Головна » Блог » Печі на дровах тривалого горіння

Печі на дровах тривалого горіння

Печі на дровах тривалого горіння

Оскільки зими у нас досить суворі, то і ринок опалювального обладнання радує своєю різноманітністю. Останні роки особливою популярністю користуються печі тривалого горіння. Це агрегати, які можна віднести до просунутих варіантів буржуйок. Особливо затребувані вони на дачах, в заміських будинках - там, де немає можливості підключитися до централізованої системи опалення або газопроводу.

Піч тривалого горіння має масу переваг перед звичайними котлами, камінами. Причому, в залежності від своїх потреб і можливостей, можна вибрати компактну недорогу грубку або естетично привабливу модель, доповнену духовкою, поверхнею для готування їжі.

Як працює піч опалювальна тривалого горіння?

На ринку представлені моделі, орієнтовані на різні види палива. Але в основному покупці з нашої країни віддають перевагу дров'яним варіантам. Для їх розпалювання підійдуть дрова кругляк або колоті, деревні відходи. Також є моделі, які можуть функціонувати на вугіллі, паливних брикетах, пелетах і навіть рідкому паливі. Зверніть увагу, що для такого випадку вибирати дрова для опалення слід ретельніше. 

Основа дії печі на дровах тривалого горіння - це процес газогенерации або тління. Робочий простір всередині розділено на 2 відсіки: у першому повільно прогорають дрова, у другому спалюється піролізний газ, який виділився під час тління. Це забезпечує максимальну економність використання палива, крім того, підкидати дрова в топку потрібно набагато рідше, ніж в інші опалювальні пристрої. Контролювати інтенсивність прогорання палива можна за допомогою регулювання подачі кисню. Управління обладнанням гранично просте, з ним впорається людина з будь-яким досвідом.

В сучасні печі тривалого горіння на дровах зазвичай вбудований калорифер, який забезпечує рівномірний розподіл тепла, при цьому стінки зовні залишаються безпечної температури. Часто в такому обладнанні рекомендують спалювати брикети чи вугілля, оскільки колоті дрова підходять менше. 

Опалювальні печі тривалого горіння для будинку: переваги використання

Дров'яні печі тривалого горіння найбільшого поширення набули на дачах. На відміну від класичної цегляної печі, вони практично відразу після розпалювання починають віддавати тепло приміщенню. Буквально за 25-30 хвилин ви розігрієте його до комфортної температури навіть лютої зими, потім можна зменшити подачу кисню і перевести агрегат в економний режим споживання дров. Також серед позитивних моментів використання обладнання виділяють:

  • високий коефіцієнт корисної дії - в залежності від моделі до 85%;
  • тривалий інтервал підкидання палива - від 5 годин і більше;
  • компактні розміри і широкий вибір зовнішнього вигляду, додаткових функцій.

Деякі користувачі в цілях безпеки не залишають печі довгого горіння на дачі, а привозять її з собою і забирають назад при від'їзді. Є досить компактні варіанти, які помістяться в багажнику автомобіля.

Варто відзначити також презентабельний зовнішній вигляд виробів останніх поколінь. Є печі-каміни тривалого горіння, які стануть справжньою окрасою вашої вітальні.

Печі каміни тривалого горіння і їх недоліки

Незважаючи на очевидне зручність і економічність споживання палива, піч опалювальна тривалого горіння має і свої недоліки, які слід враховувати при виборі агрегату. По-перше, конструкція потребує якісного димоходу з легким доступом для очищення. Причому димохід потрібно робити в суворій відповідності до технічних рекомендацій супутньої документації (діаметр, висота, термоізоляція і т.д.). Також печі-каміни тривалого горіння повинні мати димохід без колін, тобто прямий. Інакше неможливо отримати досить сильну тягу. Крім того, місця вигинів будуть забиватися частіше конденсатом і продуктами згоряння. Щоб отримувати менше продуктів згоряння, використовуйте дубові дрова чи інше якісне паливо. 

Певну незручність може скласти і обслуговування. Опалювальні печі тривалого горіння потребують вигрібання золи (раз в 2-3 дня), а також очищенню димоходу приблизно раз на місяць. Також досвідчені користувачі радять періодично кидати в топку 200-300 грам крохмалю, щоб знизити ризики загоряння залишків продуктів розпаду в димохідної трубі. Допомагають рідше чистити димохід вільхові дрова, які виділяють велику кількість летючих речовин.

Дешева піч камін тривалого горіння зазвичай має невеликий термін використання. Моделі типу "Бренеран" рекомендують утилізувати вже після 10 років служби. На практиці, звичайно, їх експлуатують довше, проте через цей час потрібно уважно стежити за станом корпусу, цілісністю зварювальних швів.

Піч тривалого горіння з цегли

Опалювальні печі тривалого горіння для будинку зазвичай роблять зі сталі або чавуну. Однак деякі умільці пропонують зробити таку грубку з цегли. Також схеми та поради з облаштування такого опалювального обладнання можна знайти в інтернеті. Однак фахівці стверджують, що піч тривалого горіння з цегли не дозволяє домогтися такого ж рівня ефективності використання, як металеві заводські аналоги. Якщо хочеться використовувати саме цей матеріал, краще віддати перевагу класичній конструкції російського, голландського, шведського або колпакового типу. Також цегляна піч тривалого горіння позбавлена ​​однієї з основних переваг обладнання - компактності. Проте в ній можна спокійно використовувати дрова з вільхи чи будь-якого іншого дерева. 

Основні критерії вибору

Вибираючи печі опалювальні тривалого горіння, потрібно орієнтуватися на такі параметри:

  • максимальна площа обігріву;
  • час обігріву;
  • рекомендоване паливо.

Залежно від конструкції і комплектації агрегат може опалювати площу від 80 до 250 м2. Час обігріву або інтервал підкидання палива можуть становити: 3-4 години, 6-8 годин, більше 10 годин.

Замовити паливо для печі ви можете на нашому сайті всього за кілька хвилин. Доставимо замовлення по Києву і Київській області в зручний для вас час. Наші менеджери дадуть відповідь на всі питання щодо товару і порадять найкращий варіант, телефонуйте!

^