Довгополуменеве газове

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Летючі речовини 35-47%
  • Вуглець 82-85%
  • Зола 8-13%
  • Сірка <1.6%
  • Теплота згоряння 7100-8200 Ккал / кг
 
ВУГІЛЛЯ ДГ: ФРАКЦІЯ - 13-100ММ           

Довгополуменеве газове вугілля - різновид кам'яного вугілля. Воно активно використовується для опалення різних приміщень: починаючи з побутових будівель і закінчуючи житловими будинками. Популярність такого палива обумовлена низькою вартістю і якістю.

Вугілля ДГ 13-100, характеристики якого не сильно відрізняються від більш рідкісних і дорогих видів палива, продається навалом і фасованим в мішках 50кг. Які переваги продукту? І чому варто купувати його саме у нас?

ВУГІЛЛЯ ДГ 13-100: ПЕРЕВАГИ

Вугілля марки ДГ має багато переваг в порівнянні з іншими типами такого палива. По-перше, його легше розпалити на відміну від антрациту. Це не тільки економить час користувача. Паливо такого розміру і форми можна використовувати в якості спеціального доповнення до більш щільного варіанту вугілля. Воно буде відмінним варіантом для швидкого розпалювання.

Також довгополум'яне газове вугілля відрізняється своєю низькою вартістю. Таку назву воно отримало через свої властивості. Продукт формату ДГ 13-100 простіше транспортувати. Його добувають на території нашої країни, тому ціна нижча, ніж у інших, більш рідкісних варіантів.

До переваг вугілля ДГ 13-100 також відноситься високий рівень тепловіддачі. Незважаючи на швидке розпалювання, паливо горить повільно і активно, виділяючи максимальну кількість тепла. Хоча ціна за складометр дров буде нижчою, вугілля набагато краще підходить для використання на промислових об’єктах і може слугувати альтернативою газовому опаленню. 

І останнє - це універсальність застосування. Таке вугілля можна використовувати для котлів в господарських та житлових приміщеннях, а також для опалення промислових будівель. Воно безпечне і не вимагає особливих зусиль в зберіганні.

Чому варто купувати у нас?

Вугілля ДГ, характеристики якого підходять для універсального застосування, продається в багатьох місцях. Але тільки ми пропонуємо вигідні умови і швидку доставку в Київ і по Київській області.

Купити вугілля ДГ і отримати консультацію можна зателефонувавши нашим менеджерам або залишивши заявку на сайті. Наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання, які стосуються не тільки вугілля, але і будь-яких інших продуктів на нашому сайті. Вони допоможуть підібрати оптимальний варіант палива, визначитися з його кількістю і запропонують кращі акції або знижки спеціально для вас.

Відгуки
Вадим
Вадим
12.08.2022
Дрова колоті дуб 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті дуб 35 см, товщина поколу 10 см
Подъехал за сеткой дров на шашлыки, убедили взять полный багажник, что в сумме дешевле. Так что теперь на даче эти дрова лежат, каждый раз за ними ездить не нужно. Приятно, когда продавец не на пофиг работают, стараются помочь...
Артем
Артем
03.08.2022
Брикети Nestro із дуба
Брикети Nestro із дуба
Отличные дрова, беру только сдесь, всем реккомендую...