Головна » Брикети » Брикети NESTRO з лушпиння соняшнику

Брикети NESTRO з лушпиння соняшнику

Ціна:
7500грн/т.
✔ В наявності
Зв'яжіться зі мною
Доставка та оплата
1-3 дні
Готівковий
Безготівковий
На картку Приватбанку
Характеристики:
 • Діаметр: 60 мм
 • Довжина: 100 мм
 • Зольність: 3-4%
 • Вологість: 7%
 • Щільність: 1000 кг/м3

Насіння з зародком, що ожержкють, як відходи сільськогосподарського виробництва при лущенні насіння соняшнику, в основному використовуються в маслобойній і хлібопекарській промисловості. Отримана лузга успішно використовується для спалювання в енергетичній промисловості в якості попередньо спресованих брикетів.

Пропонуємо вам купити брикет нестро з лушпиння соняшника. Це новинка на ринку і ідеальна заміна пеллетам, брикетам з дерева, вугілля і дров. Він ефективний і екологічний - характеризується хорошими параметрами згоряння (19 ГДж / т) і мінімальними викидами забруднюючих речовин (кількість хлору: 0,04% сірки: 0,16%). Паливо підходить для горіння в печах центрального опалення, традиційних кахельних, кухонних печах і камінах, виділяючи багато тепла. 

Брикети nestro з лушпиння соняшника зручні у використанні завдяки простоті зберігання і незначної кількості золи (0,4% -5,0%), яку можна використовувати як добрива в саду і на полях.

Характеристики паливних брикетів:

 • Підходить для спалювання в печах.

 • 100% лушпиння насіння соняшнику.

 • Розміри: діаметр 50 мм, довжина 50-150 мм.

 • Зміст вологи: 8-10%.

 • Теплотворна здатність: від 4440 до 4890 ккал.

 • Зола: до 5%.

Брикети з лушпиння соняшника, мають безліч переваг. За європейською класифікацією такі брикети можна віднести до категорії палива, яке не виділяє диму. Це привертає власників камінів і опалювального обладнання, яке встановлюється всередині будинку. 

Чому варто купити брикет нестро з лушпиння соняшника

Споживачі вибирають цю продукцію ще й тому, що вона дуже компактна. Це важливо не тільки для приватних, а й для невеликих сільських районів. Крім іншого, негабаритний паливо зручно перевозити, його легко завантажувати і розвантажувати, а за транспортні послуги не потрібно переплачувати. 

Брикети, відгуки про яких будуть відомі після прочитання цієї статті, підходять для приготування їжі в будь-якому грилі, барбекю і мангалі. З тієї причини, що при цьому процесі практично не виділяється вуглекислий газ, його можна задіяти при приготуванні їжі і в закритих приміщеннях, що відноситься не тільки до житлових будинків, але і до ресторанів або кафе.

Схожі товари

Пелети з дуба
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
8500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Пелети з сосни
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
8500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Брикети ПІНІ КЕЙз сумішіпорід дерева
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від
https://drova-kiev.in.ua/
Дубові брикети НЕСТРО
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
^