Головна » Блог » Як правильно розпалити вугілля для мангалу?

Як правильно розпалити вугілля для мангалу?

Як правильно розпалити вугілля для мангалу?

Приготування їжі на мангалі - улюблене заняття багатьох відпочиваючих на природі. Процес перетворюється з нудного побутового завдання в особливий ритуал, в якому із задоволенням беруть участь всі присутні. А щоб страви виходили дійсно смачними, важливі не тільки якісні інгредієнти, але і правильне паливо. Радимо залишити дрова для топки в печі або каміні, а для мангала краще взяти спеціальне вугілля.

Занадто сильний жар або, навпаки, недостатній, присутність в стравах запаху засоби для розпалювання - одні з найпоширеніших проблем. Давайте ж розберемося, як розпалити вугілля правильно і коли приступати до процесу приготування.

Як розпалити вугілля для шашлику : необхідні інструменти

Крім самого мангала і, власне, палива, вам буде потрібно нехитрий перелік інструментів, які є в розпорядженні будь-якого дачника або любителя вилазок на природу:

  • лопатка або совок для вугілля;
  • щипці;
  • опахало або віяло для мангала;
  • щільні рукавиці.

Не плутайте деревне вугілля і кам'яне, так як це два різних види палива призначені для різних цілей. Деревне вугілля добре підходить для мангала, а кам'яне для опалення. Як і у випадку з деревним вугіллям, можна купити вугілля антрацит в Києві або замовити в будь-яке місто України.

 

Перед тим як розпалити вугілля , огляньте наявне у вас паливо, при необхідності приведіть в оптимальний вид. Справа в тому, що деревне вугілля часто продається занадто великими шматками. Воно довго розпалюється і нерівномірно прогорає. Якщо вам попалися надмірно великі жарини, то вкрай бажано подрібнити їх до 4-5 см. Це легко зробити вручну, за допомогою рукавиць. Не пропускайте цей етап, так як він істотно заощадить вам час в подальшому.

 

як розпалити вугілля

 

Як розпалити деревне вугілля: папір, тріски або рідина?
 

На питання, як розпалити вугілля для мангала , більшість користувачів відповідають, що вважають за краще використовувати папір або дрібні друзки для розпалювання. Спеціальні рідини часто звинувачують в неприємному запаху і навіть шкідливі речовини, які можуть потрапити в їжу. Насправді розпал для вугілля цілком можна використовувати. Головне - вибрати правильне засіб і чітко дотримуватися інструкції на упаковці. Якщо ви шукаєте, чим і як розпалити вугілля для шашлику , найкраще підійдуть засоби на основі парафіну. У них менше виражений запах і хороша ефективність при будь-якій погоді, на відміну від паперу і трісок.

Як швидко розпалити вугілля
 

Як би вам не хотілося швидше покуштувати ароматний шашлик, постарайтеся не поспішати, так як поспіх може все зіпсувати. Перед тим як розпалити деревне вугілля , збризніть його рідиною і зачекайте кілька хвилин, щоб засіб для розпалювання вбралося. Оптимальний час очікування зазвичай вказано на упаковці. Якщо не почекати цей час, рідина просто згорить на поверхні, і вам доведеться додавати її ще і ще, поки запах справді не перекочує на продукти.

Підпалюйте просочене розпалом паливо і чекайте, поки первинне полум'я не згасне. Потім зберіть щипцями зажевріли вуглинки в центр (їх можна виявити за сірими, який узявся попелом краях) і починайте роздувати їх віялом. Незабаром жар пошириться на всю масу палива. Періодично прибирайте віяло і перевіряйте, чи є ще полум'я.

Як правильно розпалити вугілля і коли приступати до приготування їжі?

Так як швидко розпалити вугілля не проблема, у багатьох виникає складність з тим, коли приступати безпосередньо до приготування шашлику або інших страв на мангалі. Не варто ставити продукти, якщо над вуглинками продовжує горіти вогонь. В першу чергу ви ризикуєте спалити їжу, в другу - отримати неприємний присмак від розпалювання. Якщо хоч над деякими вуглинками ще є полум'я, велика ймовірність і того, що рідина для розпалювання ще не перегоріла, і її запах не випарувався повністю. Якщо ви почекали час правильно, то не доведеться також періодично гасити язички полум'я водою з пляшки.

Готові до використання вуглинки не мають полум'я, а при роздуванні віялом стають яскраво-червоними. Саме час нанизувати шампура, розкладати м'ясо або овочі на решітці. Якщо вуглинки прогоріли нерівномірно і частина з них вибиваються із загальної маси великими розмірами, подрібніть їх щипцями. Це збільшить площу спека і зробить його ефективніше.

Сподіваємося, ця інформація вичерпно відповіла на питання, як правильно розпалити вугілля для мангала, і наступного разу у вас все обов'язково вийде.

Замовити якісне паливо для мангала і не тільки ви можете на нашому сайті. І на деревне вугілля, і на вугілля антрацит ціна у нас завжди приємна. Також наші менеджери з радістю запропонують вам альтернативні види палива під ваші потреби і бюджет - телефонуйте!

^