Щепа для копчення

Щепа для копчення – головне в коптильній справі

Ніщо не нагадує про літній відпочинок на дачі так, як аромат димку і домашніх копченостей. Тихі теплі вечори, коли соковите м'ясо покривається золотистою скоринкою і насичується деревним димом, надовго запам'ятаються вашим гостям і домочадцям. Для цього потрібно лиш заготовлені продукти, коптильня, жарке вугілля та трохи духмяної тріски. З останнім ми допоможемо. Дзвоніть, щоб купити щепу для копчення в Києві.

щепа для копченняя

Щепа для копчення: сорти та основні характеристики

Найважливішою характеристикою тріски для коптильні є сорт. В даному випадку теплотворність та зольність не так важливі, як під час вибору щепи паливної. Породи деревини відрізняються за складом смол, цукрів і інших речовин, які збагачують смак продуктів. Отже, різним продуктам відповідають різні сорти. Наприклад:

 • Вільхова щепа підходить для риби, м'яса і навіть сиру. Копчення на вільсі надає легку гірчинку, не перенасичуючи при цьому кіптявою і шкідливими речовинами.
 • Грушеві тріски, які дають фруктово-карамельні нотки і сильний аромат, добре використовувати для копчення овочів, нежирного м'яса, птиці та риби.
 • Бук краще підходить для ніжної жирної риби, оскільки він змінює смак їжі менше інших порід.
 • Дуб - універсальний засіб для будь-яких продуктів і кращий варіант для витримки вина. Він наповнює копченості пряним запахом диму, а спиртні напої - гіркувато-карамельним присмаком.

щепа для копчення в Києві

Як виробляють щепу для копчення в києві

Перший етап - зняття кори із стовбура вручну або на спеціальній корувальній машині. Очищені стовбури надходять на нарізку. Найбільш популярний вид обладнання - це рубальні щепорізки. Рідше зустрічаються машини з декількома рядами поздовжніх і поперечних ножів, які виробляють квадратні чіпси практично однакових розмірів 2х1х0,5 см. Далі щепу для копчення обов'язково сортують за розміром за допомогою сита, сушать і фасують в пакети або мішки.

Як вибрати, використовувати і купити щепу для копчення

 1. У щепі для копчення не допускається гниль, трухлявість, домішки кори або листя. Ці та інші недоліки будуть впливати на смакові якості копченого продукту.
 2. Бажано купити щепу великої фракції з більш-менш однаковим розміром частинок. Це забезпечить довге рівномірне тління.
 3. Контролюйте вологість. Не рекомендується використовувати занадто суху тріску: вона дасть менше диму і швидше перегорить, зіпсувавши ваші продукти. Цього можна уникнути, зволоживши паливо перед розпалом. Але якщо щепу для копчення купити занадто вологу, вона може бути підгнилою.
 4. Замовляйте тріску з розрахунку 1 кг на 5 кг продуктів для копчення.
 5. Під час копчення можна регулювати кількість диму, посилюючи або обмежуючи доступ кисню до зони тління.
 6. Для копчення відкритим способом тріску відмочують в воді 30-45 хвилин, а потім викладають її на тліючі деревне вугілля. У закритому способі суху щепу для копчення загортають в конверт із фольги й також кладуть на вугілля. В обох випадках вам може знадобитися купити дрова в Київській області переважно фруктових або твердих сортів.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати добірну щепу для копчення в Києві зі зручною доставкою.

 • Якісна вільхова тріска для будь-якого виду копчення
 • Зручна упаковка для зберігання і перевезення

Доставка день в день або на встановлену дату

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..