Вугілля

Про паливні здібності вугілля знають давно. Видобувати кам'яне вугілля стали ще у 18 столітті, а про те, що перегорівше дерево можна використовувати повторно, знали наші прародичі.

В наш час вугілля стало популярним паливом у всіх опалювальних приладах. Ним опалюють приміщення, на деревному вугіллі готують їжу, а таке паливо зберігається просто і невибагливо.

Купити вугілля

Купити вугілля вигідно у нас, наша компанія має ряд переваг завдяки тривалому та багатому досвіду у сфері виробництва твердого палива.

  1. Ми купуємо матеріал для палива лише у перевірених легально працюючих постачальників. У нас є всі необхідні документи та сертифікати якості на кожен вид продукції.
  2. Доставка у нас завжди вчасно, ми привозимо паливо в день оформлення замовлення.
  3. Завантаження та вивантаження палива входить у вартість доставки. Ми можемо допомогти укласти вугілля в місце для зберігання за додаткову плату.
  4. У нас можна сплатити чотирма методами: на картку банку, передоплатою на сайті, безготівковим розрахунком або готівкою при отриманні вугілля.
  5. Наш менеджер проконсультує з будь-яких питань щодо вугілля, його вартості, доставки та характеристик. Також він розповість, який вид та фракцію вугілля варто вибрати для ваших потреб.
  6. Оскільки ми – виробники палива, то, купуючи вугілля у нас, ви не оплачуєте приховані націнки на роздрібній торгівлі паливом.

Яке вугілля купити у Києві

Вибрати, яке вугілля купити у Києві, ви зможете, ознайомившись із властивостями кожного виду вугілля, які залежать від методу добування цього палива.

Різновиди вугілля
Теплотворність, ккал/кг
Щільність, т/м3
Зольність, %
Вміст вуглецю, %
Деревне вугілля
7500-8500
0,38
3
80
Антрацит насіння
7400-8400
1,5-1,7
8-12
90-96
Антрацит горіх
7400-8400
1,5-1,7
5-12
92-97
Антрацит кулак
7400-8400
1,5-1,7
5-10
97
Антрацит дрібний
7400-8400
1,5-1,7
6-11
93-97
Довгополуменеве газове
4700-7000
1,3-1,4
6-19
90-92

Деревне вугілля

Деревне вугілля купують для шашлику або м'яса на грилі, також на ньому готують піцу в піцерії або проводять чайні церемонії, ставлячи готуватися чай на деревному вугіллі. Тримає жар березове вугілля близько півтори години, чого цілком вистачає для прожарювання м'якого та твердого м'яса, всіх видів птиці та риби. А приємний деревний аромат димку надає м'ясу неповторного смаку.

Ще деревне вугілля використовують у медичному виробництві як сорбент. Ним можна користуватися при опаленні будинку, як допоміжним матеріалом, адже воно швидко розгоряється і видає сильний жар. Так що, якщо у вас у топці гасне вогонь, ви можете підкинути трохи деревного вугілля, і вогонь спалахне з новою силою.

Найчастіше деревне вугілля виробляють із залишків березових дров шляхом піролізу – спалювання деревини за відсутності чи нестачі кисню. Таке вугілля має всі властивості якісного палива, його можна розпалювати повторно після першого використання, і воно екологічно чисте та нешкідливе.

Кам'яне вугілля

Кам'яне вугілля – це всі види викопного вугілля, від бурого до антрациту, та має відповідні властивості. Його видобувають із-під землі, тому воно містить багато вуглецю у складі. Вуглець у вугіллі поділяється на горючі та негорючі речовини, від перших залежить щільність та теплотворність палива, а від других – залишок золи після згоряння, наявність сірки та вологи у складі вугілля.

Вугілля має чорний, майже матовий колір, якщо це довгополуменеве газове вугілля, і блискучий, якщо це антрацит. Різновиди та варіації кам'яного вугілля дозволяють вибрати найоптимальніший варіант для будь-якого обладнання та застосування.

Антрацит насіння

Вугілля антрацит насіння – один із найпопулярніших видів антрациту через зручну фракцію вугілля – 6-13 мм. Антрацит відомий тим, що в ньому практично немає домішок і характеризується високою щільністю, а, значить, і високою теплотворністю.

Вугілля антрацит насіння – АН – застосовують для опалення приміщень усіх типів – від житлових будинків у приватному секторі до великих виробництв із котлами автоматизованого завантаження. Фракція 6-13 мм дозволяє використовувати АН у механізмі безперервної подачі палива. Антрацит насіння рідко застрягає в переході з бункера в топку, а при використанні в грубці з дрібними зазорами між колосниками вугілля АН можна засипати на ніч.

