Головна » Дрова » Колота акація

Колота акація

Ціна:
1500грн/м.куб
✔ В наявності
Зв'яжіться зі мною
Доставка та оплата
1-3 дні
Готівковий
Безготівковий
На картку Приватбанку
Характеристики:
  • Щільність деревини 750кг / м3
  • Питома теплотворність 2680 Ккал
  • Калорійність 4753
  • Середня вологість 30%
  • Варіанти фасування: навалом, складені (складометр), в ящиках
ціни вказані за куб навалом, але так само можна купити дрова складометрами (щільно укладені в машині) або в ящиках (1м х 1м х 2м). Ціни за складені дрова (складометр) і ціни за дрова в ящиках уточнюйте у менеждерів
Колоті дрова з акації - паливо з високою тепловіддачею і вигідною вартістю

Ця тверда листяна деревина дуже близька до дуба за своїми характеристиками, деякими навіть перевершує його. На дрова акація підходить не тільки завдяки високій щільності, а й тому що має гарну тепловіддачу, повільно горить з невисоким полум'ям і швидко сохне. Навіть відразу після зрізання дерево придатне до використання в якості палива, так як має вологість всього 35%. Але при подальшій сушці істотно знижується витрата матеріалу.

Коли заготовлювати і як зберігати дрова акації?    

З огляду на те, що деревина досить швидко сохне, її можна заготовлювати навіть за 2-3 місяці до опалювального сезону. Чого не можна сказати про дрова твердих порід, яким може знадобитись кілька років.Оскільки наша компанія реалізує поліна, абсолютно готові до використання, то ви можете купити колоті дрова з акації і в розпал зими. Але не варто забувати, що напередодні холодів попит на дрова дуже зростає, тому бажано потурбуватися про це питання заздалегідь.

З акації дрова мало вибагливі до умов зберігання. Підійде стандартний стіс з ізоляцією і вентиляцією знизу, а також захистом від опадів. Можна скласти поліна на:

  • дерев'яний піддон;
  • цеглу;
  • поперечні балки.

Якщо немає спеціального місця для зберігання, можна використовувати стіну або паркан під навісом. Висоту стосу роблять 1,5-2 м. При необхідності можете замовити у нас послугу занесення і укладання полін для правильного зберігання.          

Колота акація: властивості і особливості   

У нашій країні дерево акації поширене не менше, ніж дуб або береза, тому добре відомо в якості палива ще нашим предкам. Дрова з акації цінуються за тривалість горіння. Один кг палива згоряє повністю тільки через 2-2,5 години. При цьому воно підходить як для твердопаливних котлів, буржуйок і булер’янів, так і для відкритих камінів.

Для людей, які обслуговують лазні і сауни, колота акація стає справжнім порятунком, коли терміново треба протопити парилку. Ці поліна легко спалахують майже в будь-якому стані, при цьому жару дадуть навіть більше, в порівнянні з недосушеними дубом. Дрова акації, ціна яких нижча, ніж у того ж дуба, стануть більш економним і ефективним рішенням.

Під час горіння виділяється легкий аромат, який має знезаражувальні і лікувальні властивості. Зокрема, він корисний алергікам, при різноманітних захворюваннях дихальної системи. Також ароматичні властивості дерева застосовують в кулінарії - при приготуванні страв на відкритому вогні, мангалі, під час копчення.

Вага куба дров з акації близько 460 кг/м3, що лише на 10 кг менше дуба і на 100 кг більше сосни. При цьому вартість таких дров значно дешевше дубових, а так як акація вважається не діловою деревиною, то її практично завжди можна знайти на складах навіть в розпал сезону.

Калорійність дров акації прирівнюється до дуба, гірської сосни, берези і становить цілих 3088 ккал/дм3. Так що це ще один універсальний вид палива, який активно використовується в побутових і комерційних цілях.

Придбати акацієві дрова можна насипом, (Газель, ЗІЛ, Камаз), а також в ящиках, сітках і інших варіантах фасування. Вартість узгоджується індивідуально. Вся продукція вирощена в чистих регіонах, спеціально відведених під вирубку місцях, зберігається на професійно обладнаній території і повністю готова до використання.

Висока тепловіддача дров з акації, а також доступна вартість і поширеність палива в нашій країні роблять його одним з найпопулярніших на ринку.

Як оформити замовлення

Щоб замовити доставку або проконсультуватися щодо сорту деревини - телефонуйте нашим фахівцям. Вони завжди готові відповісти на ваші питання і допомогти з вибором якості і кількості дров під ваші цілі. Ми доставимо замовлення швидко та у зручний для вас час.

Схожі товари

Колота сосна
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1200грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Обрізки пилорами
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
900грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Колота вільха
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1300грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Колотий граб
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1500грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
^