Головна » Брикети » Пелети з дуба

Пелети з дуба

Ціна:
8500грн/т.
✔ В наявності
Зв'яжіться зі мною
Доставка та оплата
1-3 дні
Готівковий
Безготівковий
На картку Приватбанку
Характеристики:
 • Діаметр: 6 мм/8 мм.
 • Зольність: < 0.5 %.;
 • Вологість: 7-9%.;
 • Щільність: 1200 кг/м3
 • Упаковка: мішки по 15кг/ мішки по 40кг/ биг-бег 1т

Пелети із дуба є одним з кращих і ефективних видів твердого палива. Їх популярність обумовлена ​​простотою використання, високою тепловіддачею і безпекою. Даний тип біопалива виробляють методом пресування під високим тиском, в результаті чого виходять маленькі, компактні гранули. При цьому всередині кожної паливної пелети - великий обсяг теплоенергії. 

Переваги цього виду палива:

 1. Екологічність. Дубові пелети отримують з чистого сировини, хімічні домішки і добавки в складі відсутні. Після згоряння гранули майже не залишають золи. Тому вам не потрібно буде часто чистити котел або піч. 

 2. Ефективність. Пелети із дуба швидко розпалюються. Гранули є продуктом штучного походження, при виробництві якого рівень вологості максимально зменшується. При правильному зберіганні сировини проблем з підпалом не виникне. 

 3. Універсальність. Пелети дубові для котла можуть використовуватися в автоматизованих системах. 

 4. Практичність. Паливні гранули щільно укладаються, тому їх без проблем можна транспортувати на будь-які відстані. Завдяки невеликим розмірам не виникає питань із зберіганням. Купити дубові пелети - вигідний варіант для тих, хто не має в своєму розпорядженні великим приміщенням. 

 5. Високий рівень тепловіддачі. Якщо порівнювати з деревиною, теплотворність гранул в 2,5-3 рази вище. Коефіцієнт корисної дії котлів може досягати 94%. 

Наша компанія пропонує якісні та недорогі дрова в Києві з можливістю швидкої доставки в будь-яку точку регіону. 

Характеристики дубових пелет і особливості горіння

Основні параметри пелет з дуба:

 • зольність гранул становить від 0.48 до 0.71%;

 • теплотворна здатність - від 4.7 до 4.9 кВт;

 • вологість дубових пелет становить не більше 8%;

 • діаметр гранули - 6-8 мм;

 • вміст сірки - 0.01%;

 • висока насипна щільність. 

Однією з особливостей гранул є швидке займання. Час горіння залежить від щільності і вологості сировини, тому зберігати його рекомендується в сухому і провітрюваному приміщенні. Гранули згорають з інтенсивним жаром. Для розпалювання можна використовувати сірники з папером. Сировина запалюється практично миттєво, але якщо паливо відволожилося під час зберігання, для розпалювання краще використовувати спеціальну рідину. Розпалювачі - зручний варіант для котлів з великим об'ємом паливних камер. 

Купити дубові пелети в Києві в Drova-Kiev

Причини купити дубові пелети в Києві, скориставшись нашими послугами:

 1. Якість. Висока щільність забезпечує тривалий і рівномірне горіння. Ми є виробником твердого палива і гарантуємо якість всієї продукції. 

 2. Великий вибір. У Drova-Kiev можна замовити паливні брикети, довго-газове вугілля і антрацит, дрова будь-яких порід і пиломатеріали. 

 3. Професійний підхід. Купуючи деревні пелети або інший товар, до кожного клієнта прикріплюється власний менеджер. Ви в будь-який момент можете отримати допомогу в виборі і безкоштовну консультацію. 

 4. Вигідні умови. У нас ви можете купити дубові пелети за доступними цінами від виробника. Оптовим клієнтам пропонуються особливі умови співпраці і додаткові знижки. 

 5. Швидка доставка. Купуючи дрова, вугілля або дубові пелети в Києві, ви можете розраховувати на швидку доставку протягом 1-2 днів. Також можлива відправка твердого палива в інші регіони. 

 6. Різні варіанти оплати. Готівковий і безготівковий розрахунок, переклад на карту банку - все для того, щоб зробити ваше співробітництво з нами максимально комфортним. 

Для оформлення замовлення зв'яжіться з менеджером компанії.

Схожі товари

Дубові брикети НЕСТРО
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Паливні брикети NESTRO з сосни
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Дубові брикети PINI KAY
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Брикети РУФ з сосни
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
^