Головна » Опт » Дрова оптом

Дрова оптом всіх видів та розмірів

Незважаючи на те, що значна частина населення користується центральним газовим опаленням, багато людей віддають перевагу твердопаливним котлам, камінам, печам, для яких в якості паливного матеріалу найчастіше використовують дрова. Цей різновид біопалива є найдавнішим з існуючих і найпопулярнішим, тому що деревина поки що на планеті є в достатній кількості і це хоч повільно, але поновлюваний ресурс. З настанням холодів людям, які віддають перевагу дровам, необхідно задуматися про придбання хорошого біопалива, яке дозволить якісно обігрівати промислові, побутові, господарські будівлі, готувати їжу.

Здавалося б, що може бути простіше в Україні — країні безкраїх густих лісів — ніж купити дрова, адже не бракує цього природного палива. Ось тільки люди, які постійно стикаються з необхідністю придбання цього енергоносія, чудово знайомі з усім спектром складнощів – від невідповідності заявленої породи деревини до поганої якості сировини, невідповідності розміру чи заявленому рівню вологості. Саме тому замовлення дров оптом від 1 фури – відповідальний крок, який визначає, наскільки комфортною буде зима.

Де можна купити колоті, неколоті дрова гуртом з доставкою в Київ та по області?

Незважаючи на повальну технологізацію столиці, оптовий попит на дрова (колоті та неколоті) в Києві та області дуже високий, тому що власники приватних будинків дуже часто використовують в інтер'єрі каміни на дровах. Біопаливом необхідно запастися і тим, хто любить готувати страви на відкритому вогні. Саме для таких покупців у 2013 році було створено нашу компанію drova-kiev.in.ua, яка пропонує своїм клієнтам купити хороші дрова в будь-якій кількості за демократичною вартістю. У нас можна придбати колоті та неколоті дрова, розмір яких визначає замовник.

На нашому сайті drova-kiev.in.ua доступне до придбання біопаливо з таких видів деревини:

 • дуб;
 • береза;
 • вільха;
 • акація;
 • сосна;
 • ясен;
 • граб;
 • клен.

Також у нас можна замовити онлайн тирсу з пилорами. Ми не тільки гарантуємо відмінну якість біопалива, а й ретельно стежимо за тим, щоб породи дерева не змішувалися. Відповідно, клієнти завжди отримують саме ту продукцію, яка їм необхідна у заздалегідь обумовленій кількості.

Дрова оптом – ціна у Києві

Наша компанія працює відповідно до галузевого законодавства та здійснює вирубку дерев тільки офіційно в екологічно чистих районах, тому наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що на місці кожного зрубаного у промислових потребах дерева буде висаджено молоде, щоб не переривати відновлюваність природних ресурсів. Завдяки екологічності, правильній технологічній передпродажній обробці дрова (опт від 1 фури) від drova-kiev.in.ua при згорянні не виділяють шкідливих для навколишнього середовища та людини речовин.

Вартість нашої продукції завжди найдоступніша в Україні, а для постійних клієнтів передбачені знижки, розмір яких обговорюється індивідуально, тому співпраця гарантовано буде вигідною. Оплата можлива будь-яким зручним для клієнта способом:

 • готівковий розрахунок;
 • безготівковий розрахунок;
 • переказ на банківську картку;
 • за договором.

Вивантаження дров із машини входить у вартість доставки. При необхідності за додаткову помірну плату наші вантажники можуть перенести дрова в сарай чи дровітню і компактно скласти їх для зберігання. Актуальну вартість куба дров із різних порід дерева, доступних для для замовлення оптом (від 1 фури), можна дізнатися на сайті drova-kiev.in.ua.

Drova-kiev.in.ua – відмінна якість, комфортна співпраця

Продаж дров за оптовими цінами в Києві та області здійснюється в кількості від 1 фури. Наші менеджери завжди готові детально проконсультувати щодо всіх видів представленої продукції, варіантів її упаковки та допомогти швидко оформити замовлення. Індивідуальний підхід до клієнтів дозволяє нам надавати якісні послуги та привозити саме ті дрова, які потрібні в конкретному випадку. Біопаливо поставляється як без упаковки, так і може бути компактно укладено в сітки, ящики.

Розмір ящиків, обсяг сіток узгоджується індивідуально із замовником. Відправлення по Києву та області здійснюється в день замовлення або в інший визначений термін. Нарізка колотих і неколотих дров може бути здійснена відповідно до потреб замовника: щоб висота, ширина поліна відповідали розмірам камери згоряння печі, каміна, котла. Постійним клієнтам на великі оптові замовлення ми пропонуємо вигідні знижки.

^