Головна » Брикети / Пелети
Брикети / Пелети
Купуйте деревні пелети для котлів з швидкою доставкою та розвантаженням ➤ Купити пелети в Київській області і Києві за найвигіднішою ціною можна тут ✅ Телефонуйте!
Пелети
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
3300грнвід /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Купити брикети РУФ в Києві, Київській області ➤ Придбати паливні брикети RUF за вигідною ціною можна тільки тут ➤ Швидка доставка, розвантаження ✅ Тисніть прямо зараз!
Брикети RUF
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
3800грнвід /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Купуйте брикети Нестро з швидкою доставкою та розвантаженням ➤ Паливні брикети Nestro в Києві і області за найвигіднішою ціною тут ✅ Телефонуйте!
Брикети NESTRO
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
3400грнвід /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Купуйте брикети Піні Кей з швидкою доставкою та розвантаженням ➤ Паливні брикети Pini Kay в Києві і області за найвигіднішою ціною тут ✅ Телефонуйте!
Брикети PINI KAY
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
3900грнвід /т.
https://drova-kiev.in.ua/

Брикети паливні і пелети паливні: відмінності і особливості         

Поряд з деревом і вугіллям сьогодні користуються популярністю такі види палива, як брикети паливні і пелети паливні. Обидва типи є твердим біопаливом або еко-паливом, але мають свої суттєві відмінності. Їх виготовляють із вторинної сировини і відходів деревообробної промисловості, переважно з тирси. Також є виробники, які пропонують паливо з лушпиння насіння, рису, торфу та інших горючих матеріалів. Розглянемо особливості виробництва цих екологічно чистих видів палива і ключові особливості їх використання.          

Що таке деревні пелети?     

Пелети для опалення виділяються не тільки формою, а й способом виробництва. Також можуть мати різні характеристики, по аналогії з дровами для опалення — все залежить від особливостей конкретної деревини. Вони мають вигляд невеликих гранул циліндричної форми. В якості сировини виступають тирса і деревні відходи, але виготовлення пелет обов'язково включає в себе подрібнення матеріалу в порошкоподібну масу, нагрівання, пресування і гранулювання. Більш складний процес і дороге обладнання суттєво впливає на кінцеву вартість біопалива.

Паливні пелети робляться з різних органічних матеріалів - соломи, лушпиння, торфу і т.д. Зі свого боку ми пропонуємо клієнтам тільки якісні деревні пелети. Це паливо має високий рівень теплотворення, що робить його гарною альтернативою електрики і газу. Технологія виробництва виглядає наступним чином:

  • Перш ніж перейти до процесу гранулювання, вихідний матеріал необхідно висушити. Рівень вологості не повинен перевищувати 14%. Сушильний комплекс - важливий технологічний вузол.
  • Гранулювання - головний етап виробництва. Прес-гранулятор формує гранули. Якісний продукт можна отримати тільки на грануляторі, який створений для виготовлення пелет.
  • Охолодження і фасування. Гранули виробляються під впливом високої температури, тому перед фасуванням їх потрібно охолодити. Після цього готова продукція фасується.          

Пелети - це хороша заміна дровам, але для їх використання необхідні спеціальні гранульні котли або горілки. Технічні параметри в середньому:

  • діаметр гранул 6 мм;
  • щільність 1200 кг/м3;
  • вологість 8%;
  • теплота згоряння близько 4200 ккал/кг.

Вони можуть трохи відрізнятися в залежності від типу сировини і технології виробництва, адже є не тільки пелети деревні, а й з інших матеріалів . На пелети ціна нижче, ніж на брикети. І при наявності відповідного обладнання використовувати їх вигідніше. Вартість багато в чому залежить від якості і складу сировини. Є різні типи продукції під певні цілі. Наприклад, для котлів великої потужності рекомендується купити пелети з домішкою кори - їх тепловіддача вище. Для побутових цілей використовуються гранули білого і світло-коричневого кольору, які при спалюванні виділяють солодкуватий деревний запах.

