Головна » Брикети » Брикети NESTRO

Брикети NESTRO

Древесний брикет Nestro виготовлений із спресованих опилок без якихось або зв'язуючих речовин. Імеє практичну та повторювану циліндричну формулу. Благодаря медленному горению, це дуже хороше рішення для камінів, печей центрального отоплення та невеликих кольних. Вони завжди упаковані в пленку. Наші брикети зроблені з деревини законного походження.

Купити паливні брикети Нестро з лушпиння соняшника за розумною ціною. Доставимо в той же день або на гаступний✔️ Розгрузимо✔️ Якісне паливо✔️
Брикети NESTRO з лушпиння соняшнику
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Дубові брикети НЕСТРО
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Купити паливні брикети NESTRO з сосни відмінної якості. Оперативна доставка, розвантаження замовлень будь-якого об'єму✔️ Доступні ціни✔️ Працюємо без вихідних✔️
Паливні брикети NESTRO з сосни
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Брикети Нестро - що це?

Брикети Nestro - це екологічно чистий матеріал для опалення, виготовлений на 100% з тирси.

Брикет Nestro має безліч переваг, які роблять його більш ефективним паливом для каміна, ніж дрова. По-перше, він довше зберігає тепло, завдяки чому більш ефективний. Його висока калорійність дозволяє досягти хороших умов горіння, завдяки чому він став привабливою за ціною альтернативою дров і вугілля.

Властивості брикету Nestro:

  • Це екологічний матеріал.

  • Відрізняється дуже високою теплотворною здатністю.

  • Він характеризується низькою вологістю, завдяки чому брикет виходить дуже ефективним.

  • Після згоряння не залишає забруднень в трубах опалення.

Паливні брикети Нестро

Брикет Nestro відрізняється постійної горючістю, завдяки чому горіння відбувається повільніше і ефективніше. В цьому відношенні ці брикети в Києві є дуже конкурентоспроможним матеріалом для більш швидко згоряє деревини і альтернативою для вугілля, який не може похвалитися такою вигідною ціною, як брикет. Після горіння він залишає невелику кількість золи, що дозволяє утримувати камін в чистоті.

Брикетний тип Nestro легко транспортувати і зручно зберігати. Його можна зберігати в закритих і відкритих приміщеннях. Теплотворна здатність: прибл. 18.000 кДж/кг. Ви зможете купити у нас брикети нестро в Києві, а також паливні пелети, колоті дрова і іншу продукцію.

^