Головна » Дрова » Колота сосна

Колота сосна

Ціна:
1200грн/м.куб
✔ В наявності
Зв'яжіться зі мною
Доставка та оплата
1-3 дні
Готівковий
Безготівковий
На картку Приватбанку
Характеристики:
  • Щільність деревини 450кг / м3
  • Питома теплотворність 2127 Ккал
  • Калорійність 4907
  • Середня вологість 30%
  • Варіанти фасування: навалом, складені (складометр), в ящиках
ціни вказані за куб навалом, але так само можна купити дрова складометрами (щільно укладені в машині) або в ящиках (1м х 1м х 2м). Ціни за складені дрова (складометр) і ціни за дрова в ящиках уточнюйте у менеждерів.
Колота сосна: дрова, їх властивості та кому вони підійдуть         

М'які породи деревини не сильно затребувані в якості палива. Але завдяки високому вмісту смол, хвойні при горінні дають сильний жар. Тому сосна і ялина активно використовуються з цією метою нашими співгромадянами. Купити з сосни дрова в Києві пропонують багато заготівельників. Однак наша компанія має перед ними одразу кілька вагомих переваг. Наша сировина:      

  • має оптимальний рівень вологості, який знижує витрату і забезпечує максимальну тепловіддачу;
  • вирощена в чистих регіонах і спеціальних місцях під вирубку, щоб не порушувати природну екосистему;
  • продається за конкурентними цінами, які формуються виходячи з обсягів партії і досвіду співпраці з клієнтом;
  • доставляється в стислі терміни завдяки постійній наявності запасів на складі і власному автопарку (ЗІЛ, КАМАЗ і Газель).

Ми встановлюємо ціни на дрова сосни за договірним принципом і реалізуємо продукцію рубки минулого року, яка чудово підходить як для використання зараз, так і для подальшого зберігання. Підготовлений матеріал має довжину полін 35-40 см, фракції 8-14 см, однорідну структуру без гілок і сучків. У нас ви можете придбати дрова соснові в Києві або області за найкращою ціною і високої якості. Для замовлення доставки або консультації щодо покупки телефонуйте нашим менеджерам.

Якими властивостями володіють дрова сосни?   

Основний попит на цей тип деревини припадає на початок опалювального сезону. Переважно дрова з сосни вибирають із-за доступної ціни, яка дозволяє запастися паливом значно дешевше, ніж при покупці дуба або берези. Але за своїми характеристиками дерево також досить привабливо. Завдяки високому вмісту смол воно дуже добре горить і швидко розгорається. Можна розтопити піч навіть великими полінами, які трохи відсиріли, практично не використовуючи тріски.

Під час горіння дрова сосни виділяють ефірні масла, які корисні для органів дихальної системи. Та й сам запах досить приємний, бадьорить і тонізує. У процесі горіння виразно чується потріскування, яке має заспокійливу дію на нервову систему. Це робить їх чудовими дровами для опалення каміном (за умови якщо ви дбаєте про чистоту димоходу).

Паливо дає сильний жар. Питома теплота соснових дров становить 4,5 кВтг/кг або 1500 кВточ/м3.     

Основні недоліки

Мають соснові дрова і недоліки. Через високу смольність вони пожежонебезпечні при використанні в відкритих печах, камінах. Разом із заспокійливим потріскуванням з багаття може вилетіти іскра, обвуглена частинка поліна. Тому колота сосна підходить виключно для закритих топок, а під час підкидання дров або інших маніпуляцій біля відкритого вогню бажано використовувати захисні окуляри.           

Колоті дрова з сосни дуже швидко прогорають, тому їх потрібно постійно підкидати для підтримки тепла. А великі обсяги спалюваної деревини, в доповненні до її смольності, можуть засмітити тягові труби і димар сажею. Якщо ви часто використовуєте цей вид палива, обов'язково періодично розбавляйте його вільхою або осикою.

Де використовуються соснові дрова?

Дрова з сосни купити вигідно, але підійдуть вони далеко не для всіх цілей. Переважно це приватне використання з метою опалення будинку або дачі, а також невеликі виробництва і комерційні підприємства, які хочуть заощадити на паливі. У деяких населених пунктах воно настільки доступне, що просто немає сенсу переплачувати за дуб або акацію. На дрова сосни ціна за куб в Україні може відрізнятися в залежності від якості сировини і регіону.

Як зробити замовлення на сайті

Заповніть форму з контактними даними, і ми передзвонимо вам для оформлення замовлення. Доставимо дрова швидко та у зручний для вас час. Наші консультанти раді допомогти вам з вибором та запитаннями щодо нашої продукції.

Схожі товари

Колота береза
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1300грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Колотий ясен
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1500грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Колота вільха
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1300грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Колота акація
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1500грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
^