Щепа

Просто кажучи, щепа – подрібнена деревина. Дехто ставить під сумнів її цінність, бо вважає відходом деревообробки. Однак цей продукт вторинного виробництва активно використовується для різних цілей і в найрізноманітніших галузях. Собівартість такої сировини досить низька, тому вона доступна широкому загалу споживачів. Найпоширеніше застосування – в якості палива. Значним плюсом цього виду переробленої деревини є можливість її цілорічного виробництва. Тому Ви можете зробити замовлення незалежно від пори року.

Як виробляється та чому ціна щепи в Україні така низька?

Виготовляється ця сировина з використанням спеціальних дробальних (рубальних) верстатів та інших агрегатів, наприклад, комбайнів. Відходи деревини переробляються за особливою технологією. Ще для цього застосовуються щепорізи. За великим рахунком, варіанти здобуття продукту можуть бути різними. Виготовляється на великих виробництвах і в малих приватних майстернях. Комбайни зазвичай застосовуються профільними підприємствами, що спеціалізуються на деревообробці. За допомогою дроблювальних машин виготовляється технологічна та паливна щепи.

Ціна на щепу в Україні настільки доступна, тому що:

  • Великі обсяги необхідної сировини (наприклад, наша компанія розташована на Поліссі – місцевості, багатої на ліси).
  • Проста технологія виготовлення.
  • Виробництво здійснюється цілий рік, тому що заготівля та переробка лісоматеріалів відбуваються постійно.
  • Ціна на сировину практично не пов'язана з економічними та валютними перепадами в країні.

Цей матеріал забезпечить Вас екологічно чистим біопаливом із високим рівнем ККД (незгоряний залишок – трохи більше 5%).

Купити щепу вільхи

Така вторинна сировина досить часто використовується для копчення м'яса, риби, сирів, тому що не містить отруйних або небезпечних речовин. Дим від вільхи дуже приємний. Такий вид переробленої деревини найчастіше використовується для рибних і делікатесних продуктів. Надає копченостям золотистість, пряний аромат та вишукану терпкість. Ідеально поєднується із фруктовими породами дерева. У нас Ви можете придбати оптом і в роздріб, з доставкою по області чи зробити самовивезення.

Щепа для котлів

Застосовується для обігріву приміщень, тобто для виділення теплової енергії. По суті є паливом. Горить деревина на спеціально призначеній для таких цілей решітці, а залишок потрапляє в зольник. Попільник потребує чищення не більше 2-х разів на місяць, тому що зазвичай попіл і зола становлять 3-5% від загального обсягу початкової маси сировини. Подрібнена деревина використовується для котлів, які можуть бути встановлені як на підприємствах, так і в житлових приміщеннях. Низька ціна на щепу твердих порід дозволяє ефективно забезпечити теплом будинок або інший закритий простір.

Купити щепу: Київ та область

Якщо Вас цікавить щепа, ціна якої відрізняється доступністю, то наша компанія – це те, що Вам потрібно! Ми виробляємо, а потім реалізуємо цю продукцію як на території нашого складу, так і з доставкою по Київській області автомобілями Газель, ЗІЛ, КАМАЗ та фурами. Тому Ви можете зробити замовлення будь-якого обсягу – від 1 кг до десятків кубометрів. Оптові замовники одержують відчутні знижки та особливі умови співпраці. З усіх питань звертайтесь до наших менеджерів за телефоном, вказаним на сайті. Вас проконсультують на тему оптових та роздрібних закупівель, способів оплати та доставки матеріалів до Вашого населеного пункту.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..