Головна » Опт » Пиломатеріали оптом

Пиломатеріали оптом

Деревина – це один із найстаріших матеріалів для будівництва та виробництва меблів. Правильний вибір пиломатеріалів для такої діяльності має велике значення. Необхідно, щоб сировина відповідала певним вимогам та умовам експлуатації, а також була придатною для роботи.

На сайті drova-kiev.in.ua завжди є в наявності широкий асортимент обрізних пиломатеріалів від виробника, які можна купити оптом за найкращою ціною в Україні.

Дошка обрізна

Пиломатеріали бувають двох видів: обрізні та необрізні. Дошка, виготовлена з колод шляхом поздовжнього розпилу, на якій немає кромок, покритих корою (вони попередньо обрізаються) називається обрізною. Існує кілька її різновидів. Крім усім знайомої дошки, це брус, брусок, вагонка, штахетник. Такий пиломатеріал може бути використаний для різноманітних будівельних робіт: від побудови опалубки для фундаменту до внутрішнього чи зовнішнього оздоблення стін, стелі, укладання підлоги. Також це ідеальний вихідний матеріал у меблевому виробництві та для виготовлення різних видів тари. Товстий обрізний брус незамінний в покрівельних роботах.

Існує два типи пиломатеріалів: деревина хвойних та листяних порід. Деревина хвойних порід має закриту структуру волокон, а листяних – відкриту. Дошки хвойних порід м'які, їх легко подряпати навіть нігтем, тоді як деревина твердих порід схильна до утворення вм'ятин. Тому, наприклад, для обіднього столу сосна – не найкращий вибір. Для таких цілей краще використовувати листяні породи, такі як бук, клен чи горіх. Деревина хвойних порід зазвичай дешевша, тому що такі дерева ростуть швидше, ніж листяні, і на ринку представлені в більшій кількості, що зумовлено базовим попитом та пропозицією.

Від характеристик пиломатеріалів залежить ціна. Оскільки це натуральний матеріал, двох однакових дощок не існує, кожна з них має певні відмінності, а часто і дефекти. Це можуть бути вигини та нерівності, тріщини або деформація поверхні. Деревина для виготовлення меблів повинна бути гладкою та однорідною, щоб подальша її обробка не виглядала грубою чи нерівною. Для якісного каширування або фарбування однорідність та рівність є основними вимогами.

Одним з найбільш популярних видів пиломатеріалу, що користуються попитом, є дошка в чверть. Свою назву вона отримала через вибірку зі зворотного боку. Завдяки цьому дошка не залишає зазорів і щільно підганяється. Вона незамінна при облицюванні стін у житлових приміщеннях, на лоджіях, балконах, в альтанках.

Пиломатеріали – дрібний та великий опт

На сайті drova-kiev.in.ua пропонуються пиломатеріали нашого власного виробництва. Україна – країна, де широко представлена деревина як хвойних, так і листяних порід. Ми купуємо весь ліс офіційно та не займаємося незаконною вирубкою. Покупець може замовити дошки з конкретної породи дерева, а також вказати бажаний розмір матеріалу. Ми гарантуємо, що отриманий товар повністю відповідатиме очікуванням: в машині з дубовою дошкою чи дровами з цієї породи ви не знайдете сосни чи ялинки, а ціни будуть оптимальними.

^