Пелети Бровари

Якщо шукаєте якісне, екологічно чисте та економне тверде паливо, слід купити пелети Бровари. Це гарна альтернатива газу, вугіллю та дровам. І сьогодні все більше людей, які не мають змоги опалювати будинок або інші будівлі за допомогою централізованої системи опалення, обирають саме паливні пелети. Даний матеріал також часто називають євро дрова або біотопливо.

Купити торф’яні пелети Бровари слід через екологічність цього виду твердого палива. Біопаливо не містить у своєму складі шкідливі для організму людини хімічні сполуки, а в процесі згоряння не виділяється великої кількості вуглекислого газу. Пелети повністю складаються з деревних відходів виробництва, а також з відходів сільськогосподарської діяльності. Тобто, використовується лише натуральна сировина, яка не шкідлива для людини або навколишнього середовища.

Як обрати якісні пелети Бровари?

Якщо хочете купити паливні пелети недорого в Броварах, необхідно розуміти, як відрізнити якісні євро дрова. Як правило, показниками якості пелет є:

 • Гладка поверхня без тріщин та деформацій;
 • Сухість та твердість;
 • Матеріал не повинен ламатися або кришитися у руках;
 • У партії не повинно бути багато зламаних пелет та крихт;
 • Якісні пелети мають ледве помітний аромат свіжого клею, без різкого хімічного запаху.

Паливні пелети у Броварах купити: переваги матеріалу

Пелети мають дуже багато переваг, які роблять цей вид палива одним з кращих на сьогодні. Ось лише декілька головних причин, чому варто пелети паливні купити оптом Бровари:

 • Мінімальна ймовірність самозаймання та відсутність іскор в процесі горіння;
 • Простота транспортування та зручність зберігання;
 • Можливість автоматизації процесу опалення (паливо підходить для автоматизованих котелень);
 • Екологічність, відсутність шкідливих для атмосфери та людини викидів;
 • Відсутність запаху та диму, що дозволяє використовувати пелети для опалення будь-яких приміщень, у тому числі лазень та саун;
 • Мінімальна кількість золи та інших відходів, тому котел доводиться чистити нечасто;
 • Високі показники тепловіддачі;
 • Доступна ціна та економічна доцільність;
 • Можливість використовувати біопаливо в різних системах – котли, каміни та навіть звичайні пічки.

Все це вагомі причини пелети купити Броварський район. Якщо хочете отримати економічно вигідне, якісне та сучасне паливо для опалення будь-яких об'єктів, тоді звертайтесь до нашої компанії.

Наскільки вигідні паливні пелети Бровари?

Більшість людей перш ніж купити пелети Бровари, цікавляться ціною за тонну. На перший погляд, вартість матеріалу може здатися відносно високою. Але при цьому слід розуміти, що вартість матеріалу не визначає економічної доцільності його використання. Річ у тому, що пелети мають високий показник тепловіддачі, який значно перевищує показники звичайних дров. Крім того, матеріал горить довго, тому витрачається дуже повільно. З однієї сторони це дозволяє його набагато рідше купувати, а з іншої сторони людині не доводиться постійно підкидати паливо.

Низькі витрати на опалення, це одна з головних причин, чому слід пелети для опалення Бровари купити. Використання цього матеріалу дозволяє непогано заощадити під час опалювального сезону. Так, природний газ може коштувати трохи дешевше, але не слід забувати, що обладнання для пелет коштує набагато дешевше. До того ж витрати на підключення такого обладнання мінімальні, й не доводиться отримувати дозволи, що своєю чергою значно спрощує створення звичайної або автономної системи опалення у будинку.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..