Головна » Пиломатеріали

Пиломатеріали

Дошка необрізна: ціна на дошку необрізну суху, купити необрізну дошку з швидкою доставкою та розвантаженням ➤ Дошка необрізна за найвигіднішою ціною тут ✅ Телефонуйте!
Дошка необрізна
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
8500грнвід /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Дошка обрізна: ціна на дошку необрізну суху, купити дошку обрізну з швидкою доставкою та розвантаженням ➤ Дошка необрізна за найвигіднішою ціною тут ✅ Телефонуйте!
Дошка обрізна
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
9000грнвід /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Купити брус різних розмірів із швидкою доставкою та розвантаженням ➤ Брус струганий в Києві та області за найвигіднішою ціною від виробника тут ✅ Телефонуйте!
Брус струганий
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
9000грнвід /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Терасна дошка ціна різних розмірів із швидкою доставкою та розвантаженням ➤ Палубна дошка в Києві та області за найвигіднішою ціною від виробника тут ✅ Телефонуйте!
Дошка терасна
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
500грнвід /м.кв
https://drova-kiev.in.ua/
Рейка монтажна різних розмірів із швидкою доставкою та розвантаженням ➤ Рейки дерев'яні в Києві та області за найвигіднішою ціною від виробника тут ✅ Телефонуйте!
Рейка дерев'яна
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
9000грнвід /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Вагонка: ціна на вагонку із швидкою доставкою та розвантаженням ➤ Купити дерев'яну вагонку в Києві та області за найвигіднішою ціною від виробника тут ✅ Телефонуйте!
Дерев'яна вагонка
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
250грнвід /м.кв
https://drova-kiev.in.ua/
Потрібна щепа? Купити можна тут! ● Приємні ціни, зручна доставка по Київській області, краща якість від виробника. ►Замовити: +38099-5664800◄
Щепа паливна
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
290грнвід /м.куб
https://drova-kiev.in.ua/
Щепа для копчення ● Відбірна вільхова щепа для холодного і гарячого копчення - купити з доставкою по Київській області ► Замовити: + 38099-5664800◄
Щепа для копчення
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
400грнвід /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Піддони: ціна на піддони різних розмірів із швидкою доставкою та розвантаженням ➤ Піддон замовити в Києві та області за найвигіднішою ціною тут ✅ Телефонуйте!
Піддон дерев'яний
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
210грнвід /шт
https://drova-kiev.in.ua/
Замовити соснову кору з доставкою. Ідеально підходить для мульчування багаторічних рослин, декору, для домашніх жівотних✔️ Надійно виконує захисні функціі✔️
Соснова кора
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
60грнвід /мешок
https://drova-kiev.in.ua/

Пиломатеріали – універсальні й екологічні будматеріали

Пиломатеріали - це пиляні дерев'яні деталі певної стандартної форми, отримані поздовжнім розпилом колоди уздовж волокон. Вони незамінні в будівництві й ремонті будинків, зведенні парканів і виробництві меблів. Кожен вид пиломатеріалів має свою сферу застосування. Порода дерева, форма заготовки і сорт якості визначають міцність, довговічність і зовнішній вигляд кінцевого виробу.

Якщо вам потрібні пиломатеріали в Києві, наша компанія допоможе вам з вибором, замовленням і доставкою якісних дерев'яних заготовок. Ми пропонуємо широкий вибір деревини з приємними цінами на пиломатеріали.

пиломатеріали Київ

Які пиломатеріали купити?

Пиломатеріали: коротка класифікація

Все розмаїття пиломатеріалів можна класифікувати за типом обробки, перерізу, формою, породою дерева і сортом якості.

 • За формою розрізняють бруски, бруси, дошки, пластини, четвертини, рейки та обаполи.
 • За типом перерізу виділяють тангенціальні, радіальні і змішані пиломатеріали. У радіальних річні кільця розташовані перпендикулярно до основної площини, у тангенціальних - майже паралельно, а у змішаних - приблизно під 45о.
 • За наявністю кори дошки ділять на необрізні (необроблені краї з обох крайок), напівобрізні (одна пропиляна крайка) та обрізні (обидві крайки пропиляні). Брус, у якого тільки дві з чотирьох сторін пропиляні, називають двокантовим, а брус з чотирма обробленими сторонами - чотирикантовим.
 • Всі породи дерева ділять на листяні (дуб, береза, ясен, клен, липа, осика) і хвойні (ялина, сосна, ялиця, модрина, кедр).
 • Існує 5 сортів якості: добірний, перший, другий, третій і четвертий.