Зберігати АН потрібно в сухому приміщенні, тому що дрібні частинки набирають вологу і погано горять у печі або котлі. Бажано не зберігати антрацит більше року, оскільки він окислюється та втрачає свої властивості. Закуповувати антрацит насіння про запас краще на один опалювальний сезон.

Антрацит горіх

Вугілля антрацит горіх ідеальний для застосування в домашніх печах та грубках, тому що його розміри – 25-50 мм – дозволяють засипати його в топку із звичайними колосниками, тоді вугілля не просипається крізь них у зольник.

Названо вугілля антрацит горіх – АГ – на честь волоського горіха, який схожий на вугілля розмірами. На вигляд антрацит блискучий і чорний із металевим відливом, за рахунок чого його не сплутаєш ні з яким іншим видом вугілля.

Антрацит горіх, як і інші фракції антрациту, має високу щільність, що перевищує щільність дров або брикетів. Вугілля довго горить без полум'я та диму, видає багато тепла та нагріває котел або кам'яну піч до високої температури.

Як правильно вибрати

Щоб вибрати вугілля для опалення будинку або технічного приміщення, приготування їжі або прогрівання адміністративних будівель, варто ознайомитись із характеристикою вугілля для кожного окремого призначення.

Для опалення

Для опалення приміщень підійдуть усі види кам'яного вугілля – і антрацит будь-якої фракції, і довгополуменеве вугілля ДГ. Опалювати житлові приміщення краще антрацитом, у нього менший показник частки сірки у складі та вище показник теплотворності. Довгополуменевим газовим вугіллям обігрівають господарські, заводські, складські та промислові будівлі, оскільки вміст сірки там не має великого впливу на здоров'я людей через великі площі.

Для котла

Для використання у твердопаливних котлах також підходять будь-які різновиди кам'яного вугілля. Вибрати для котла вугілля ДГ можна, якщо котел стоїть на виробництві, а антрацит – якщо це домашній котел.

В автоматизованих котлах застосовують дрібні фракції антрациту – АН та АД, оскільки вони не дозволяють паливу засмічувати механізм подачі та не зупиняти процес опалення. Великі шматки підходять для котлів ручного завантаження.

Для печі

Для домашньої печі або грубки використовують найчастіше антрацит фракцій АГ, АК та АКГ, оскільки їх розмір дозволяє вугіллю не просипатися крізь колосники у зольник. Користуватися дрібнішими фракціями також можна, але тільки, якщо дозволяють зазори колосників, інакше ви втрачатимете паливо.

Для мангалу

У мангал кладуть деревне вугілля, яке швидко розпалюється, горить півтори години і залишає після себе достатньо жару, щоб приготувати м'ясо, птицю чи овочі на вугіллі. Заклавши в мангал порцію березового вугілля, через 15-20 хвилин він готовий до закладки м'яса.

У деревному вугіллі немає сірки та фосфору, тому воно безпечне для здоров'я людини та навколишнього середовища.

Для грилю

У грилі використовують лише деревне вугілля, адже кам'яне вугілля не придатне для приготування їжі у. Ще кращий варіант для їжі на вугіллі – вугілля WEBER, деревне вугілля, розроблене спеціально для гриля за американською методикою.

Вартість вугілля з деревини нижча, ніж на інші види вугільного та звичайного палива. Закупити вугілля про запас можна, якщо у вас є сухе місце для зберігання, щоб вугілля не розкисало у вологому приміщенні.

Ціна на вугілля

Ціна на вугілля залежить від виду вугілля - кам'яне або деревне та від об'єму.

Кам'яне вугілля набагато дорожче, ніж деревне, але і тривалість горіння у нього довша. Ним опалюють великі приміщення, а закуповувати його можна на весь опалювальний сезон одразу, а то й на два. Купити вугілля оптом вигідніше, ніж невеликою партією. Наша фура доставить оптове замовлення, а ви заощадите на кількох доставках при покупці в роздріб.

Деревне вугілля дешевше, але його теплотворність висока, і воно придатне лише для мангалу, грилю та іншого кулінарного обладнання.

Фракції є тільки у викопного вугілля – антрациту та довгополуменевого газового вугілля. Різниці в ціні на вугілля за тонну між фракціями немає.

Купити вугілля з доставкою по всій Київській області

Купити вугілля у Києві можна у нас, ми займаємося виробництвом кам'яного та деревного вугілля понад 10 років. У нас є багато постійних клієнтів, які не хочуть розривати з нами співпрацю, тому що ми доставляємо паливо швидко, в обумовлені терміни та обсяг.

