Головна » Блог » На яких дровах смажити шашлик

На яких дровах смажити шашлик

На яких дровах смажити шашлик

Барбекю, як форма проведення часу з сім'єю і друзями, - одна з кращих ідей для зустрічі у вихідні. Проте багато людей не звертають уваги на те, як вони готують м'ясо. Йдеться про дровах, використовуваних для приготування їжі на мангалі. Вони мають велике значення для смаку і аромату приготовленого м'яса. Найсмачніший шашлик з мангалу - це той, який був підсмажений на дровах. Але на яких дровах смажити шашлик і які замовити дрова в Україні?

Мангал на деревних дровах - які переваги?

Використання деревини має багато переваг у порівнянні з приготуванням їжі на брикетах або на деревному вугіллі. Що краще - вугілля або дрова для шашлику? Страви, приготовані на дровах для мангала, набагато корисніше. Це пов'язано з тим, що при згорянні деревина не виділяє смолистих речовин, небезпечних для людини і навколишнього середовища.

При горінні дров на шашлик виділяється специфічний аромат диму, що надає їжі неповторний смак, який неможливо отримати з вугіллям або брикетом. Полум'я палаючого дерева створює атмосферу, яка найкраще підходить для оригінального способу приготування їжі.

Один з аспектів барбекю з деревом, який можна вважати незручним: перед початком необхідно підготувати дерево. Його потрібно нарізати на цурки, заточити сокиру і т.д. Варто розглядати це як частину ритуалу, разом з приготуванням і подальшим вживанням готових страв.

Вважається, що мангал на дровах краще підходить для людини, з точки зору корисності приготованої їжі. Під час приготування виділяється характерний аромат, який для багатьох може асоціюватися з традиційним вогнищем - в кінці кінців, це витоки кулінарії. Вогонь створює неповторну атмосферу, яка буде корисною під час осінніх вечорів.

 на яких дровах смажити шашлик

На яких дровах смажать шашлик, щоб він був смачним і ароматним

Ми часто тягнемося за дровами для мангала не замислюючись про породах. Те, на яких дровах смажать шашлик, важливо, тому що, в залежності від походження, вони можуть мати різні характеристики. Аромат приготовленої на барбекю їжі багато в чому залежить від обраної вами деревини, яка дає особливий ефект. Шашлик на дубових дровах і шашлик на березових дровах може істотно відрізнятися. 

Очевидно, що деревина, яку слід використовувати для гриля, повинна бути з листяних дерев. Замовити дубові дрова, дрова з вільхи, березові дрова або з бука? Вони найкраще підходять для кулінарних цілей через специфічний аромату виробленого диму. Цінителі також пропонують спробувати приготувати страви на дровах з фруктових дерев через солодку нотки диму, що утворюється в процесі горіння. 

Дуб - найпопулярніша порода дерева для дров. Це тверда порода. тому тримає тепло довго, і при смаженні шашлику можна приготувати на його вугіллі кілька партій м'яса. Ми співпрацюємо з різними ресторанами які готують на дровах. Переважна більшість готує їжу саме на дубових дровах. 

Вільхова тріска використовується для копчення риби і м'яса. Тому і для шашлику дуже добре підійде. Її дим надає продуктам злегка солодкуватий смак, тому рекомендується для приготування ніжної птиці, морепродуктів і овочів. Вишня, яблуня і зливу підходить для приготування всіх видів м'яса, шашлику і овочів гриль.

Також важливий розмір полін. Дрова повинні бути приблизно однакового розміру, щоб згоріти рівномірно і дати однаковий жар. якщо якісь поліна будуть товщі а інші тонше, то дрібні прогорять швидко і перетворюються в попіл, коли великі досі ще не встигнуть згоріти. Ідеальний розмір: товщина 5-12 см, довжина 25-40

Найкраще готувати барбекю на дереві з листяних дерев, таких як дуб, вільха або яблуня. У них є своя унікальна солодкість, яка ніжно проходить через продукти на грилі, надаючи їм неповторне післясмак. А з правильно підготовленими сухими дровами високої якості вам не доведеться гадати як зробити вугілля для шашлику з дров.

