Головна » Брикети

Паливні брикети

Паливні брикети

Купити паливні брикети Нестро з лушпиння соняшника за розумною ціною. Доставимо в той же день або на гаступний✔️ Розгрузимо✔️ Якісне паливо✔️
Брикети NESTRO з лушпиння соняшнику
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Купити березові РУФ брикети високої якості за відмінною ціною. Доставляємо в день замовлення або на наступний✔️ Разгружаемо✔️ Є знижки на опт✔️
Брикети RUF з берези
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Купити паливні брикети PINI KAY з суміші порід дерева за розумною ціною. Доставимо в той же день або на наступний✔️ Якісне паливо✔️ Працюємо без вихідних✔️
Брикети ПІНІ КЕЙз сумішіпорід дерева
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від
https://drova-kiev.in.ua/
Купити соснові брикети РУФ за доступною ціною від виробника✔️ Оперативно доставимо і розвантажимо замовлення будь-якого обсягу. Є знижки на опт✔️
Брикети РУФ з сосни
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Купити брикети РУФ з дуба з доставкою та розвантаженням. Доставляємо в день замовлення або на наступний день✔️ Працюємо без вихідних✔️ Доступні цени✔️
Брикеты РУФ дубові
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Купити дубові брикети PINI KAY від виробника. Доступні ціни за якісне паливо✔️ Доставка замовлень будь-якого об'ему✔️ Працюємо без вихідних✔️
Дубові брикети PINI KAY
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Дубові брикети НЕСТРО
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Купити паливні брикети NESTRO з сосни відмінної якості. Оперативна доставка, розвантаження замовлень будь-якого об'єму✔️ Доступні ціни✔️ Працюємо без вихідних✔️
Паливні брикети NESTRO з сосни
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Купити брикети Піні Кей соснові за доступною ціною високої якості✔️ Оперативно доставимо і розвантажимо замовлення будь-якого обсягу. Є знижки на опт✔️
Паливні соснові брикети ПИНИ КЕЙ
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Якісні дубові пелети від компанії Drova-Kiev ✔️ Переваги покупки дубових пелет у нас. Швидка доставка і зручна оплата ✔️
Пелети з дуба
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
8500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Високоякісні соснові пелети від Drova-Kiev. Індивідуальний підхід і прийнятні ціни. Купуйте пелети з сосни в Києві - у нас великий вибір.
Пелети з сосни
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
8500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Переваги використання паливних брикетів

Деревні паливні брикети є різновидом екологічного біопалива, що виготовляється з вторинної сировини і відходів деревообробного виробництва. Цей тип енергоносія вважається одним з найбільш ефективних. У складі євродров відсутні шкідливі компоненти. Фактично брикети для топки можна назвати універсальним видом палива, який може застосовуватися в будь-якому котельному обладнанні. Вони підходять для дров'яних, вугільних котлів, камінів і печей. У нас ви можете купити паливні брикети на вигідних умовах. Наш асортимент включає всі типи необхідного палива за прийнятними цінами. 

Переваги, якими характеризуються паливні брикети:

 1. Рівномірність згоряння. При горінні брикети не стріляють і не іскрять, практично не видають сторонніх звуків. Евродрова виділяють набагато менше диму, при цьому практично не утворюють сажі на внутрішніх стінах димоходів, за рахунок чого мінімізуються трудовитрати на їх прибирання. 
 2. Зручність використання. Цей тип палива характеризується акуратністю форми, за рахунок чого евродрова можна складувати в рівні кладки. Відповідно, зі зберіганням продукції проблем не виникне. 
 3. Висока теплотворність. Якщо порівнювати з деревиною, евродрова виділяють в набагато більше тепла. Завдяки цьому можна непогано заощаджувати при опаленні об'єкта котлом. Евродрова відносяться до палива тривалого горіння і підходять для обладнання будь-якого типу. На горіння йде в 2 рази більше часу, завдяки чому можна мінімізувати число підходів для підкладки нових порцій. Якщо піч горить на дровах близько 3 годин, то при використанні евродров час прогорання складе до 5 годин. 
 4. Мінімальне утворення смол. Це дозволяє сповільнити засмічення димоходу і котла. 
 5. Тривалість зберігання. Залежно від типу евродров і технології їх виробництва, паливо може зберігатися від одного до п'яти років. 
 6. Екологічність. При виготовленні хімічні реагенти не застосовуються. Тому при згорянні брикетне паливо не виділяє шкідливих для організму людини елементів і речовин. 
 7. Мінімальна зольність. Після згоряння в печі або котлі залишається золи не більше 1% від усієї маси використаного брикетного палива. У порівнянні зі звичайними дровами, цей показник може скласти до 20%. Частина, що залишилася після згоряння зола містить великий обсяг калію, тому може використовуватися як добриво.  
 8. Економічність. За рахунок високої тепловіддачі вдається домогтися економії при використанні палива з деревних тирси. За один опалювальний сезон у вас буде йти приблизно в 2 рази менше сировини, в порівнянні з тими ж дровами. 

