Головна » Опт » Вугілля оптом

Вугілля та його використання

Вугілля – це корисна копалина, яка використовується третиною усіх світових енергетичних підприємств в якості палива. В Україні, крім промислового сектору, його широко використовують для опалення житлових будинків й фермерських господарств.

Вугілля – узагальнений термін, який використовують для найменування різноманітних сортів палива. Це сировина, яка впродовж тисяч років формувалася із залишків рослин в надрах землі в умовах тиску й відсутності повітря. Спершу із цих рослин утворювався торф, який згодом перетворився у вугілля.

Щоб котел можна було використовувати з максимальною ефективністю, для нього слід закупити сировину певної марки, зазначеної в технічній документації. На сайті drova-kiev.in.ua можна купити кам'яне вугілля та антрацит від виробника оптом за вигідною ціною.

Правильний вибір

Фраза «Мені все одно, яке буде вугілля – куплю те, що дешевше» свідчить про те, що людині необхідно розібратися в елементарних поняттях про цей вид палива. Існує декілька основних видів й десятки марок вугілля. Паливо необхідно вибирати, зважаючи на особливості опалювального обладнання та передбачені виробником умови його експлуатації.

Для бурого вугілля характерна найменша енергоефективністю з-поміж усіх сортів. Родовища цієї сировини відносно молоді (близько 50 млн.років) і ще не встигли зазнати відчутного впливу високих температур і тиску. Це паливо, яке в певному сенсі не встигло дозріти. Воно розсипчасте, з високим вмістом вологи, чим обумовлена його низька теплотворна здатність. В процесі його використання утворюється багато диму, паливо може засмічувати димарі. По цій причині практично не використовується у побутових цілях.

Кам'яне вугілля «дозрівало» кілька сотень мільйонів років. Воно містить понад 75% вуглецю й всього 4-5% вологи. Це класичне паливо, яке активно використовується з часів Промислової революції. Цей сорт представлений на ринку десятками марок, які відрізняються своїми розмірами та складом летких речовин. До нього належить і газове вугілля з високою тепловіддачею, мінімальною зольністю та низькою димністю. Ці характеристики роблять сировину затребуваною в якості палива для обігріву житлових будинків та об'єктів комунальної інфраструктури.

Антрацит – вугілля, яке пройшло максимальну вуглефікацію. Рослинних залишків в його складі не залишилося – все мінералізовано та спресовано у високовуглецеву породу. Його легко впізнати по чорному кольору з металевим відблиском. Вміст вуглецю в ньому – близько 97%. В антрациті практично відсутні домішки. Порівняно з усіма видами корисними копалинами, які використовують в якості палива, антрацит виділяє найбільшу кількість тепла. Низький вміст сірки в сировині, а також те, що при згоранні не утворюється багато диму та твердих часточок, робить її екологічно чистим паливом. Щоправда, його розвіданих запасів не так багато, а ціна – вища, ніж на інші види вугілля. На антрацит припадає менш ніж 3% від усіх запасів викопного палива.

Марки антрациту розрізняють в залежності від розміру сировини:

  • мілкий (АМ);
  • горіх (АТ);
  • насіння (АС);
  • кулак-горіх (АКО).

Це є основні характеристики невідновлюваного і все ще незамінного джерела енергії, на формування якого Землі знадобилися десятки та сотні мільйонів років.

Вугілля: купити в опт

На сайті drova-kiev.in.ua можна замовити тверде паливо, зокрема вугілля найпопулярніших марок, з доставкою по Києву та області. Клієнт розраховується за товар після того, як замовлення привезуть і він зможе переконатися, що марка, якість, розмір відповідають побажанням.

^