Набирають популярності паливні пелети для твердопаливних котлів з соломи та інших відходів рослинництва. Фермери та сільські господарства набувають спеціальне обладнання, яке дозволяє гранулювати стебла кукурудзи, гречки, злаків та інших рослин, щоб повністю забезпечити себе паливом, а також заробити на його реалізації.

Що таке деревні брикети?

Це паливо отримало свою назву теж завдяки формі, яка зазвичай має вигляд акуратних і однакових цеглинок, циліндрів, чотирьох або шестигранників. Виробництво брикетів досить просте. Зокрема, не потрібно подрібнення сировини до стану пилу. Тирса просто пресуються під впливом високого тиску і температур. Показники теплотворності, щільності і вологості брикети для опалення мають приблизно такі ж, як у попереднього виду палива. Зверніть увагу, що ці показники навіть кращі, ніж у дров рубаних. Але є у них і свої вагомі переваги.

Брикети паливні з деревини можуть використовуватися в будь-якому твердопаливному обладнанні без його модернізації. Підійде будь-яка піч, твердопаливний котел і навіть відкриті каміни в будинках. Також можна купити брикети для приготування їжі, вони дають хороше вугілля, яке буде незамінне для барбекю, мангала. При цьому горить це паливо практично без диму, що теж буде бонусом на природі. Головне - вибрати якісний брикет паливний без домішок. Наприклад, в Ruf, Pini Kay, Nestro використовується тільки чиста деревина без сторонніх домішок і хімічних клеїв.           

Ще один різновид альтернативного палива - вугільні брикети. Їх роблять з пресованого вугільного пилу. У порівнянні зі звичайним вугіллям вони не тільки дешевше, але і вигідніше, так як горять довше, перегорають майже без залишку, підтримують рівномірну температуру. Але у порівнянні з пелетами, на брикети паливні ціна вища. Пресований матеріал не кришиться, що зменшує кількість бруду і технічні втрати при перевезенні в порівнянні з використанням звичайного вугілля.

Для отримання якісної продукції потрібне сучасне обладнання. Технологія виробництва паливних брикетів для топки заснована на пресуванні сировини. Матеріал стискається під впливом високого тиску, з видаленням вологи і отриманням практичної форми. Під час виробництва сировина нагрівається, за рахунок чого активується лігнін. Його можна назвати природним клеєм, за допомогою якого на виході ми отримуємо цілий продукт.

Цикл виробництва складається з певних етапів, які мало чим відрізняються від виготовлення гранул:

  •  спочатку потрібно підготувати сировину - подрібнити її за допомогою спеціального обладнання, далі - просіяти, щоб отримати фракцію 1-2 мілліметроа;
  •  далі крихту потрібно висушити за допомогою сушарки, знизивши рівень вологості до 12%;
  •  отриманий продукт пресується з наданням йому певної форми.

Зверніть увагу, що брикети Pini-Key обробляються додатково, внаслідок чого ми отримуємо продукт характерного темного кольору. Отримане паливо залишається розфасувати по пакетах. Важлива умова, якщо вирішили купити паливні брикети: щоб зберегти властивості біопалива, його потрібно зберігати в сухих умовах.

Кому підійде тверде біопаливо?        

Чому купити брикети для топки варто саме у нас? Завдяки величезній різноманітності паливні брикети або пелети можна підібрати практично під будь-які системи опалення. Це сучасна продукція, яка дозволяє не тільки знизити свої витрати в зимовий період, але і зберегти ресурси нашої планети. Вибираючи пресовану продукцію, завжди звертайте увагу на її щільність, а також розміри. Якісне пальне не розсипається в руках, відповідає встановленим габаритним стандартам. Розмір менше говорить про порушену технологію виробництва, відповідно і характеристики його будуть гірше. Також у нас ви можете замовити високоякісне газове вугілля з доставкою в межах Київської області.

Наша компанія реалізує тільки оригінальне паливо, яке виготовлено згідно ГОСТам та європейським стандартам, має необхідні сертифікати і абсолютно безпечно для опалення житлових приміщень. Купити брикети для опалення та пелети ви можете, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши нам. Ми уважно слідкуємо, щоб на пелети і брикети для опалення ціна була завжди конкурентною та вигідною для вас. Дзвоніть!

^