Головна » Брикети » Пелети з сосни

Пелети з сосни

Ціна:
8500грн/т.
✔ В наявності
Зв'яжіться зі мною
Доставка та оплата
1-3 дні
Готівковий
Безготівковий
На картку Приватбанку
Характеристики:
 • Діаметр: 6 мм/8 мм.
 • Зольність: < 0.5 %.;
 • Вологість: 7-9%.;
 • Щільність: 1190 кг/м3
 • Упаковка: мішки по 15кг/ мішки по 40кг/ биг-бег 1т

Виробництво пелет з сосни є одним з найбільш раціональних способів використання відходів на деревообробних підприємствах. Цей тип палива отримують шляхом пресування сировини в форму гранул. Соснові пелети відносяться до категорії біопалива і можуть стати непоганою альтернативою НЕ поновлюваних джерел енергії. В якості сировини для виробництва використовуються переважно тирса і тріска. 

Переваги пелет з сосни:

 1. Екологічність. На відміну від деревини і вугілля, гранули при згорянні виділяють мінімум шкідливих речовин і СО2 в атмосферу. При високому тиску і температурі виділяється лігнін. Він виконує функцію природного клею і не вимагає додавання синтетичних речовин і клею. 

 2. Відмінна теплотворність. Це обумовлено великою кількістю смолистих елементів в складі. 

 3. Відсутність іскристості. Гранули не стріляють при згорянні, тому вважаються більш безпечним матеріалом. 

 4. Економічність. Паливні пелети хоч і не можна назвати найдешевшим в Україні паливом, але при правильному розрахунку і обліку теплотворення виявляється, що це найбільш економічний варіант. Недарма ж практично вся Європа переходить на паливні гранули. 

 5. Простота зберігання і транспортування. Гранули не видані неприємних запахів, ймовірність самозаймання виключається. Для того щоб зберігати паливо, буде потрібно мінімум вільної площі. 

Прямо зараз ви можете купити пелети з сосни з можливістю доставки продукції в будь-який регіон України. 

Особливості та характеристики соснових пелет

Соснові пелети мають наступні характеристики:

 • в якості основи сировини використовуються соснові тирсу;

 • вологість гранул становить не більше 10%;

 • щільність -1100 кг / м3;

 • діаметр гранул - 6 або 8 мм;

 • зольність - не більше 1%;

 • теплотворність - 4200-4800 ккал / кг.

Пелети із сосни за ефективністю не поступаються вугіллю, при цьому є екологічним і поновлюваним джерелом енергії. Завдяки мінімальній вологості і відсутності води, гранули розпалюються швидко, для цього досить піднести запалений сірник. У процесі горіння виділяється мінімум вуглекислого газу. Якісні соснові пелети мають гладку і лиснючу поверхню, без тріщин і відколів. 

Причини купити соснові пелети у нас

Чому краще купити пелети з сосни в Києві, скориставшись послугами нашої компанії:

 1. Висока якість. Ми є виробником, тому контролюємо кожен процес виготовлення гранул. Завдяки високій щільності гарантується тривалий і рівномірне горіння. Ми пропонуємо тільки добірне паливо без потерті і гнилі. 

 2. Індивідуальний підхід. Співпрацюючи з нами, ви завжди можете розраховувати на професійну допомогу і безкоштовну консультацію. 

 3. Прийнятні ціни. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці для кожного клієнта, а оптовикам гарантовані додаткові знижки. Щоб уточнити вартість палива оптом за тонну, зв'яжіться з менеджером. 

 4. Великий вибір. У нас можна не тільки купити соснові пелети 6 мм, а й придбати вугілля, брикети паливні, дрова для котла і печі, пиломатеріали і т. д. 

 5. Кілька способів оплати. Вибирайте найзручніший варіант для себе: готівкові кошти, безготівковий розрахунок або переклад на карту банку. 

Власний автопарк дозволяє швидко доставити паливо в будь-який населений пункт регіону. Щоб оформити замовлення дров до Києва, Київську область, залиште замовлення у менеджера.

Схожі товари

Пелети з дуба
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
8500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Брикети ПІНІ КЕЙз сумішіпорід дерева
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від
https://drova-kiev.in.ua/
Паливні брикети NESTRO з сосни
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Паливні соснові брикети ПИНИ КЕЙ
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
7500грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
^