Головна » Брикети » Брикети вугільні

Що являє собою вугільний брикет?

Зі зростанням цін на газ та центральне опалення все більше українців звертає увагу на альтернативні види палива. Одним із таких є паливні брикети. Їх виробляють методом пресування дрібнофракційної сировини природного походження. Залежно від використаного матеріалу, розрізняють деревні та вуглебрикети. Але якщо деревні брикети використовуються переважно для гриля, мангала, барбекю, приготування шашлику, то вугільні, які можна купити в нашому магазині за вигідною ціною, підходять для опалення.

Виготовлення вугільних брикетів відбувається шляхом пресування дрібної фракції кам'яного вугілля. Такий метод дає можливість максимально використовувати природний ресурс із користю для людини, тим більше, що ціни на паливні брикети з вугільного пилу невисокі. Тепловіддача такого палива залежить від виду використаної сировини та щільності пресування. Вугільні брикети, які можна купити у нас, ідеально підходять для обігріву приміщень різної площі та можуть бути використані як сировина для побутових та промислових твердопаливних котлів.

Переваги вугільних брикетів як палива

Одна з головних переваг вуглебрикетів – це їхня універсальність. Таке паливо ідеально підходить для використання в котлах різного типу, включаючи моделі, призначені для дров, вугілля чи торфобрикетів. Застосовують цю сировину й у промислових твердопаливних котлах.

Зробити вибір на користь такого палива варто тому, що воно:

  • має низьку вологість;
  • згорає практично без залишку;
  • утворює мінімум шлаку, що знижує ризик забивання пальника;
  • під час горіння тримає стабільну температуру;
  • особливий склад та специфічна структура гарантує високу тепловіддачу сировини.

Завдяки особливій формі вуглебрикети не займають багато місця під час зберігання – велику кількість палива вдасться акуратно скласти на порівняно невеликій площі. А якщо врахувати, що сировина щільно спресована, вдасться уникнути утворення великої кількості пилу та бруду у місці, де зберігається таке паливо. І що важливо – ціни на вугільні брикети для опалення вигідно відрізняються від більшості інших популярних варіантів.

Купити тверде паливо з доставкою в Київ та по області

Вибираєте де купити брикети з вугілля для обігріву приміщень? Пропонуємо скористатися пропозиціями нашої компанії. У нас можна купити вугільні брикети із високою тепловіддачею. Ціна, за якою можна купити брикети з кам'яного вугілля дрібної фракції у нас, одна з найвигідніших, а широкий асортимент продукції дозволяє вибрати паливо з характеристиками, які влаштують саме вас.

Ви можете замовити одну упаковку твердого палива або кілька тонн – ми доставимо будь-яку кількість сировини до Києва та Київської області. Потрібна професійна порада та допомога у виборі палива, яке буде оптимальним для ваших умов? Ми завжди підкажемо, спираючись на багаторічний практичний досвід та знання про особливості продукції різного типу.

^