Пелети із дуба 6 мм

Купити пелети з дуба 6 мм Київ та в області – це гарне рішення, якщо в приватному будинку або іншій будівлі немає центральної системи опалення, проте є твердопаливний котел чи пічка. Даний від палива почав широко використовуватися відносно нещодавно, але він вже завоював велику популярність. На відмінну від газу або вугілля, пелети виробляються з відходів.

Пелети дубові 6 мм купити Київ слід з багатьох причин. Такий вид палива має багато переваг, починаючи з високого коефіцієнта корисної дії, й закінчуючи економічністю.

Купити пелети з дуба 6 мм: як обрати якісні пелети?

Якщо хочете замовити пелети дубові 6 мм, то треба розуміти, на що звернути увагу при їх виборі. В першу чергу слід розбиратися в тому, як відрізнити якісну сировину. Ось декілька ключових моментів:

  • Пелети мають бути сухі та тверді, тільки в такому разі сировина не втратить свої властивості.
  • Серед палива не повинно бути великої кількості зламаних та розкришених пелет. Їх може бути невелика кількість, але якщо їх багато, то це свідчить про невисоку якість товару.
  • Поверхня має бути гладкою. Шершавість також вказує на низьку якість.
  • Розламати якісні пелети у руках досить складно.

Є ще один спосіб, як обрати й замовити пелети дубові 6 мм в Києві. Для цього пелету слід кинути у воду та подивитися, що з нею трапиться. Якісне паливо повинно затонути.

Паливні пелети з дуба 6 мм: ціна Київ та в області

На пелети з дуба 6 мм ціна за тону Київ та області невисоко, особливо якщо порівнювати з іншими видами палива, наприклад, з природним газом. При цьому оптові покупці можуть отримати непогану знижку. Це дозволяє придбати одразу велику кількість сировини, якої вистачить не на один сезон, а одразу на кілька років. Тим більше пелети не займають багато місця, тому їх досить зручно зберігати.