Пелети із сосни 8 мм

Останнім часом все більше людей хоче купити пелети із сосни 8 мм Київ. Цей матеріал має декілька важливих переваг перед іншими видами палива (газ, дрова, вугілля). Особливість цього матеріалу полягає в тому, що він є результатом переробки відходів. В його складі є тільки деревина, й він не містить хімічних речовин, які погано впливають на організм людини чи довколишнє середовище.

За показниками теплопровідності пелети можна порівняти з вугіллям. А якщо купити пелети із сосни 8 мм, то можна переконатися, що це паливо дуже вигідно використовувати, адже воно економно витрачається й коштує відносно недорого.

Паливні пелети сосна 8 мм купити Київ: переваги матеріалу

Багато людей хочуть замовити пелети соснові 8 мм у Києві та області. Їх часто купують як приватні особи, так й для промислового використання. Популярність матеріалу напряму пов’язана з його численними перевагами:

  • Високий ККД;
  • Можливість автоматизації процесу опалення;
  • Простота перевезення та зберігання (пелети дуже компактні);
  • Екологічність – при згоранні паливо не викидає в атмосферу велику кількість вуглекислого газу, а виробляються пелети з вторинної сировини;
  • Мінімальна кількість відходів, що дозволяє навіть при постійному використанні чистити котел один раз на 2-4 тижні;
  • Доступна ціна.

Пелети із сосни 8 мм ціна за тонну

На пелети із сосни 8 мм ціна по кишені багатьом людям. Матеріал не можна назвати найдешевшим, але він дуже економічно витрачається, завдяки чому його вистачає на довгий строк. А тепла при згоранні він дає у 2-3 рази більше, чим дрова з твердих порід деревини. Саме з причин економічності пелети соснові 8 мм у Київській області та Києві дуже затребувані. Усе частіше люди віддають перевагу не дровам чи вугіллю, а саме цьому матеріалу.