Головна » Брикети » Брикети для каміна

Брикети для топки каміна

Протягом всієї історії людство винайшло безліч способів для обігріву приміщень, адже в регіонах з холодними зимами, прохолодними та вологими періодами міжсезоння обійтися без цього просто неможливо. Незважаючи на розвинену мережу централізованого газового опалення, власники заміських котеджів, будинків у приватних секторах часто віддають перевагу альтернативному варіанту та вибирають пічний обігрів із застосуванням твердого палива. Окрім класичних варіантів — дров та кам'яного вугілля — сьогодні широкого поширення набули дерев'яні брикети. Вони однаково добре підходять як для топки закритої печі, так і для використання в камінах.

Сьогодні каміни в будинках відіграють перш за все декоративну функцію, але все ж таки досить часто використовуються і за прямим призначенням – для обігріву приміщення. При топці тепло поширюється в зоні технологічного процесу, а тепловіддача в приміщення відбувається шляхом нагрівання вогнетривкого облицювального матеріалу стін і самого каміна з хорошими теплопровідними властивостями. Виходячи з досвіду, при топці каміна використовувати компактний брикет набагато зручніше, ніж дрова.

Деревні брикети в камін з доставкою в Київ і область від компанії drova-kiev.in.ua

Попри те, що Україна розташована в помірній кліматичній зоні, з настанням перших осінніх холодів доводиться замислюватися про опалення будинку, господарських приміщень. Інакше волога і вогкість можуть завдати непоправної шкоди внутрішньому облицюванню, меблям та іншим розташованим усередині предметам, не кажучи вже про суттєвий дискомфорт для людини. Ті, хто є щасливим володарем затишного гарного каміна, можуть насолодитися не лише теплом, а й милуватися живим вогнем. Але щоб отримати і гарне полум'я, і ​​тепло, потрібно подбати про якісне паливо.

Деревні брикети в камін - це відмінна сучасна альтернатива дровам, яка виготовляється з природних матеріалів. Хороші вугільні брикети для розпалювання каміна мають такі переваги:

  • компактні розміри;
  • просте використання;
  • легкість розпалювання;
  • хороша тепловіддача.

Вони є біологічно чистим паливом, тому при згоранні не виділяють у навколишнє середовище шкідливі речовини. Найчастіше для топки використовують брикети RUF та PINI KAY.

Брикети RUF зовні представлені у широкому спектрі – відтінок виробів варіюється від білого до звичного деревного. Виготовлення даної продукції походить з сухої тирси, яка під великим тиском піддається пресуванню.

Євробрикети PINI KAY мають цікаву форму, що нагадує квадратні олівці. У кожному з брикетів даної марки пророблено отвір, який збільшує тягу, відповідно подається більше тепла. Вироби міцні, ідеально підходять для топки камінів.

Брикети для камінів - найкраща ціна на сайті drova-kiev.in.ua

Люди, у яких є в будинку камін, чудово знайомі з проблемами під час розпалу дровами. Поліни не завжди добре і швидко розгоряються через різні причини. У тому числі на цей процес впливає тяга, погода за вікном, конструкція димоходу. Часто при розпалюванні через погане займання дров дим потрапляє в кімнату, що викликає дискомфорт. Якщо ж для розпалювання та топки каміна використовувати дерев'яні брикети від компанії drova-kiev.in.ua, такої проблеми точно не виникне.

Ми є виробником цього виду продукції, тому можемо гарантувати її високу якість, адже дотримуємося технології на кожному етапі. Наші брикети для камінів характеризуються високими показниками тепловіддачі та тривалим часом горіння, тому їх використання економічне і дозволяє не лише швидко нагріти приміщення, а й довго підтримувати в ньому комфортну для перебування температуру. За всіма характеристиками брикети для камінів є найкращим вибором, а вигідно купити їх в Україні з доставкою на нашому сайті drova-kiev.in.ua.

^