Головна » Дрова » Колотий ясен

Колотий ясен

Ціна:
1500грн/м.куб
✔ В наявності
Зв'яжіться зі мною
Доставка та оплата
1-3 дні
Готівковий
Безготівковий
На картку Приватбанку
Характеристики:
  • Щільність деревини 650кг / м3
  • Питома теплотворність 3000 Ккал
  • Калорійність 4798
  • Середня вологість 30%
  • Варіанти фасування: навалом, складені (складометр), в ящиках
ціни вказані за куб навалом, але так само можна купити дрова складометрами (щільно укладені в машині) або в ящиках (1м х 1м х 2м). Ціни за складені дрова (складометр) і ціни за дрова в ящиках уточнюйте у менеждерів.
Ясен: дрова найкращої якості за доступною ціною 

Ясень має міцну і пружну деревину практично без серцеподібних променів, яка цінується в меблевому виробництві, виготовленні музичних інструментів та навіть авіапромисловості. Але природні запаси нашої країни також дозволяють використовувати дрова з ясена. Тим більше що це дерево досить швидко зростає і насадження можна відновлювати в рекордні строки. У багатьох місцях його називають сонячним деревом за благородне тепло, яке воно випромінює, і яскравий вогонь.

На дрова ясен заготовляють далеко не всі компанії, тому знайти його в потрібній кількості буває проблематично. Якщо вас цікавить таке паливо, бажано купувати його за 1-2 місяці до опалювального сезону, так як воно дуже популярне, і запаси розходяться досить швидко ще напередодні зими.          

Дрова з ясена: основні властивості  

Відгуки про дрова ясен зустрічаються тільки позитивні. Паливо економічне, горить досить довго і підходить для використання в твердопаливних котлах, відкритих печах, котельнях. З розпалом також проблем не буває, незважаючи на щільність, так як дерево початково сухе. Під час горіння не іскрить, тому безпечно для домашніх камінів. Додаткове естетичне задоволення приносить і красивий яскравий вогонь. Також вагома перевага - мінімальна кількість кіптяви, тому часто чистити димохід не доведеться. У процесі горіння виділяється кисло-солодкий деревний запах, який наповнить приміщення приємною атмосферою лісу.

Після перегорання ясена дрова утворюють щільне вугілля, який ще довго віддає своє тепло. Можна закласти поліна в топку з вечора, і будинок буде залишатися теплим до самого ранку. Як і інші тверді породи, ясеневі дають невелику кількість золи. При цьому вона вважається дуже цінним добривом завдяки високому вмісту калію, чим активно користуються власники присадибних ділянок.          

Після перегорання ясена дрова утворюють щільне вугілля, який ще довго віддає своє тепло. Можна закласти поліна в топку з вечора, і будинок буде залишатися теплим до самого ранку. Як і інші тверді породи, ясеневі дають невелику кількість золи. Все це робить деревину прекрасним варіантом для використання в якості дров для котла.При цьому вона вважається дуже цінним добривом завдяки високому вмісту калію, чим активно користуються власники присадибних ділянок.          

Якщо почитати про характеристики дров ясена, можна зустріти ще одну цікаву особливість - деревина має дуже низький вміст вологи і може використовуватися в якості палива практично відразу після заготовки. Крім того, висушені поліна не вбирають вологу повторно, тому добре зберігаються навіть на вулиці. Досить звичайного навісу, і вони не відволожаться навіть при дуже вологій погоді.

Як краще купувати дрова з ясена?    

Купувати колотий ясен на дрова краще відразу колотим, так як основний недолік полін - їх дуже важко розрубати вручну. Дещо полегшує процес розколювання заморожування чурок, тому ясен найчастіше заготовляють взимку. Промислові заготівельники зазвичай використовують машинне розколювання, тому ви не тільки позбавите себе від зайвого клопоту, а й отримаєте рівні акуратні поліна довжиною 30-40 см, шириною 8-12 см.

На дрова ясеня ціна зазвичай така ж, як і на дубові. При цьому температура горіння цього палива навіть вище і становить 1044 оС. Деякі реалізатори встановлюють вартість і вище, так як за деякими параметрами ці поліна перевершують дубові.

Виходячи з того, як горять колоті дрова з ясена та їх показників теплотворності, це один з найкращих варіантів дерева для опалювального сезону. Якщо ви спробуєте підтримувати тепло таким паливом хоч одну зиму, то ні на яке інше переходити не захочете. Щоб дізнатися про наявність, замовити доставку або купити ясеневі дрова з самовивозом - телефонуйте нашим менеджерам.

Схожі товари

Колота вільха
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1300грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Колота береза
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1300грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Обрізки пилорами
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
900грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Колотий граб
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
1500грнЦіна:від /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
^