Головна » Дрова

Колоті дрова

Колоті дрова

Купуйте колоті дрова з дуба зі швидкою доставкою і розгрузкою ➤ Телефонуйте!
Колотий дуб
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1500грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Купити колоті дрова з берези в Києві, Київській області, кращі колоті дрова за вигідною ціною можна тільки тут ➤ Швидка доставка, розвантаження ✅ Тисніть прямо зараз!
Колота береза
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1300грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Купити колоті дрова з вільхи в Києві, Київській області, кращі колоті дрова за вигідною ціною можна тільки тут ➤ Швидка доставка, розвантаження ✅ Тисніть прямо зараз!
Колота вільха
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1300грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Купити колоті дрова з акації в Києві, Київській області, кращі колоті дрова за вигідною ціною можна тільки тут ➤ Швидка доставка, розвантаження ✅ Тисніть прямо зараз!
Колота акація
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1500грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Купити колоті дрова з сосни в Києві, Київській області, кращі колоті дрова за вигідною ціною можна тільки тут ➤ Швидка доставка, розвантаження ✅ Тисніть прямо зараз!
Колота сосна
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1200грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Купуйте обрізки з пилорами з швидкою доставкою та розвантаженням ➤ Купити горбиль, обапол, обзол в Києві, області за вигідною ціною можна тут ✅ Телефонуйте!
Обрізки пилорами
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
900грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Купити колоті дрова з ясена в Києві, Київській області, кращі колоті дрова за вигідною ціною можна тільки тут ➤ Швидка доставка, розвантаження ✅ Тисніть прямо зараз!
Колотий ясен
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1500грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Купити з граба дрова колоті в Києві, Київській області, кращі колоті дрова за вигідною ціною можна тільки тут ➤ Швидка доставка, розвантаження ✅ Тисніть прямо зараз!
Колотий граб
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1500грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Купити колоті дрова з клена в Києві, Київській області, кращі колоті дрова за вигідною ціною можна тільки тут ➤ Швидка доставка, розвантаження ✅ Телефонуйте!
Колотий клен
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1500грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Колоті Дрова - вигоди, переваги та різновиди

Деревина - багатофункціональний матеріал, який використовується в тому числі і для опалення приміщень, приготування різних видів їжі. Завдяки різновидам порід можна вибрати дерево з максимальною тепловіддачею, легким ароматом того чи іншого відтінку, корисними фітонцидами, які виділяються в повітря під час горіння. Але одне з перших питань, яким задається покупець: який варіант вибрати - дрова колоті або круглими полінами (чурками)?

Свій вибір варто робити, виходячи з цілей і можливостей. На дрова колоті ціна може варіюватися. Наприклад, круглі чурки обійдуться дорожче, але їх купувати вигідніше. Правда, доведеться самостійно потурбуватися про розкол. Втім, багато господарств мають дроворуби, що робить цю задачу необтяжливою.           

Купити дрова рубані - розумне рішення, адже ви отримуєте повністю готове до використання паливо, так що це хороший варіант, якщо дрова вам потрібні прямо зараз чи немає можливості самому займатися розколом. Також відразу видно якість сировини, її легко укласти в акуратний стіс для подальшого зберігання. Колоті поліна швидше сохнуть і краще зберігаються. Дрова колоті в Києві використовуються так само часто, як і в заміських будинках або на дачах. Їх купують для кухонь в ресторанах або кафе, для саун і лазень.

Які різновиди колотих дров бувають?

Продаються дрова колоті кубометрами - навалом або насипом. Вартість палива визначається в першу чергу породою деревини, а також кількістю. Для постійних і оптових покупців діють спеціальні ціни. Тому, якщо ви купуєте паливо для побутових цілей (опалення невеликого будинку, дачі), можна скооперуватися з сусідами, щоб закупівля дров обійшлася вигідніше. Таким чином ви зможете заощадити на дровах в Києві та придбати паливо за більш вигідними цінами. 

Не менш важливе питання - вибір породи деревини. Кращими за теплотворністю вважаються твердолистяні породи: дуб, граб, акація, в'яз (берест). М'яколистяні - береза, вільха, осика, тополя - мають тепловіддачу нижче, але дуже швидко розпалюються, дають мало вугілля, коштують дешевше і часто використовуються для топки печей. У кожної породи є свої особливості, завдяки чому вона краще підходить для певних цілей. Наприклад, вільха і осика залишають найменше сажі і навіть допомагають очистити димохід. Хвойні часто вибирають для розпалювання лазні, так як ефірні масла з такої деревини дають приємний аромат і благотворно впливають на організм. При цьому, дрова колоті, ціна яких досить доступна, можуть бути економним джерелом енергії і тепла.

Скільки потрібно сушити колоті дрова?

Варто зазначити, що на рубані дрова ціна може відрізнятися і в залежності від ступеню їх вологості. Свіжозрубана деревина має вологість 30-80%, а якщо вона доставлялася сплавним способом, то і вище. Теплотворність сирих дров нижче, але вони теж мають свої переваги. Оптимальною вологістю для опалення вважається 15-20%, якої ми і намагаємося дотримуватися на своїх складах. Просто зателефонуйте, і ми привеземо вам сухі колоті дрова, абсолютно готові до використання. Також ви можете замовити партію вугілля антрациту по доступній ціні, оскільки ми безпосередньо працюємо з постачальниками. 

Якщо ж ви придбали сирий матеріал і задаєтеся питанням, скільки сохнуть колоті дрова, то все буде залежати від сезону. У теплу пору року це займе близько двох місяців, а взимку може зайняти до трьох.

Якщо ви складете стіс на початку серпня, то дрова висохнуть за 50-60 днів і будуть готові навіть до раннього похолодання. Але свіжозрубана деревина перегорає довше, деякі покупці цілеспрямовано вибирають сирі дрова, так як їх можна рідше підкидати в топку. Купити дрова колоті в Києві можна для будь-яких систем опалення.

Як правильно сушити і зберігати колоті дрова?

Якщо брикети паливні з деревини висушують безпосередньо під час їх виробництва, то з дровами все не так просто. Для початку дайте їм полежати кілька тижнів насипом - так циркуляція повітря буде краще. Головне, захистити дерево від дощу, якщо його вивантажили під відкритим небом. Для зберігання бажано використовувати сухе приміщенні, що добре провітрюється. Якщо такого немає - складіть стіс під навісом уздовж стіни або огорожі. Купити дрова колоті з твердої деревини можна, як основне джерело тепла, а для розпалювання можна замовити іншу породу в невеликій кількості.

Не кладіть поліна прямо на підлогу і тим більше землю. Залишайте фундамент з цегли, поперечних балок, дерев'яного піддону або підручних матеріалів, щоб захистити стіс від контакту з вологою поверхнею, а також забезпечити циркуляцію повітря знизу. Найкраще вкладати кожен ряд дров в дровітні перпендикулярно попередньому. Так ваша конструкція буде міцною і вся просохне рівномірно.

^