Пелети із сосни 6 мм

У приватних будинках чи інших спорудах, де немає центральної системи опалення, можуть використовуватись печі та твердопаливні котли. У такому випадку можна замовити пелети соснові 6 мм у Києві та області, які є чудовим натуральним паливом. Представлений вид палива набирає все більшої популярності, й він часто використовується у побуті та на промислових об’єктах.

Пелети являють собою невеличкі гранули циліндричної форми. В них запресовують відходи деревного та сільськогосподарського виробництва. Саме тому, якщо купити пелети із сосни 6 мм Київ, то опалювати приміщення можна без шкоди для довколишнього середовища.

Чому варто купити пелети із сосни 6 мм?

Багато людей хоче паливні пелети сосна 6 мм купити Київ та в області через велику кількість їх переваг. Головними плюсами даного виду палива є:

  • Можливість автоматизації. Пелети повністю вирішують процес автоматизованого опалення приміщень.
  • Мінімальне технічне обслуговування. Після згорання сировина майже не залишає золи, тому не треба постійно чистити пічку або котел.
  • Безпека використання. У даному виді палива немає пилу, тому ризики самозаймання практично виключені.
  • Економічність. На пелети із сосни 6 мм ціна за тонну, що опалювати ними набагато вигідніше, аніж газом або дровами.
  • Високий КПД. Матеріал має високий показник тепловіддачі.
  • Простота зберігання. Сировина не займає багато місця, а для її зберігання достатньо знайти невеличке сухе приміщення.
  • Екологічність. Виробляються пелети із натуральних матеріалів, а при згоранні вони не виділяють великої кількості вуглекислого газу.

Скільки коштують пелети соснові 6 мм у Київській області?

Якщо хочете замовити пелети соснові 6 мм, то наша компанія пропонує зробити це за найкращою ціною. У нас великий вибір пелет, й ми пропонуємо доставку по Києву та області.