Головна » Дрова » Колотий клен

Колотий клен

Ціна:
1500грн/м.куб
✔ В наявності
Зв'яжіться зі мною
Доставка та оплата
1-3 дні
Готівковий
Безготівковий
На картку Приватбанку
Характеристики:
 • Щільність деревини 630кг / м3
 • Питома теплотворність 2600 ккал
 • Калорійність 4783
 • Середня вологість 30%
 • Варіанти фасування: навалом, складені (складометр), в ящиках
ціни вказані за куб навалом, але так само можна купити дрова складометрами (щільно укладені в машині) або в ящиках (1м х 1м х 2м). Ціни за складені дрова (складометр) і ціни за дрова в ящиках уточнюйте у менеждерів.
Кленові дрова - недорогий спосіб забезпечити себе теплом        

Це досить поширене в наших широтах дерево, яке часто використовується і в якості палива. Вибирають дрова з клена з різних причин. По-перше, вони мають доступну вартість і дозволяють добре заощадити при потребі в високій витраті палива. По-друге, поліна з цього дерева мають свої особливості, які якісно виділяють його на тлі інших. Тому ми завжди маємо клен і види іншої деревини у себе на складах і продаємо партіями будь-якого розміру. Для замовлення доставки або консультації щодо покупки телефонуйте нашим менеджерам.

Як горять кленові дрова?

Найкраще використовувати кленові дрова, доведені до вологості 20-22% (саме у такого клена текстура найбільш підходяща). Зазначимо, що у порівнянні з дровами твердих порід клену потрібно значно менше часу для висихання. В такому стані поліна легко спалахують і горять рівним красивим полум'ям. При цьому вогонь не іскрить і не стріляє вуглинками, так що підійде і для:

 • камінів;
 • відкритих печей;
 • лазні.

Іноді домовласники спеціально запасаються кленом, щоб використовувати його для розпалювання більш щільних порід дерева. За тривалістю горіння дрова клена поступаються дубу і більш твердим породам, але дають хороший жар і здатні швидко нагріти приміщення, за що дуже цінуються споживачами. Попіл після згоряння часто використовують як добриво для саду або городу, так як він має багатий мікроелементами склад і добре збагачує ґрунт. А якщо звернути увагу на ККД дров клена, то ви побачите, що його теплотворність лише трохи поступається дубу і становить від 1503 до 2277 ккал/дм3, в залежності від вологості. Для порівняння:

 • дуб - 1538-2429 ккал/дм3;
 • береза - 1389-2240 ккал/дм3;
 • сосна - 1282-2130 ккал/дм3.

Клен як дрова також цінується за те, що виділяє дуже мало чадного газу під час горіння, а також дезінфікує повітря в приміщенні. Це досить універсальне паливо, яке підійде для твердопаливних котлів, печей булер 'янів, камінів.

Особливості використання та зберігання   

Заготовляють клен на дрова переважно взимку, так як в цей період зупиняється тік соку, і деревина виходить максимально сухою. Якраз до наступного опалювального сезону поліна будуть оптимальної витримки. Якщо ви віддаєте перевагу купувати паливо оптом, то варто враховувати, що у нього є свій строк придатності. У клена це 3-4 роки, по закінченні яких він, звичайно, буде горіти, але втрачає частину своїх властивостей.           

На дрова клена ціна залежить не тільки від обсягу, а й від якості матеріалу. Намагайтеся вибирати рівні, однакові поліна, які легко будуть укладатися в стіс. Оптимальні параметри: довжина 25-40 см, ширина 7-12 см. Такий формат підійде практично для будь-якої топки. Важлива характеристика і місце заготівлі матеріалу. Наші дрова привезені з екологічно чистих районів, заготовлені в поновлюваних розплідниках.           

Почитавши про кленові дрова відгуки, ви можете помітити також те, що вони досить невибагливі в зберіганні. Головне - захистити їх від опадів (навісом або накриттям зверху) і забезпечити хорошу провітрюваність. Фахівці рекомендують укладати поліна корою наверх. Таким чином ви додатково захистите стіс від вологи - вода з кори випаровується набагато швидше, ніж із самої деревини. Не варто вивантажувати дрова прямо на землю. Також бажано забезпечити циркуляцію повітря у стосі знизу. Для цього дрова укладаються не на рівну поверхню, а на піддони, поперечні балки, цеглу, виставлені з проміжками.

Схожі товари

Обрізки пилорами
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
900грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Колота береза
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1300грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Колотий граб
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1500грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Колотий дуб
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1500грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
^