукції. 

 2. Великий вибір. У Drova-Kiev можна замовити паливні брикети, довго-газове вугілля і антрацит, дрова будь-яких порід і пиломатеріали. 

 3. Професійний підхід. Купуючи деревні пелети або інший товар, до кожного клієнта прикріплюється власний менеджер. Ви в будь-який момент можете отримати допомогу в виборі і безкоштовну консультацію. 

 4. Вигідні умови. У нас ви можете купити дубові пелети за доступними цінами від виробника. Оптовим клієнтам пропонуються особливі умови співпраці і додаткові знижки. 

 5. Швидка доставка. Купуючи дрова, вугілля або дубові пелети в Києві, ви можете розраховувати на швидку доставку протягом 1-2 днів. Також можлива відправка твердого палива в інші регіони. 

 6. Різні варіанти оплати. Готівковий і безготівковий розрахунок, переклад на карту банку - все для того, щоб зробити ваше співробітництво з нами максимально комфортним. 

Для оформлення замовлення зв'яжіться з менеджером компанії.

Відгуки
Вадим
Вадим
12.08.2022
Дрова колоті дуб 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті дуб 35 см, товщина поколу 10 см
Подъехал за сеткой дров на шашлыки, убедили взять полный багажник, что в сумме дешевле. Так что теперь на даче эти дрова лежат, каждый раз за ними ездить не нужно. Приятно, когда продавец не на пофиг работают, стараются помочь...
Артем
Артем
03.08.2022
Брикети Nestro із дуба
Брикети Nestro із дуба
Отличные дрова, беру только сдесь, всем реккомендую...