Ціна:
4300грн/т.

Брикети RUF - зручна альтернатива дровам           

Евродрова або паливні брикети набули широкого поширення на наших ринках. Досвідчені користувачі відзначають не тільки високі показники теплотворення, а й комфорт використання такого виду палива. Крім цього, паливні брикети RUF можна сміливо назвати екологічним матеріалом, так як вони не тільки залишають менше сажі і золи, але і виготовлені з вторинної сировини, що дозволяє менше виснажувати ресурси планети і витрачати їх максимально ефективно.

Паливні брикети RUF: характеристики і особливості         

Німецькі брикети RUF виготовлені у формі невеликих цеглинок. У складі тирса, відходи твердих і м'яких сортів деревини, за винятком кори і неліквідних частин. Евродрова пресуються під великим тиском, що дозволяє повністю уникнути хімічних і клейких речовин, а значить і шкідливих викидів під час горіння. Перед формуванням на гідравлічному пресі тріски і тирса обов'язково проходять сушку, яка дозволяє зменшити вагу і досягти максимальної теплотворності. Основні показники палива цієї марки:    

  • калорійність 4200-4500 ккал/кг;
  • зольність до 1%;
  • вологість 7-13%;
  • щільність 750-800 кг/м3     

Якщо почитати про брикети RUF відгуки, то можна виділити, що користувачам найбільше подобається - низька кількість відходів, висока тепловіддача (звичайні дрова дають 1500-3000 ккал/кг), чистий димохід і тривале горіння. На брикети RUF ціна приблизно в два рази вище, ніж на якісні дрова, але при цьому їх витрата в 3-4 рази нижче. Завдяки високій щільності вони дуже довго тліють, однієї закладки цілком достатньо на цілу ніч або 6-8 годин підтримки тепла.  

Руф брикет вважається вкрай безпечним матеріалом. Він горить рівномірно, не стріляє і не іскрить, не дає навіть характерного дров'яного потріскування. 

Акуратні цеглинки з пресованої тирси вимагають набагато менше місця для зберігання, ніж дрова. Також вони не засмічують простір, як вугілля. Тому можна купити брикети RUF з запасом, відразу на весь опалювальний сезон. Вони поставляються в поліетиленових упаковках, які можна зберігати прямо в житлових приміщеннях. При цьому процес обробки повністю дезінфікує паливо, так що немає ризику, що там заведуться жуки, грибки або інші шкідники. Головне - захистіть їх від вологи.

Де краще купувати євродрова?      

Паливні брикети RUF купити в Києві не проблема, їх реалізують багато продавців аналогічної продукції. Однак варто враховувати те, що для підтримки якості на належному рівні важливо дотримуватися технології зберігання. Навіть продукція одного бренду від різних постачальників може відрізнятися не тільки ціною, але і якістю. Якщо ви хочете використовувати справжні брикети RUF з заявленими вище характеристиками, радимо ретельно перевіряти товар перед покупкою. Оригінал обов'язково має брендове клеймо на одній зі сторін, а також високу щільність.    

Якісний брикет не розсипається під пальцями, його неможливо зламати руками. Також рівень виконання можна визначити за вагою. Вага оригіналу буде від 900 грам, в той час як підробки - 700-800 грам. Низька вага говорить про неналежну щільність, відповідно, евродрова будуть швидко прогорати і давати менше тепла. Всі цеглинки в оригінальній упаковці мають один розмір, розфасовані часто по 12 штук. 

Наша компанія реалізує продукцію тільки кращої якості, виготовлену на оригінальному обладнанні з дотриманням всіх технологій виробництва. На складах підтримується оптимальна температура і вологість для тривалого зберігання. Реалізуємо паливо роздрібними і оптовими партіями та пропонуємо вигідну на брикету руф ціну.

 

^