Головна » Брикети » Брикети ПІНІ КЕЙз сумішіпорід дерева

Брикети ПІНІ КЕЙз сумішіпорід дерева

Ціна:
7500грн
✔ В наявності
Зв'яжіться зі мною
Доставка та оплата
1-3 дні
Готівковий
Безготівковий
На картку Приватбанку
Характеристики:
  • Розміри: 310х50x50 мм.
  • Енергія згоряння: 5100-5301 ккал/кг.
  • Зольність: < 0.5 %.;
  • Вологість: 5-7 %.;
  • Щільність: 1000 кг/м3
  • Упаковка: термоусадочны пакети по 10 кг, на піддонах по 1000 кг.

Чому варто купити брикети піні кей з суміші порід дерева? Це спресована чиста тирса без будь-яких сполучних речовин. Вони стійкі до вбирання вологи завдяки додатковому обпеченю поверхні на заключному етапі виробництва. 

Для виробництва таких брикетів використовуються тирса: 50% соснових і 50% твердолистяних дерев, в основному, дуб. Таке співвідношення дозволяє знизити ціну за рахунок використання сосни і, в той же час, добре впливає на теплотворні якості завдяки дубу.

Брикет характерної форми із закругленими сторонами і отвором в середині, що нагадує місце для графітового олівця. Воно забезпечує відмінну циркуляцію повітря в процесі горіння. В результаті такого рішення полум'я весь час рівне і високе, а температура набагато вище.

Паливні брикети пини кей з суміші порід дерева

Брикет pini-kay виготовляється на 100% з тирси дерев. Його теплотворна здатність (калорійність) досягає 19.800 МДж / тонна, що є верхньою межею для деревних брикетів. Він дуже сухий. Зміст вологи близько 5-7%, тобто 50-70 кг води на тонну (для деревини, витриманої протягом 2 років близько 25%, це близько 250 кг на тонну). Має низький вміст золи - близько 0,5%. 

Завдяки цьому Pini Kay надзвичайно ефективний і прекрасно зберігає тепло, віддаючи його поступово. У порівнянні з іншими брикетами, Pini-Kay характеризується найвищим ступенем ущільнення, тому він твердий і щільний. Використовується в камінах, печах і котлах на твердому паливі.

Так як пини кей виготовлений з чистих тирси без кори (відходів виробництва), відноситься до біомаси, або поновлюваних джерел енергії, а значить до екологічно чистому екологічному паливу. Паливний брикет ідеально підходить для повітряного каміна і каміна з водяною сорочкою. 

Зверніть увагу!

Через його колосальної теплотворної здатності слід дотримуватися обережності, особливо при спалюванні в водонагрівальної каміні, так як занадто великі кількості можуть призвести до закипання води в системі. Тому краще всього використовувати його там, де потрібні найкращі параметри і найвища температура, наприклад, під час сильних морозів. 

У нас ви можете замовити партію потрібного вам обсягу і купити пини кей з суміші порід дерева. Щоб дізнатися точну ціну за тонну і можливості доставки, зверніться до нас!

Схожі товари

Пелети з дуба
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
8500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Дубові брикети PINI KAY
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Брикети NESTRO з лушпиння соняшнику
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Пелети з сосни
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
8500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
^