Пелети Бориспіль

Якщо потрібно сучасне та енергоефективне паливо для пічок, твердопаливних котлів або камінів, то гарним варіантом буде купити дерев’яні пелети в Борисполі. Це дуже гарна альтернатива кам’яному вугіллю або дровам. Цей матеріал часто використовують у тих випадках, коли немає централізованого опалення, проте хочеться підтримувати у будинку чи іншій споруді оптимальну температуру з мінімальним втручанням. Пелети допомагають у цьому завдяки тому, що вони підходять майже для будь-якого обладнання, у тому числі їх можна використовувати в автоматизованих системах опалення.

Що таке пелети Бориспіль?

Перш ніж купити пелети в Борисполі, багато людей спочатку хочуть дізнатися, що це за матеріал, чим він виділяється, та які має особливості.

Пелети часто називають євро дровами, біопаливом або паливними гранулами. Матеріал виготовляється із вторинної сировини. Частіше за все використовуються: тирса, обрізки, стружка, деревне борошно, лушпиння та інші відходи деревопереробної та сільськогосподарської промисловості. Деякі компанії додають сіно, рисове лушпиння, очерет, лушпиння соняшника. Також на ринку зустрічаються пелети з торфу. Ціна залежить від виробника та сировини, яка була використана.

Пелети соснові Бориспіль та інші євро дрова користуються попитом з багатьох причин, у тому числі через свою екологічність. Матеріал виготовляється з природних матеріалів, в його складі немає шкідливих речовин, а при згоранні виділяється мінімальна кількість вуглекислого газу.

Пелети паливні: ціна за тонну Бориспіль

Ціна залежить від виробника та сировини, яка була використана. Якщо хочете купити дерев’яні пелети в Борисполі за приємною ціною, то краще звертатися в перевірені компанії, які спеціалізуються на продажі твердого палива. Також вигідно робити замовлення великих об’ємів. Тобто, придбати паливні пелети оптом в Борисполі набагато вигідніше, аніж замовляти невелику кількість цього матеріалу.

Пелети Бориспільський район: основні переваги матеріалу

Головними перевагами пелет можна назвати наступні:

  • Екологічність. Виробництво не передбачає використання шкідливих хімічних речовин. У процесі згоряння не утворюються канцерогени.
  • Високий рівень безпеки. Гранули не належать до вибухонебезпечних речовин. Можна зберігати їх у дворі будинка чи підвалі. Ймовірність випадкового загоряння повністю виключена.
  • Невисока ціна. Пелети купити Бориспіль можна дешевше, ніж дрова або вугілля. При цьому вартість не залежить від сезонності та коливань ринку.
  • Простота схову. Потрібно виділити сухе приміщення. Не потрібно спеціально підтримувати спеціальний температурний режим.
  • Відсутність запаху та диму. Євро дрова в процесі згорання майже не мають аромату та не утворюють диму. Завдяки цим перевагам пелети часто використовуються у лазнях та саунах.
  • Висока тепловіддача. Порівняно із звичайними дровами паливні гранули виділяють більше тепла, оскільки вони спресовані. Завдяки цьому паливо не доводиться постійно підкидати у пічку або котел, й вистачає їх на більш довгий час.
  • Можливість автоматизації. Оскільки гранули мають одинакові розміри та форму, цілком можливо повністю автоматизувати процес їх підкидання в котел. Завдяки цьому можна підтримувати необхідну температуру у приміщеннях, майже не витрачаючи на це час та сили.
  • Мінімальна кількість золи. Це важлива перевага для тих, хто не хоче постійно чистити камін, пічку або котел від залишків палива.

Якщо хочете купити пелети Бориспіль за гарною ціною та швидкою доставкою, тоді звертайтеся в нашу компанію.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..