Пелети із дуба 8 мм

Купити пелети з дуба 8 мм – це актуально для тих людей, які мешкають у приватних будинках, де немає центральної системи опалення. Використовувати таке паливо можна у пічках та твердопаливних котлах. Даний матеріал відрізняється своєю екологічністю, а виробляється він шляхом переробки відходів. Саме тому купити пелети з дуба 8 мм Київ слід тим людям, які переживають за екологію та не хочуть забруднювати атмосферу великою кількістю вуглекислого газу.

Паливні палети з дуба 8 мм: ціна Київ та в області

Вартість представленого типу палива може здатися досить високою. Але треба враховувати той факт, що пелети дуже економно витрачаються, й при цьому вони дають багато тепла. Якщо пелети дубові 8 мм купити Київ, то на опаленні можна заощадити чимало грошей. При правильному використанні опалення з їх допомогою обійдеться у 2-3 рази дешевше, ніж при використанні газу.

Якщо на пелети з дуба 8 мм ціна за тонну Київ здається високою, то можна зробити оптове замовлення та отримати знижку. Цей вид палива можна купувати великими об’ємами, адже сировина легко транспортується, й вона не займає багато місця.

Чому слід купити пелети дубові 8 мм?

Останнім часом замовити пелети дубові 8мм в Києві та області хоче все більше людей. Далеко не завжди це приватні особи, адже матеріал також широко використовується у промисловості. Популярність пелет пов’язана з їх численними перевагами:

  • Високий показник ККД;
  • Екологічність;
  • Мінімальне технічне обслуговування, адже пелети згорають майже повністю та не залишають багато золи;
  • Висока теплова віддача (в середньому у 2,5 рази вище, ніж у дров);
  • Можливість автоматизації процесу опалення;
  • Простота зберігання сировини;
  • Економічність використання.

Замовити пелети дубові 8мм за кращою ціною та з доставкою по Києву та області ви можете в нашій компанії.