Пелети із дуба 6 мм

Купити пелети з дуба 6 мм Київ та в області – це гарне рішення, якщо в приватному будинку або іншій будівлі немає центральної системи опалення, проте є твердопаливний котел чи пічка. Даний від палива почав широко використовуватися відносно нещодавно, але він вже завоював велику популярність. На відмінну від газу або вугілля, пелети виробляються з відходів.

Пелети дубові 6 мм купити Київ слід з багатьох причин. Такий вид палива має багато переваг, починаючи з високого коефіцієнта корисної дії, й закінчуючи економічністю.

Купити пелети з дуба 6 мм: як обрати якісні пелети?

Якщо хочете замовити пелети дубові 6 мм, то треба розуміти, на що звернути увагу при їх виборі. В першу чергу слід розбиратися в тому, як відрізнити якісну сировину. Ось декілька ключових моментів:

  • Пелети мають бути сухі та тверді, тільки в такому разі сировина не втратить свої властивості.
  • Серед палива не повинно бути великої кількості зламаних та розкришених пелет. Їх може бути невелика кількість, але якщо їх багато, то це свідчить про невисоку якість товару.
  • Поверхня має бути гладкою. Шершавість також вказує на низьку якість.
  • Розламати якісні пелети у руках досить складно.

Є ще один спосіб, як обрати й замовити пелети дубові 6 мм в Києві. Для цього пелету слід кинути у воду та подивитися, що з нею трапиться. Якісне паливо повинно затонути.

Паливні пелети з дуба 6 мм: ціна Київ та в області

На пелети з дуба 6 мм ціна за тону Київ та області невисоко, особливо якщо порівнювати з іншими видами палива, наприклад, з природним газом. При цьому оптові покупці можуть отримати непогану знижку. Це дозволяє придбати одразу велику кількість сировини, якої вистачить не на один сезон, а одразу на кілька років. Тим більше пелети не займають багато місця, тому їх досить зручно зберігати.

Відгуки
Денис Табачник
Денис Табачник
28.09.2022
Брикети RUF із дуба
Брикети RUF із дуба
делаю запасы на зиму. беру брикеты, тк складывать удобно, в бытовке места мало. привезли быстро, водителю респект что сориентировался в наших дебрях))..
валентин
валентин
26.09.2022
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
за свою цену нормальніе дрова. доставка вовремя и покол как надо ..
Владимир Кузнецов
Владимир Кузнецов
23.09.2022
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова привезли за 3 часа. Размер ровно 25 см, ящик уложен плотно. Судя по весу, дрова не сырые. Всем доволен, спасибо...
Олег Шепетовский
Олег Шепетовский
22.09.2022
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Не слышал, чтобы ясенем топили, но решил попробовать. Красивые полешки, жара, как от дуба, если не больше. Рекомендую. ..