Купуючи брикети в Києві, ви вибираєте якісне і екологічне паливо за прийнятною ціною. 

Технологія виготовлення брикетів для опалення

Технологія виробництва брикетів для опалення з відходів деревообробної промисловості заснована на пресуванні сировини під тиском. Будь-яке сучасне підприємство цієї галузі прагне до безвідходної схемою функціонування. Оскільки у будь-якого виробництва є відходи (тирса, стружка і т. Д.), Сировинні залишки повинні використовуватися правильно. 

При отриманні евродров відходи спочатку максимально подрібнюють, потім спресовують, а потім піддають термічній обробці. Лігнін, що виділяється при пресуванні і нагріванні виконує функцію клею і забезпечує скріплення частинок. Поверхня кілька оплавляється для збереження форми. Щоб збільшити ефективність прогорання, в брикетах для опалення можуть передбачатися наскрізні отвори. Продукція упаковується в спеціальну плівку або мішки, після чого надходить у продаж. 

Якість деревних брикетів залежить як від сировини, так і від двох основних параметрів:

 1. Тиск. Міцність одержуваного виробу визначається ступенем стиснення. Якщо брикет для опалення спресований якісно, ​​він зможе зберегти цілісність під час перевезення або зберіганні. Завдяки високій щільності з одного кілограма альтернативного палива виділяється більше тепла. 
 2. Температура. Термічна обробка необхідна для отримання лігніну. Він виділяється тільки за умови впливу високого тиску на гарячу сировинну масу. Коли форма буде сформована, а брикетована продукція охолоне до кімнатної температури, виріб придбає необхідну міцність. 

Якість пального визначається ступенем вологості вихідної сировини, яка може бути оптимальною або критичною. Тому, перед тим як потрапити на прес, важливо спочатку висушити тирсу. 

Де може використовуватися цей тип палива:

 • в приватних і заміських будинках, на дачах;
 • в лазнях;
 • в виробничих і складських об'єктах;
 • в котельнях і підсобках.

З необхідністю купити брикети для опалення також стикаються ті, хто часто виїжджає на природу. Брикетована продукція зручна і може використовуватися для розведення багать. 

Основні характеристики брикетів для котлів

Брикети для котла можуть виготовлятися з будь-яких відходів деревообробного виробництва, в тому числі:

 • тирси і стружки різних фракцій;
 • трісок;
 • обаполів і інших обрізок. 

Також в складі можуть використовуватися відходи сільськогосподарської діяльності:

 • солома;
 • лузга соняшникового насіння, стебла кукурудзи та інших рослинних культур;
 • зернова лушпиння;
 • гречана і рисова лузга;
 • обрізки дерев і т. д. 

Характеристики брикетів для котлів:

 • щільність твердого палива складає від 1 до 1,2 т / м3;
 • теплотворність варіюється в діапазоні від 4600 до 4900 ккал / кг;
 • зольність брикетів для котлів становить близько 0,5-1,5%.

Технічні параметри можуть варіюватися в залежності від характеристик сировини. Купити брикети для котлів - значить отримати безпечне паливо високої якості горіння. 

Причини купити брикети в Києві у нас

Причини купити брикети для опалення, скориставшись нашими послугами:

 1. Доступні ціни. Ми є виробником твердого палива, тому пропонуємо клієнтам якісний товар за прийнятною вартістю. 
 2. Висока якість. Наше паливо буде горіти довго, виділяючи максимум тепла. Ви, безумовно, оціните теплотворність та ефективність нашого палива. Якість палива - добірне, без потерті і гнилі. 
 3. Великий вибір. У нас можна купити паливні брикети різних видів. В асортимент входить брикетована продукція RUF, PINI KAY, NESTRO, пелети в Києві, а також дрова і вугілля. При необхідності у нас можна придбати пиломатеріали.
 4. Професійний підхід. Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого консультанта у виборі. 
 5. Різні способи оплати. Все зроблено для зручності клієнтів. Якщо вам необхідно купити дрова, от оплатити товар можна готівкою, безготівковим переказом, а також платежем на карту Приватбанку. 
 6. Швидка доставка. Відправлення здійснюється Газелями, ЗІЛамі, КамАЗами і фурами. 
 7. Вигідні умови співпраці. Оптовим замовникам надаються додаткові знижки. Ми пропонуємо дрова стандартних розмірів, але при необхідності можемо зробити поліна необхідної довжини і товщини під замовлення. Також на нашому сайті можна придбати дрова колоті в Києві

Ми працюємо без вихідних. Якщо у вас виникла необхідність купити брикети для топки в вихідний або свято, зв'яжіться з нашим представником і залиште замовлення. Ми працюємо 365 днів у році, тому оформити замовлення можна в будь-який день. Наш менеджер готовий відповісти на будь-які питання і надати допомогу у виборі.

^