Головна » Брикети » Брикети PINI KAY

Брикети PINI KAY

Запропоновані нами брикети Піні Кей виготовляються з продуктів, отриманих в процесі механічної обробки деревини, тобто з стружки, тирси і тріски, без домішок. Брикет - це звичайний блок палива, спресований під тиском. Низький вміст вологи робить теплотворну здатність брикетів вище, ніж у деревини. Завдяки високій щільності матеріалу по відношенню до обсягу, процес горіння відбувається поступово і повільно. Найчастіше такі брикети для опалення мають чотири-або шестигранну форму з наскрізним отвором вздовж брикету.

Купити паливні брикети PINI KAY з суміші порід дерева за розумною ціною. Доставимо в той же день або на наступний✔️ Якісне паливо✔️ Працюємо без вихідних✔️
Брикети ПІНІ КЕЙз сумішіпорід дерева
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від
https://drova-kiev.in.ua/
Купити дубові брикети PINI KAY від виробника. Доступні ціни за якісне паливо✔️ Доставка замовлень будь-якого об'ему✔️ Працюємо без вихідних✔️
Дубові брикети PINI KAY
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Купити брикети Піні Кей соснові за доступною ціною високої якості✔️ Оперативно доставимо і розвантажимо замовлення будь-якого обсягу. Є знижки на опт✔️
Паливні соснові брикети ПИНИ КЕЙ
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Як ми робимо брикети пини кей

Брикет PINI KAY ми робимо з чистої тирси. Це опалювальний матеріал високої якості, повністю екологічний. PINI KAY за своєю формою нагадує олівець - форма позначає циліндр із закругленими сторонами, з отвором посередині, яке нагадує місце для графіту олівця. Це сухий матеріал, що характеризується високою твердістю і щільністю при максимальному ступені ущільнення, низькою зольністю.

Виготовлені з сильно спресованих тирси без додавання зв'язуючих речовин, мають практичну форму. Ідеально підходять для спалювання в камінах і печах. Завдяки повільному горінню це хороше рішення для центрального опалення і невеликих котелень. Завдяки високій теплотворної здатності і можливості отримання енергії, подібна до вугільної, брикет успішно використовують в печах.

Чому варто використовувати евродрова пини кей?

Володіючи високою тепловіддачею, паливні брикети пини кей не розколюється, або іскор і не розростаються, що робить їх ідеальними для використання на відкритих камінах і камінах з обмеженим простором - вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що поліна виявляться не на своєму місці або складуться вдвічі .

Надзвичайно компактні і зручні для зберігання, вони поставляються в упаковці, поліна Pini Kay легко складати і брати з собою. Дуже сухі для забезпечення мінімальної кількості диму, створюються з переробленого побічного продукту, наприклад, тирси та щепи, які залишаються після розпилювання деревини на дошки і не впливають на забезпечення екологічності.

Екологічно чисті пини кей в Києві призначені для швидкого розпалювання вогню без іскор і горять до 2 годин, забезпечуючи високу температуру. Ви можете використовувати поліна Pini Kay в відкритих камінах, багатопаливних і дров'яних печах. Після гасіння брикет залишає мінімальну кількість попелу, що робить прилад більш здоровим і легко очищається.

Для розрахунків витрати брикетів, потрібно взяти до уваги обсяги втрати тепла і теплову здатність Піні Кей. В середньому на опалення будинку площею 120 квадратних метрів за сезон йде від 3 до 5 тонн паливних брикетів.

Вивчіть продукцію, яку ми пропонуємо на сайті, адже крім брикетів, ви також можете купити пелети, колоті дрова та іншу продукцію.

^