ДОСТАВКА ПО КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Вартість

Боярка, Іванків, Нове, Забір'я, Юрівка, Тарасівка

від 500 грн.

Вишневе, Крюківщина, Гатне, Малютянка

від 700 грн.

Чабани, Забір'я, Жорнівка, Білогородка, Шевченкове, Софіївська Борщагівка, Новосілки, Мархалівка, Глеваха

від 800 грн.

Віта-Поштова, Княжичі, Бобриця, Гнатівка, Петропалвівська Борщагівка, Гореничі, Хотів, Лісники, Іванковичі

від 900 грн.

Коцюбинське, Мила, Стоянка, Мрія, Ходосівка, Музичі, Неграші, Шпитьки, Васильків, Крушинка, Рославичі, Калинівка, Данилівка, Кожухівка, Здоровка

від 1000 грн.

Пуща-Водиця, Дмитрівка, Лісове, Ірпінь, Діброва, Погреби, Гвоздів, Велика Бугаївка, Велика Салтанівка

від 1100 грн.

Горенка, Бузова, Буча, Колонщина, Барахти, Митниця, Підгірці, Козин, Нові Безрадичі, Славутич

від 1200 грн.

Мощун, Ворзель, Гостомель, Кодаки, Тростинка, Велика Вільшанка, Вишгород, Бишів, Озерна, Вільшанка

від 1300 грн.

Немішаєве, Микуличи, Осещина, Бровари, Проліски

від 1400 грн.

Обухів, Нові Петрівці, Старі Петрівці, Зазим'я, Гора, Щасливе, Гнідин, Вишеньки

від 1500 грн.

Бабинці, Яцьки, Українка, Григорівка, Трипілля, Хотянівка, Томашівка, Требухів, Пухівка

від 1800 грн.

Макарів, Бородянка, Саливонки, Лютіж, Демидів, Лебедівка, Бориспіль, Велика Олександрівка, Чубинське, Проців

від 1900 грн.

Дружня, Устимівка, Пологи, Витачів, Димер, Вискша Дубечня, Біла Церква, Вороньків, Богданівка, Велика Димерка, Зоря, Гоголів, Проців

від 2000-2100 грн.

Майданівка, Кагарлик, Ровжі, Сулимівка, Городище

від 2400-2500 грн.

Наш транспорт

Ми маємо свій автопарк вантажних машин, який дозволяє не ставити покупців у чергу, а відправляти вугілля за адресою в день замовлення. В арсеналі маємо такий транспорт:

  • фура – ​​для оптових покупок, від 1 фури – знижка, вміщує в кузов до 40 кубометрів
  • КамАЗ – если хочете купити вугілля на опалювальний сезон для будинку, він вміщує 9-12 кубометрів
  • ЗІЛ – вміщує 6-9 кубометрів, достатньо палива для повноцінного опалення невеликого будинку на зимові місяці
  • ГАЗель – у цьому транспорті купують вугілля, коли хочуть взяти на пробу, або як додаткове паливо, вміщує до 5 кубів.

Коли ви вказуєте потрібний обсяг вугілля, ми вибираємо відповідний транспорт. Ви ніколи не переплачуєте за те, що до вас приїде машина з великим об'ємом двигуна, але з маленьким об'ємом палива, і вартість доставки вийде дорожче, ніж ви планували.

Куди ми доставляємо

Купити вугілля у Києві у нас вигідно, тому що наш різноманітний транспорт та оперативність працівників дозволяє привозити вугілля у день оформлення заявки по всій території Київської області.

Вартість доставки залежить від відстані, яку долає наша машина від складу до місця призначення.

Після того, як ви підтвердите своє замовлення, машина збирається і відразу виїжджає до вас у район, село чи місто в області. Але також можна замовити доставку в інший день або, наприклад, через тиждень.

FAQ

Щоб замовити кам'яне або деревне вугілля, вам достатньо набрати нашого менеджера, залишити заявку у нас на сайті або написати будь-який месенджер.

Вартість доставки вугілля залежить від того, наскільки далеко знаходиться ваша адреса від нашого складу. Правий берег Києва та всі міста праворуч в області – ціна нижче, Лівий берег та населені пункти з того боку – ціна вище.

Сказати, що з цього краще – не можна, адже важливо знати який кінцевий результат ви хочете отримати, тому що ці види палива використовуються для різних видів опалення та різних цілей. Якщо ви не знаєте, що більше підійде для Ваших потреб – допоможе з вибором наш менеджер, можете зателефонувати на будь-який номер із сайту або залишити заявку, натиснувши “Купити”.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..