Вугілля деревне

ДЕРЕВНЕ ВУГІЛЛЯ: ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ

Вугілля - це мікропористий високовуглецевий матеріал, який утворюється в результаті згоряння деревини у спеціальних вуглевипалювальних печах. Завдяки особливій структурі та хімічному складу має гарну тепловіддачу та тривалий час горіння. Деревне вугілля має характерний сіро-чорний колір і невелику вагу – це ті якості, які дозволяють швидко відрізнити матеріал від інших видів.

Цей паливний матеріал широко застосовується в побуті. Найчастіше використовується для приготування їжі, наприклад шашликів або страв на грилі. За його наявності вам не доведеться чекати, поки прогорять дрова, він завжди сухий і легкий, тому його зручно, за необхідності, транспортувати чи нести в руках. Деревною золою, що залишилася після згоряння палива, добре удобрювати рослини.

Якщо ви плануєте купити деревне вугілля в мішках для мангала, то чините правильно, адже цей вид палива має багато переваг:

  • воно екологічне – не містить важких металів, фосфору чи сірки;
  • не утворює чадний газ після згоряння;
  • створює необхідну температуру без утворення диму, кіптяви та сильного полум'я;
  • не здатне самозайматися;
  • тримає стабільну температуру, що є великою перевагою під час приготування страв на вогні;
  • ціни на цей вид палива досить низькі.

Більшість продукції даного типу виробляється із відходів деревини, отже, заготівля цього матеріалу не завдає шкоди природі.

ДЕ В КИЄВІ ВИГІДНО КУПИТИ ДЕРЕВНЕ ВУГІЛЛЯ, ЯКА ЙОГО ВАРТІСТЬ?

Шукаєте, де вигідно купити кілька мішків якісного, екологічно чистого вугілля для барбекю? Наша компанія готова надати вам свої послуги. У нас можна купити сертифіковане тверде паливо з адресною доставкою.

Дізнатись, скільки коштує тонна деревного вугілля у нас, можна на сайті або за телефоном. Але ми запевняємо: ціна, за якою можна купити тонну деревного вугілля або кілька мішків для приготування шашлику у нас із доставкою до Києва та області, одна з найвигідніших у регіоні. До того ж для оптових замовників можливі знижки.

Відгуки
Вадим
Вадим
12.08.2022
Дрова колоті дуб 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті дуб 35 см, товщина поколу 10 см
Подъехал за сеткой дров на шашлыки, убедили взять полный багажник, что в сумме дешевле. Так что теперь на даче эти дрова лежат, каждый раз за ними ездить не нужно. Приятно, когда продавец не на пофиг работают, стараются помочь...
Артем
Артем
03.08.2022
Брикети Nestro із дуба
Брикети Nestro із дуба
Отличные дрова, беру только сдесь, всем реккомендую...