Головна » Дрова » Колотий граб

Колотий граб

Ціна:
1500грн/м.куб
✔ В наявності
Зв'яжіться зі мною
Доставка та оплата
1-3 дні
Готівковий
Безготівковий
На картку Приватбанку
Характеристики:
  • Щільність деревини 770кг / м3
  • Питома теплотворність 3208 Ккал
  • Калорійність 4985
  • Середня вологість 30%
  • Варіанти фасування: навалом, складені (складометр), в ящиках

ціни вказані за куб навалом, але так само можна купити дрова складометрами (щільно укладені в машині) або в ящиках (1м х 1м х 2м). Ціни за складені дрова (складометр) і ціни за дрова в ящиках уточнюйте у менеждерів

Граб: деревина найкращої якості для опалення

Граб відноситься до сімейства березових, має тверду деревину з гарною тепловіддачею і стабільною температурою горіння. З граба деревину прирівнюють за якістю до дуба і ясена, але мають вони і свої відмінні риси. У граба текстура дещо інакша. Також під час горіння такі дрова практично не димлять, що робить їх зручними не лише для опалення, але і для застосування у відкритих мангалах, печах зі слабкою тягою. Відпочиваючи на природі або готуючи шашлик у себе у дворі, з такими дровами не доведеться постійно бігати від диму. А жару вугілля вистачить навіть для приготування м'яса на велику компанію.           

Грабові дрова: основні характеристики

Поліна цього дерева рівні і гладкі, з однорідною структурою, бо у граба кора дуже тоненька. Висока щільність деревини забезпечує тривале горіння, що робить грабові дрова дуже економічними в використанні. Після горіння поліна залишають спекотні вугілля, які ще довго віддають своє тепло. Рівне і яскраве полум'я буде чудово виглядати в домашньому каміні. Невисока природна вологість дерева робить поліна дуже легкими в розпаленні. Під час горіння деревина виділяє ненав'язливий, ледь вловимий запах лісу з терпкими нотками. Не іскрить і не стріляє вуглинками. 

Вивчаючи у дров граба характеристики, можна помітити ще одну унікальну особливість. Під час горіння вони виділяють іони срібла, які є згубними для мікробів і вірусів, виробляють природну дезінфекцію приміщення. Зокрема, допомагають боротися зі спорами чорної цвілі, які провокують астму та інші легеневі захворювання. Так що використовувати таке паливо для домашнього вогнища ще й корисно! Нагадуємо, що замовити дрова ви можете з доставкою по території Київської області на нашому сайті.  

Якщо дуб дає в середньому близько 2000 кілокалорій на 1 кг палива, то дрова граба - 2300-2400. А так як щільність цього дерева теж вище, то і горить воно довше, що робить такі дрова більш вигідними з економічної точки зору. Тому їх вибирають не тільки для домашнього використання, але і для обігріву комерційних приміщень. Через жарке полум'я цю породу з давніх часів вважали за краще ковалі, ювеліри, пекарі і гончарі. Матеріал чудово підходить для:          

  • печей і камінів;
  • твердопаливних котлів;
  • печей типу булер'ян;
  • мангалів, барбекю.

Серед недоліків цієї породи - складне розколювання чурок. Але ми пропонуємо нашим клієнтам купити дрова граба вже колотими. Також при бажанні можемо надати допомогу з вивантаженням і укладанням в стіс. Якщо ж все-таки вирішите наколоти дрова самостійно, попередньо дайте чуркам трохи полежати на морозі - це зробить їх більш піддатливими.       

Чому варто співпрацювати з нами?   

Грабові дрова можна знайти далеко не у кожного постачальника. Ми намагаємося запропонувати своїм клієнтам максимальний асортимент і підтримуємо постійну наявність всієї продукції на складах. Реалізуємо дрова тільки в сухому, витриманому вигляді, щоб ви відразу могли їх використовувати і отримати максимум тепла при мінімальній витраті. Працюємо як з оптовими, так і з роздрібними покупцями, пропонуємо індивідуальні системи знижок та спеціальні умови для постійних клієнтів.

На дрова граба ціна встановлюється приблизно на рівні вартості дубових. При цьому ви можете купити паливо упаковками або кубометрами, в залежності від потрібних вам обсягів. У нашому автопарку автомобілі різної вантажопідйомності, які доставлять 5, 9 або 12 м3 за один раз. Також завжди можна скористатися самовивозом. Для уточнення деталей звертайтеся до наших менеджерів за контактними номерами телефонів.

Схожі товари

Колота акація
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1500грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Колотий ясен
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1500грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Колота береза
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1300грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Колота сосна
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1200грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
^