Як застосовують пиломатеріали від виробника

Найбільш поширені пиломатеріали в Києві - це необрізна та обрізна дошка. Перша найчастіше використовується для тимчасових будівель і технологічних конструкцій, таких як паркани, ліси, чорнова підлога або містки. За умови високої якості й належної антисептичної обробки така дошка може стати в нагоді для оздоблення стін. Обрізна ж дошка вважається більш цінним матеріалом, оскільки вона годиться для будь-яких будівельних та оздоблювальних робіт. Внутрішні перегородки, настил підлоги, опалубка, крокви, альтанки, гаражі і навіть меблі виготовляються з такої дошки. На обрізні пиломатеріали ціни, відповідно, будуть вищі.

Ще один популярний вид пиломатеріалів - чотирикантовий брус. Товсті бруси без тріщин та інших вад витримують великі навантаження, що дозволяє їх застосовувати як балки, елементи каркаса і несучі конструкції. Чистообрізний брус має строго квадратний перетин і рівну стругану поверхню з усіх боків, включаючи торці.

Обаполи - це найдешевший вид деревини для технічних або паливних цілей. Ціни на ці пиломатеріали низькі, а міцність невисока, проте вони мают стандартну довжину і ширину. Обаполи можна купити на дрова або побудувати з них невелику тимчасову споруду.

Наша компанія пропонує всі види дощок та інших пиломатеріалів з найвигіднішою ціною в Києві.

 

пиломатеріали купити

Як купити якісні пиломатеріали в Київській області?

Сорти пиломатеріалів та ціни на них

Щоб вдало купити пиломатеріали в Україні, потрібно вибрати сорт якості, що відповідає кінцевій меті. Для оздоблення та побудови складних конструкцій найкраще придбати добірний сорт. У таких пиломатеріалах відсутні сучки, тріщини, включення кори або серцевини, червоточини, цвіль і гниль. Вони пройшли правильну витримку і сушку, завдяки чому не містять прихованих дефектів. Похибки в розмірах і формі заготовок повинні бути в межах 1%. Ціни на такий пиломатеріал, очевидно, найвищі.

Для першого сорту допустимі здорові (врослі) сучки до 1 см, невеликі тріщини і до 10% ураження пліснявою. Такі пиломатеріали купити можна для побудови або ремонту меблів і внутрішніх споруд. Для другого сорту максимальний розмір сучків становить 2 см, а тріщини не повинні бути наскрізними. У деревині третього сорту дозволяються всі перераховані вище недоліки. З таких пиломатеріалів виробляють упаковку, піддони тощо. Четвертий сорт деревини - це чорновий матеріал для сараїв, тимчасових огорож, будівельних козлів та усіляких підпор.

Як вибрати пиломатеріали перед оптовою закупівлею

 1. Перевірте, чи відповідає деревина заявленому сорту якості, особливо якщо вам потрібні високоякісні пиломатеріали оптом. Кривизну, розмір сучків, кількість і глибину тріщин, розміри грибкового ураження нескладно оцінити візуально.
 2. Перевірте, чи є на поверхні сажа і горілий запах: це може свідчити про пожежу в районі лісозаготівлі, а значить, деревина втратила свої властивості.
 3. Дізнайтеся, коли були заготовлені і як зберігалися пиломатеріали від виробника. Свіжоспиляна деревина містить багато вологи і вимагає сушки, в процесі якої велика частина заготовок може викривитися або тріснути. Прискорена або некоректна сушка може привести до нерівномірного розподілу вологості по заготівлі та зрештою вплинути на форму і міцність готового виробу.
 4. Зверніть увагу на тип розпилу. Дошки радіального розпилу найбільш міцні, тому що деревні волокна менше розбухають і деформуються від вологи. Також такі дошки краще переносять навантаження.

Чому співпрацювати з нами - вигідно?

Звертайтеся в нашу компанію, щоб купити пиломатеріали в Київській області. Ми пропонуємо:

 • Високоякісні бруси, рейки і дошки з сосни
 • Свій склад пиломатеріалів в Києві
 • Широкий вибір продуктів з деревини, в тому числі дрова колоті та паливна щепа
 • Продаємо тільки сухі пиломатеріали, заготовлені в минулому сезоні
 • Найвигідніша ціна на пиломатеріали в Києві
 • Доставка в будь-яку точку Києва і області (вартість залежить від відстані)
 • Возимо без затримок на своїх вантажних автомобілях
 • Консультуємо і доставляємо продукцію без вихідних
 • Реалізуємо пиломатеріали оптом і вроздріб
^