Пелети з сосни

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
 • Діаметр: 6 мм/8 мм.
 • Зольність: < 0.5 %.;
 • Вологість: 7-9%.;
 • Щільність: 1190 кг/м3
 • Упаковка: мішки по 15кг/ мішки по 40кг/ биг-бег 1т
 

Виробництво пелет з сосни є одним з найбільш раціональних способів використання відходів на деревообробних підприємствах. Цей тип палива отримують шляхом пресування сировини в форму гранул. Соснові пелети відносяться до категорії біопалива і можуть стати непоганою альтернативою НЕ поновлюваних джерел енергії. В якості сировини для виробництва використовуються переважно тирса і тріска. 

Переваги пелет з сосни:

 1. Екологічність. На відміну від деревини і вугілля, гранули при згорянні виділяють мінімум шкідливих речовин і СО2 в атмосферу. При високому тиску і температурі виділяється лігнін. Він виконує функцію природного клею і не вимагає додавання синтетичних речовин і клею. 

 2. Відмінна теплотворність. Це обумовлено великою кількістю смолистих елементів в складі. 

 3. Відсутність іскристості. Гранули не стріляють при згорянні, тому вважаються більш безпечним матеріалом. 

 4. Економічність. Паливні пелети хоч і не можна назвати найдешевшим в Україні паливом, але при правильному розрахунку і обліку теплотворення виявляється, що це найбільш економічний варіант. Недарма ж практично вся Європа переходить на паливні гранули. 

 5. Простота зберігання і транспортування. Гранули не видані неприємних запахів, ймовірність самозаймання виключається. Для того щоб зберігати паливо, буде потрібно мінімум вільної площі. 

Прямо зараз ви можете купити пелети з сосни з можливістю доставки продукції в будь-який регіон України. 

Особливості та характеристики соснових пелет

Соснові пелети мають наступні характеристики:

 • в якості основи сировини використовуються соснові тирсу;

 • вологість гранул становить не більше 10%;

 • щільність -1100 кг / м3;

 • діаметр гранул - 6 або 8 мм;

 • зольність - не більше 1%;

 • теплотворність - 4200-4800 ккал / кг.

Пелети із сосни за ефективністю не поступаються вугіллю, при цьому є екологічним і поновлюваним джерелом енергії. Завдяки мінімальній вологості і відсутності води, гранули розпалюються швидко, для цього досить піднести запалений сірник. У процесі горіння виділяється мінімум вуглекислого газу. Якісні соснові пелети мають гладку і лиснючу поверхню, без тріщин і відколів. 

Причини купити соснові пелети у нас

Чому краще купити пелети з сосни в Києві, скориставшись послугами нашої компанії:

 1. Висока якість. Ми є виробником, тому контролюємо кожен процес виготовлення гранул. Завдяки високій щільності гарантується тривалий і рівномірне горіння. Ми пропонуємо тільки добірне паливо без потерті і гнилі. 

 2. Індивідуальний підхід. Співпрацюючи з нами, ви завжди можете розраховувати на професійну допомогу і безкоштовну консультацію. 

 3. Прийнятні ціни. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці для кожного клієнта, а оптовикам гарантовані додаткові знижки. Щоб уточнити вартість палива оптом за тонну, зв'яжіться з менеджером. 

 4. Великий вибір. У нас можна не тільки купити соснові пелети 6 мм, а й придбати вугілля, брикети паливні, дрова для котла і печі, пиломатеріали і т. д. 

 5. Кілька способів оплати. Вибирайте найзручніший варіант для себе: готівкові кошти, безготівковий розрахунок або переклад на карту банку. 

Власний автопарк дозволяє швидко доставити паливо в будь-який населений пункт регіону. Щоб оформити замовлення дров до Києва, Київську область, залиште замовлення у менеджера.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..