Брикети RUF

Ціна:
3800грн/т.
✔ В наявності
Купити
Зв'яжіться зі мною
Доставка та оплата
1-3 дні
Готівковий
Безготівковий
На картку Приватбанку

Характеристики:

 • розмір - 150 * 60 * 100
 • Теплотворна здатність 4400-4500 Ккал / кг
 • Зольність ≤ 1%
 • Вологість ≤ 10%
 • Фасовка - термоусадочні пакети по 10кг, на піддонах по 1000кг

Брикети RUF - зручна альтернатива дровам           

Сучасний тренд - відновлювальна енергія. Тому на порядку денному - альтернативні енергоресурси і можливість заміщення ними газу. На тлі цього рішення купити брикети Руф здається розумним. Все більше країн активно нарощує обсяги їх виробництва.

Евродрова або паливні брикети набули широкого поширення на наших ринках. Досвідчені користувачі відзначають не тільки високі показники теплотворення, а й комфорт використання такого виду палива. Крім цього, паливні брикети RUF можна сміливо назвати екологічним матеріалом, так як вони не тільки залишають менше сажі і золи, але і виготовлені з вторинної сировини, що дозволяє менше виснажувати ресурси планети і витрачати їх максимально ефективно.

Чому брикети Руф? Назва біопалива пов'язано з німецьким обладнанням, за допомогою якого його виготовляють. Суть технології виробництва полягає в пресуванні попередньо подрібнених відходів.

Перед пресуванням сировина нагрівається до температури 250 градусів. Таким чином вдається досягти високого рівня щільності отриманого паливного брикету Руф, ціна якого робить його гідною альтернативою традиційному пальному. Високої тепловіддачі вдається досягти завдяки мінімальній вологості.

Паливні брикети Руф - екологічно чисте паливо. Під час пресування ми не використовуємо жодних хімічних добавок. Лігнін - натуральна речовина, яка міститься в деревині, клейка субстанція. На виході ми отримуємо щільне паливо, яке не боїться механічних пошкоджень і може транспортуватися будь-яким зручним способом.

Володіючи високими споживчими властивостями і відносно невеликою собівартістю виготовлення, брикети стають все більш популярними. Для виготовлення можна використовувати різну деревину, яка впливає на кінцеву вартість готової продукції.        

Німецькі брикети RUF виготовлені у формі невеликих цеглинок. У складі тирса, відходи твердих і м'яких сортів деревини, за винятком кори і неліквідних частин. Евродрова пресуються під великим тиском, що дозволяє повністю уникнути хімічних і клейких речовин, а значить і шкідливих викидів під час горіння.

Перед формуванням на гідравлічному пресі тріски і тирса обов'язково проходять сушку, яка дозволяє зменшити вагу і досягти максимальної теплотворності. Основні показники палива цієї марки:    

 • калорійність 4200-4500 ккал/кг;
 • зольність до 1%;
 • вологість 7-13%;
 • щільність 750-800 кг/м3     

Якщо почитати про брикети RUF відгуки, то можна виділити, що користувачам найбільше подобається - низька кількість відходів, висока тепловіддача (звичайні дрова дають 1500-3000 ккал/кг), чистий димохід і тривале горіння. На брикети RUF ціна приблизно в два рази вище, ніж на якісні дрова, але при цьому їх витрата в 3-4 рази нижче. Завдяки високій щільності вони дуже довго тліють, однієї закладки цілком достатньо на цілу ніч або 6-8 годин підтримки тепла.  

Руф брикет вважається вкрай безпечним матеріалом. Він горить рівномірно, не стріляє і не іскрить, не дає навіть характерного дров'яного потріскування. 

Акуратні цеглинки з пресованої тирси вимагають набагато менше місця для зберігання, ніж дрова. Також вони не засмічують простір, як вугілля. Тому можна купити брикети RUF з запасом, відразу на весь опалювальний сезон. Вони поставляються в поліетиленових упаковках, які можна зберігати прямо в житлових приміщеннях. При цьому процес обробки повністю дезінфікує паливо, так що немає ризику, що там заведуться жуки, грибки або інші шкідники. Головне - захистіть їх від вологи.

Де використовувати брикети RUF?

Чому варто брикети Руф купити? Їх можна використовувати в котлах опалення будь-якого типу. Таке біопаливо буде дуже до речі в заміському будинку, банній печі. Його висока теплотворність відповідає показникам кам'яного вугілля при значно більшій екологічності.

У порівнянні зі звичайними дровами, брикети Руф, купити в Києві які ви можете у нас, горять мінімум в 4 рази довше (потрібно враховувати тип деревини). Завдяки тому, що в складі відсутні шкідливі домішки, а паливо саме по собі має мінімальну зольність, застосування евродров стає вигідним не лише з економічної точки зору.

Вам не потрібно витрачати час на прибирання, завдяки формі брикетів для зберігання вам знадобиться мінімальна кількість простору. Якщо ви плануєте замовити дрова в Києві, вам знадобиться значно більша кількість місця для зберігання.  Також ви зможете продовжити експлуатаційний термін свого обладнання.

Де можна використовувати брикети RUF?

 • Для опалення житлового будинку. Відсутність кіптяви, гару і іскор під час горіння забезпечує протипожежну безпеку. Паливо горить в рази довше, ніж дрова, і при цьому дає набагато більше теплової енергії. Брикети мають приємний деревний аромат.
 • Баня сауна. Компактний розмір, мінімальні витрати на обслуговування димоходу (відсутність забруднення), висока тепловіддача - все це робить RUF оптимальним варіантом для розігріву сауни і лазні.
 • Приготування їжі. Брикети можна використовувати, як альтернативу дров, адже це екологічно чисте паливо. Приготовані страви не будуть пахнути гаром, адже Руф майже не виділяє диму при горінні.

Де краще купувати євродрова?      

Паливні брикети RUF купити в Києві не проблема, їх реалізують багато продавців аналогічної продукції. Однак варто враховувати те, що для підтримки якості на належному рівні важливо дотримуватися технології зберігання. Навіть продукція одного бренду від різних постачальників може відрізнятися не тільки ціною, але і якістю. Якщо ви хочете використовувати справжні брикети RUF з заявленими вище характеристиками, радимо ретельно перевіряти товар перед покупкою. Оригінал обов'язково має брендове клеймо на одній зі сторін, а також високу щільність.    

Якісний брикет не розсипається під пальцями, його неможливо зламати руками. Також рівень виконання можна визначити за вагою. Вага оригіналу буде від 900 грам, в той час як підробки - 700-800 грам. Низька вага говорить про неналежну щільність, відповідно, евродрова будуть швидко прогорати і давати менше тепла. Всі цеглинки в оригінальній упаковці мають один розмір, розфасовані часто по 12 штук. 

Наша компанія реалізує продукцію тільки кращої якості, виготовлену на оригінальному обладнанні з дотриманням всіх технологій виробництва. На складах підтримується оптимальна температура і вологість для тривалого зберігання. Реалізуємо паливо роздрібними і оптовими партіями та пропонуємо вигідну на брикету руф ціну.

Схожі товари
Брикети NESTRO
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
3400грнвід /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Брикети PINI KAY
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
3900грнвід /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Пелети
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
3300грнвід /т.
https://drova-kiev.in.ua/
^