Пелети із сосни 8 мм

Останнім часом все більше людей хоче купити пелети із сосни 8 мм Київ. Цей матеріал має декілька важливих переваг перед іншими видами палива (газ, дрова, вугілля). Особливість цього матеріалу полягає в тому, що він є результатом переробки відходів. В його складі є тільки деревина, й він не містить хімічних речовин, які погано впливають на організм людини чи довколишнє середовище.

За показниками теплопровідності пелети можна порівняти з вугіллям. А якщо купити пелети із сосни 8 мм, то можна переконатися, що це паливо дуже вигідно використовувати, адже воно економно витрачається й коштує відносно недорого.

Паливні пелети сосна 8 мм купити Київ: переваги матеріалу

Багато людей хочуть замовити пелети соснові 8 мм у Києві та області. Їх часто купують як приватні особи, так й для промислового використання. Популярність матеріалу напряму пов’язана з його численними перевагами:

  • Високий ККД;
  • Можливість автоматизації процесу опалення;
  • Простота перевезення та зберігання (пелети дуже компактні);
  • Екологічність – при згоранні паливо не викидає в атмосферу велику кількість вуглекислого газу, а виробляються пелети з вторинної сировини;
  • Мінімальна кількість відходів, що дозволяє навіть при постійному використанні чистити котел один раз на 2-4 тижні;
  • Доступна ціна.

Пелети із сосни 8 мм ціна за тонну

На пелети із сосни 8 мм ціна по кишені багатьом людям. Матеріал не можна назвати найдешевшим, але він дуже економічно витрачається, завдяки чому його вистачає на довгий строк. А тепла при згоранні він дає у 2-3 рази більше, чим дрова з твердих порід деревини. Саме з причин економічності пелети соснові 8 мм у Київській області та Києві дуже затребувані. Усе частіше люди віддають перевагу не дровам чи вугіллю, а саме цьому матеріалу.

Відгуки
Денис Табачник
Денис Табачник
28.09.2022
Брикети RUF із дуба
Брикети RUF із дуба
делаю запасы на зиму. беру брикеты, тк складывать удобно, в бытовке места мало. привезли быстро, водителю респект что сориентировался в наших дебрях))..
валентин
валентин
26.09.2022
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
за свою цену нормальніе дрова. доставка вовремя и покол как надо ..
Владимир Кузнецов
Владимир Кузнецов
23.09.2022
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова привезли за 3 часа. Размер ровно 25 см, ящик уложен плотно. Судя по весу, дрова не сырые. Всем доволен, спасибо...
Олег Шепетовский
Олег Шепетовский
22.09.2022
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Не слышал, чтобы ясенем топили, но решил попробовать. Красивые полешки, жара, как от дуба, если не больше. Рекомендую. ..