Головна » Брикети / Пелети » Брикети NESTRO

Брикети NESTRO

Ціна:
3400грн/т.
✔ В наявності
Купити
Зв'яжіться зі мною
Доставка та оплата
1-3 дні
Готівковий
Безготівковий
На картку Приватбанку

Характеристики:

  • Діаметр 50-90мм
  • Довжина 50-100мм
  • Теплотворна здатність 4100 Ккал / кг
  • Зольність ≤ 1%
  • Вологість ≤ 10%

Брикети Nestro - еко-паливо з високими характеристиками

Альтернативні види палива створюють все більше конкуренції традиційним дровам і вугіллю. Паливні брикети Nestro виготовляються за німецькою технологією, шляхом гідравлічного пресування при високих температурах, що дозволяє добитися не тільки високої щільності, а й оплавлення поверхні виробу. Це забезпечує стабільність форми, брикет не кришиться і не розвалюється під час транспортування, незважаючи на повну відсутність хімічних речовин, що клеять. У складі палива тільки деревна тирса, а значить, воно абсолютно безпечно і підходить для опалення будь-яких приміщень, включаючи житлові.

Чим відрізняються паливні брикети Nestro від інших типів?

Перш за все, їх можна дізнатися за формою. Паливо зроблено у вигляді циліндрів діаметром 90 мм і довжиною 260 мм. Брикети Nestro дуже поширені, так як обладнання для їх виготовлення виробляється багатьма європейськими та українськими заводами. Готовий продукт фасується в мішки або поліетиленову упаковку, що забезпечує зручність і чистоту експлуатації. Завдяки цьому використовувати їх зручніше, ніж дрова для котла, хоча останні також мають свої плюси.Читаючи відгуки про паливні брикети Nestro, можна відзначити, що вони відмінно підходять для:

  • камінів відкритого і закритого типу;
  • камінів з водяною сорочкою;
  • твердопаливних і піролізних котлів;
  • печей та іншого опалювального обладнання для твердого палива.

Nestro брикет горить практично без диму, залишає мінімальну кількість золи, не має сторонніх домішок. Тому підійде також для бань, саун, теплиць, мангала і барбекю.

Якщо порівнювати брикети нестро з дровами хорошої якості, то і тут перевага буде у еко-палива. Його температура згоряння в 1,5-2 рази вище, а теплотворність становить 4500-4900 ккал/кг. Вологість нижче в 3-4 рази і становить 4-7%, коли у дров зазвичай близько 20%. Нестро брикети не тільки швидше розпалюються, а й довше, а також більш рівномірно горять за рахунок однорідної структури. Правильна форма і компактний розмір не займають зайвого місця під час транспортування і зберігання (щільність брикетів близько 1, тому кубометр важить приблизно тонну, а 1 м3 дров - це 500-600 кг). Причому, якщо паливо буде лежати в сухому провітрюваному приміщенні, його термін придатності практично не обмежений.  

Для розпалювання можна використовувати невелику кількість спеціальної рідини або папір і тріски. Щоб посидіти ввечері біля каміна, досить 2-3 брикетів, які будуть гарно горіти і поширювати запах натурального дерева. Після прогорання залишаються деревне вугілля, яке ще довго віддає своє тепло.

Технологія виробництва брикетів Нестро

Паливні брикети Нестро мають циліндричну форму і радіальний наскрізний канал. Щільність на рівні 1-1,2 кг/дм3. Паливо робиться з торфу або тирси. У виробництві використовуються відходи дерева, солома, тирса, лушпиння тощо Сировина дробиться на спеціальній дробарці. Далі отриманий напівфабрикат потрібно висушити, після цього можна приступати до брикетування.

Як і інші брикети, це екологічно чисте паливо. У Нестро сполучним компонентом виступає лігнін - натуральна клейка речовина, яка міститься в клітинах дерев і виділяється під високим тиском і впливом температури.

Є у брикетів Нестро характеристики, які потрібно враховувати: цей вид палива боїться механічних і силових навантажень. Тому для далеко транспортування вони не підійдуть. Якщо вам потрібно перевозити біопаливо на велику відстань, рекомендуємо розглянути інші варіанти. Також радимо подбати про належні умови для зберігання, оскільки Нестро можуть вбирати вологу. Зберігати брикети зручніше через компактної форми. Головне, щоб приміщення було сухим і провітрюваним.

Паливні брикети можна використовувати, як в промислових умовах на виробництві, так і для опалення приватного будинку.       

Скільки потрібно євродров на опалювальний сезон?     

На брикети Nestro ціна вище, ніж на дрова, але в підсумку ця покупка буде більш вигідною. Завдяки високій щільності в одному кубометрі ви отримуєте набагато більше продукту, що видно вже і по вазі. Якщо брати середні показники, то 1 м3 європалива замінює 2,2 складометрів звичайних дров. Крім цього, пресована тирса виробляє більше тепла, а саме 5,7 квт-ч, в порівнянні з 3,3 квт-ч від дров. Разом виходить, що 1 м3 Нестро прирівнюється до 3,74 складометрів дров. Відповідно, якщо зазвичай ви купуєте 5 тон дубових дров на зиму, це 11,5 складометрів, які можна замінити всього 3 тонами палива з тирси. При цьому вище ми брали оптимальні показники вологості та теплотворення дубових дров, які по факту можуть бути значно нижче.           

Ми реалізуємо оригінальну продукцію Nestro в Україні і готові надати покупцям всі необхідні сертифікати і необхідну документацію. Брикети нестро продаються пачками по 10 кг або тонами. Доступні всі форми оплати, а також доставка продукції зі складів в Києві.

Схожі товари
Брикети RUF
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
3800грнвід /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Пелети
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
3300грнвід /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Брикети PINI KAY
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
3900грнвід /т.
https://drova-kiev.in.ua/
^