де купити дрова для шашлику

На яких дровах можна смажити шашлик: яку деревину можна використовувати

На яких дровах можна смажити шашлик? Не спалюйте дерево, що залишилося від меблів, так як воно може виділяти токсичні речовини через лаку або інших препаратів, якими раніше було покрито. Шкідливо готувати на дереві, яке залишилося від меблів, пофарбованих частин дерева, або просочених різними речовинами і антисептиками. Або на дошках, через те, що при горінні ці речовини і клею випаровуються і потрапляють на їжу Соснові дрова, незважаючи на багато стереотипів, які не шкідливі, але гірше в порівнянні з дубом і вільхою, якщо ми говоримо про приготування їжі.

Як правильно розпалити мангал дровами: рекомендації

Як правильно розпалити мангал дровами, щоб дрова для шашлику дали потрібний жар? Головне - ніколи не використовуйте бензин або гас, щоб розпалити вогонь. Також не можна використовувати старі картонні коробки, газети. Вони містять різні речовини, які при горінні виділяють токсичні сполуки. Підготуйте заздалегідь невеликі шматочки дров, Лущин, які швидко запалюються. Тоді можете додавати зверху великі поліна. Тепер ви знаєте як як підготувати дрова для шашлику і розпалити мангал на дровах.

Скільки дров потрібно для шашлику

Все залежить від кількості м'яса, яке потрібно приготувати. Залежить від обраної деревини, товщини полін. Чим більше м'яса, тим більше дров. Питання про те, скільки дров потрібно для шашлику, індивідуальний. Для звичайного застілля вистачає 3-4 шари полін. 

Як висушити дрова для барбекю?

Найкраще розпалити мангал висушеної, правильно підготовленої деревиною - тоді полум'я з'явиться швидко, рівномірно поширюючись і спалюючи дрова. Якщо ви збираєте їх самостійно в лісі або на ділянці, то повинні подбати про просушування до початку сезону. Для швидкого висихання необхідно забезпечити вільну циркуляцію повітря і помістити дрова зовні, але під дахом. Не можна щоб процеси висихання порушував дощ. 

Правила для здорового барбекю

Перед початком великого сезону, давайте розглянемо деякі важливі поради.

  • Не слід додавати кубики для розпалювання, коли м'ясо вже готується.
  • Використовуйте деревне вугілля або деревину листяних дерев. Бажано не використовувати хвойні дерева, так як вони містять багато смоли.
  • Якщо під час приготування необхідно додати вугілля, спочатку зніміть продукти з мангала і поверніть їх назад тоді, коли вугілля стануть гарячими.
  • Виберіть свіже м'ясо. Пам'ятайте про овочі. Їх можна вживати у вигляді салатів, як додаток, або готувати на мангалі.
  • Не забудьте ретельно промити м'ясо під проточною водою. Крім того, кожен раз, коли ви торкаєтеся до сирого м'яса, не забувайте ретельно мити руки.
  • Зберігати вимите і замариноване м'ясо потрібно в холодильнику до моменту приготування. Не витягуйте його, поки мангал не нагріється і не буде готовий. 
  • Не використовуйте одні й ті ж столові прилади для сирого м'яса та інших продуктів харчування.
  • Перед тим, як подавати гостям їжу, переконайтеся що вона приготовлена. Якщо, проткнув м'ясо паличкою або виделкою, виявляється напівпрозора світла рідина світлих тонів, воно ще готується.

Коли барбекю закінчиться, не забудьте ретельно очистити мангал від залишків згорілого жиру і старої їжі, яка також може стати джерелом отруйних речовин.

Де купити дрова для шашлику

Де купити дрова для шашлику? Дрова для шашлику купити ви можете прямо у нас. Магазин drova-kiev.in.ua надає великий вибір деревини. Для консультацій звертайтеся по одному з вказаних номерів. 

^