Головна » Брикети / Пелети » Брикети PINI KAY

Брикети PINI KAY

Ціна:
3900грн/т.
✔ В наявності
Купити
Зв'яжіться зі мною
Доставка та оплата
1-3 дні
Готівковий
Безготівковий
На картку Приватбанку

Характеристики:

  • Розміри 310 * 50 * 50
  • Теплотворна здатність 5100-5300 Ккал / кг
  • Зольність ≤ 1%
  • Вологість ≤ 10%
  • Фасовка - термоусадочні пакети по 10кг, на піддонах по 1000кг

Брикети Pini Kay - топовий продукт для тих, хто цінує якість       

Цей тип палива завоював славу однієї з кращих альтернатив дровам і вугіллю. Виділяються паливні брикети Піні Кей на тлі інших, насамперед, формою - квадратним або шестигранним перетином. Крім цього, по центру проходить наскрізний отвір, яке забезпечує кращу циркуляцію повітря і більш активне горіння. При виготовленні брикетів Піні Кей у наповненні традиційно використовуються тирса і деревна вторинна сировина, але щільність брикетів цього типу найвища і складає 1,08-1,4 г/см3. Це один з ключових показників, який безпосередньо впливає і на інші параметри еко-палива.

Основні характеристики паливних брикетів Pini Kay

Розміри палива Пінікей можуть варіюватися, залежно від використовуваного виробничого обладнання, але в основному вони близькі до дерев'яних полін і складають приблизно 50х50х300 мм. Висока щільність робить брикети Pini Kay дуже міцними - вони не розвалюються і не кришаться, навіть зламати їх вручну дуже важко. Також вона забезпечує найвищу тепловіддачу, в порівнянні з аналогами іншого типу, яка може досягати 5-7 квт/кг/год. Якщо ви вирішите купити паливні брикети Pini Kay замість дров, то всього 1 тонна замінить 5 м3 колотих полін. Причому її можна акуратно скласти навіть в невеликому приміщенні, за обсягом це приблизно 1200х800 мм.       

Вологість палива близько 8,5%, тому його легко запалити навіть при слабкій тязі. Можна використовувати спеціальну рідину для розпалювання або звичайний папір, деревні тріски. 

Ще один бонус від високої щільності - підвищена вологостійкість, брикети Pini Kay набагато менше бояться вологи, ніж більшість продукції конкуруючих фірм. Вони досить універсальні і можуть застосовуватися в будь-яких твердопаливних котлах і печах без попередньої модернізації обладнання.

Процес виробництва має ряд нюансів. Щоб ви мали можливість пини кей купити високої якості, потрібно використовувати сучасне високотехнологічне обладнання. По друге - якщо сировина буде вологою менше ніж на 7%, отримати міцні акуратні брикети не вийде: замість цього з обладнання ви дістанете лише перепалену тирсу. Якщо пересушити сировину, лігнін втратить властивості. Ще важливий нюанс: температура для виробництва повинна відповідати рівню вологості тирси.

Наш товар відповідає всім вимогам якості та порадує вас ціною. Щоб купити брикети пини кей, пишіть або телефонуйте за вказаними номерами.     

Де використовуються паливні брикети Піні Кей?  

Про паливні брикети Pini Kay відгуки переважно позитивні. Хоча ціни на дрова і менші, кількість тепла при рівному об’ємі палива виходить значно більшою. Їх області застосування не відрізняються від звичайних дров і включають в себе забезпечення опалення для:     

  • будинків і дач;
  • дитячих садків, шкіл;
  • офісних, складських та виробничих приміщень;
  • теплиць;
  • саун і лазень.          

Так як в складі тільки чиста деревина, паливо підійде і для приготування страв на мангалі і барбекю. Під час горіння брикет Pini Kay не іскрить і не стріляє, що робить його безпечним для камінів відкритого типу. Після повного перегоряння залишається невелика кількість попелу (зольність 0,5-1%), який можна використовувати як органічне добриво в саду, на городі.       

Багато пишуть про Pini Kay відгуки щодо зручності використання. Вони розфасовані невеликими упаковками по 10-12 кг в термоусадочної плівці, що дозволяє легко розвантажувати паливо своїми силами, зберігати без зайвого сміття в будь-якому приміщенні.

Технологія виробництва брикетів піні кей

Паливні брикети пини кей, або, як їх ще часто називають - "Євродрова", ми робимо з деревної тирси. Pini Kay - це екопаливо природного походження, яке дозволяє довгий час тримати стабільну температуру. Сьогодні цей вид палива знайшов застосування навіть в системах центрального опалення. Також використовується в камінах.

Форма - гранований брикет з радіальним отвором. Технологія виробництва - пресування під впливом високої температури і тиску. Попередньо подрібнена сировина пресується за допомогою шнека, який має конічну форму. Особливість піні кей в тому, що для їх виробництва використовується тиск понад 1000 бар, а нагрівається сировина до 350 градусів.

Температура обробки сировини залежить від типу використовуваної деревини. Чим твердіша деревина, тим вище повинна бути температура. Інакше тирса не буде спікатися і формуватися в брикети. Під тиском і термообробкою з деревини починає виділятися лігнін. Ця клейка речовина з деревинних клітин, що дозволяє домогтися щільності вироблених паливних брикетів без використання домішок.

Що надає паливним брикетам піні кей, купити в Києві які ви можете у нас, характерний відтінок чорного або коричневого кольору? Це поверхня, яка оплавилася через високу температуру. Але завдяки цій "скоринці" брикети виходять міцними, вони не бояться механічного впливу і менш схильні до впливу вологи на експлуатаційні властивості.

Брикети піні кей, ціна яких вас приємно здивує, не потребують упаковки для зберігання, їх зручно перевозити. Для зберігання зазвичай використовуються криті склади. Бажано розмістити паливо на піддоні.

Переваги покупки європалива в нашій компанії      

Pini Kay купити в Україні пропонують багато постачальників. Але далеко не всі готові надати сертифікований товар. Ми реалізуємо екологічно чисту продукцію, виготовлену на оригінальному обладнанні з дотриманням міжнародних стандартів та ГОСТів. Підтримуємо постійну наявність продукції Піні Кей на складах у Києві, щоб в будь-який момент забезпечити наших клієнтів необхідною кількістю палива. Власний автопарк з вантажівками різної місткості дозволяє оперативно планувати доставки.  

На Pini Kay ціна формується індивідуально, в залежності від обсягів. Брикети продаються пачками в упаковках 10-12 кг або тонами в палетах. Якщо залишилися питання - телефонуйте нашим консультантам, і вони розкажуть про всі переваги та особливості використання еко-палива.

Схожі товари
Брикети RUF
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
3800грнвід /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Брикети NESTRO
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
3400грнвід /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Пелети
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
3300грнвід /т.
https://drova-kiev.in.ua/
^