Вугілля кам'яне

ЩО ТАКЕ АНТРАЦИТ?

В Україні все більш популярними стають твердопаливні системи опалення. Вони дозволяють економити, а також забезпечують теплом приміщення у районах, де не здійснена газифікація. Тверде паливо є універсальним. Його можна використовувати в різних моделях котлів, воно підходить для обігріву приватних домів і промислових будівель. Одним з найбільш затребуваних варіантів твердого палива є антрацит.

Антрацит — кам’яне вугілля, котре у порівнянні з іншими видами вугілля характеризується найбільш високим ступенем вуглефікації, що робить його одним з найцінніших видів твердого палива. Впізнати його можливо через насичений чорний кольор з явним металевим блиском. Матеріал має високу щільність. Антрацит — це самий твердий з паливних матеріалів.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ АНТРАЦИТУ ДЛЯ ОПАЛЕННЯ

Антрацит недарма є самим затребуваним видом вугілля, бо він має багато переваг:

  • містить багато вуглецю та мінімум сірки;
  • містить мінімальний відсоток вільги;
  • при згорянні не виділяє багато диму;
  • процес горіння відбувається майже без полум’я;
  • виділяє велику кількість тепла (1 кг може дати до 8000 ккал);
  • характеризується мінімальною зольністю;
  • економно витрачається.

Паливо з такими характеристиками відмінно підходить для застосування як у виробництві, так і у побуті, може бути використаним в різних опалюваних системах. Якщо порівняти вартість антрациту і газу, а також витрати цих двох видів палива, стає очевидно, що використовувати вугілля економічно вигідніше. А якщо купувати паливо у нас, то економія буде ще більшою, адже ціна вугілля-антрациту за тонну у нашому магазині одна з найвигідніших у Києві. Цікавитесь, скільки у нас коштує тонна антрациту та інших видів вугілля? Уся інформація — в каталозі.

КУПИТИ АНТРАЦИТ З ДОСТАВКОЮ

В нашому асортименті представлені всі популярні марки антрациту: від самої дрібної фракції вугілля — «насіння» до «горіха», а це означає, що наші клієнти зможуть без труда підібрати оптимальний варіант палива для будь-якої опалювальної системи. Але навіть якщо в вас виникнуть складнощі з вибором матеріалу, ми завжди допоможемо та підкажемо, яка фракція є найбільш приємною для вашого котла. Окрім вугілля у нас можна купити дрова, паливні пелети, пиломатеріали і брикети для опалення з доставкою в Київ та Київську область.

Ми не ставимо обмежень щодо обсягів замовлення. Наші клієнти можуть купити антрацит оптом від декількох кілограмів до тонни і більше. Крім цього, у нас передбачена доставка клієнтам замовлень будь-якого об’єму по Києву і області. Ну, а якщо вам буде вигідніше забрати куплений товар самостійно, чекаємо на вас на складі компанії.

Ціна, за якою можна купити у нас вугілля-антрацит у мішках з доставкою в Київ і населені пункти Київської області, указана на сайті. Але в залежності від обсягів замовлення вартість може змінюватися.

У пошуках найбільш вигідного варіанту палива для обігріву приватного будинку чи виробничих цехів ви вирішили: «Куплю антрацит»? Тоді пропонуємо скористатися пропозиціями нашого магазину та замовити якісне вугільне паливо за найбільш вигідними цінами.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..