Головна » Опт » Деревне вугілля оптом

Деревне вугілля від виробника оптом

Купити деревне вугілля (опт і роздріб) можна в супермаркетах, на заправках та в багатьох інших місцях, але якість такої сировини не завжди є задовільною, тому що технологія виробництва вугілля доволі складна. Таке паливо утворюється шляхом розкладання сполук органічного та неорганічного походження. Цей процес відбувається в результаті тривалого впливу високих температур (піроліз). Тільки за умови дотримання технологічних вимог щодо термообробки можна отримати продукт з високим вмістом вуглецю, температура горіння якого становить 1100 і більше градусів.

Де в Україні можна вигідно купити оптом деревне вугілля?

Сьогодні в мережі можна часто побачити оголошення "Куплю хороше вугілля для мангалу та шашликів", ось тільки автори часто виявляються розчаровані малим вибором пропозицій, низькою якістю продукції або завищеними цінами. Оптимальне рішення в такому випадку – замовлення безпосередньо у хорошого виробника, який може гарантувати високу якість свого товару. Компанія drova-kiev.in.ua працює в цьому сегменті ринку з 2013 року і за цей час встигла зарекомендувати себе як надійний, перевірений партнер, співпраця з яким завжди приємна і продуктивна.

Якщо потрібно купити вугілля в мангал для шашлику оптом від виробника за невисокою вартістю, найкращим рішенням буде відвідати наш сайт drova-kiev.in.ua. Ми виробляємо продукцію всіх видів: дрібну, велику, брикети.

У каталозі є вугілля для барбекю, яке можна купити оптом і яке виготовлене з різних видів деревини:

  • твердолистяні породи (категорія А);
  • суміш твердолистяних та м'яколистяних порід (категорія Б);
  • суміш твердолистяних, м'яколистяних, хвойних порід (категорія В).

Ми виробляємо лише екологічно чисте біопаливо, тому його можна використовувати для приготування їжі на відкритому вогні, не побоюючись негативних наслідків.

Деревне вугілля – ціна за опт

Сучасна Україна не належить до країн зі стабільною економікою, що впливає на постійне підвищення цін на всі види товарів. Але компанія drova-kiev.in.ua, будучи виробником продукції, завжди може запропонувати найдемократичнішу вартість на оптові замовлення без націнки, тому співпраця з нами завжди є економічно вигідною. При виробництві деревного вугілля не використовуються жодні хімічні речовини, тому в процесі згоряння в навколишнє середовище не виділяються шкідливі сполуки.

Завдяки технологічним особливостям виробництва, деревне вугілля при горінні практично не виділяє диму, тому купити його оптом – найкраще рішення для любителів готувати шашлик на мангалі, тим паче, що ціна на нашому сайті drova-kiev.in.ua доволі демократична. Вирубка лісу для сировини проводиться нами лише офіційно в екологічно чистих районах, тому що ми прагнемо зберегти природну екосистему та дбаємо про своїх клієнтів. Оплата замовлень (готівка, безготівкова оплата, переказ на карту) здійснюється за фактом доставки продукції клієнтам по Києву та області.

^