Головна » Вугілля

Вугілля антрацит | газове вугілля

Вугілля антрацит | газове вугілля

Купити вугілля АО фракції 25 - 50 мм, вугілля антрацит в Києві та області за вигідною ціною можна тільки тут ➤ Швидка доставка, розвантаження ✅ Телефонуйте!
Вугілля АГ (антрацит горіх)
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
14000грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Купити вугілля АМ фракції 13 - 25 мм, вугілля антрацит в Києві та області за вигідною ціною можна тільки тут ➤ Швидка доставка, розвантаження ✅ Телефонуйте!
Вугілля АД (антрацит дрібне)
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
14000грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Купити вугілля АС фракції 6 - 13 мм, вугілля антрацит в Києві та області за вигідною ціною можна тільки тут ➤ Швидка доставка, розвантаження ✅ Телефонуйте!
Вугілля АН (антрацит насіння)
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
14000грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Купуйте вугілля марки ДГ (Довгополуменеве Газове) з швидкою доставкою та розвантаженням ➤ Купити вугілля ДГ 13-100 в Києві, області можна тут ✅ Телефонуйте!
Вугілля ДГ (довг.-газове)
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
13000грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Купити вугілля АКО фракції 50 - 100 мм, вугілля антрацит в Києві та області за вигідною ціною можна тільки тут ➤ Швидка доставка, розвантаження ✅ Телефонуйте!
Вугілля АКО (антрацит кулак)
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
14000грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Вугілля антрацит і газове вугілля: особливості та відмінності

Вугілля самих різних типів, складу і форми широко використовується в сучасному світі. Його купують для опалення заміських будинків, невеликих дач, селищних будівель і навіть промислових будівель. Воно застосовується в якості основного джерела енергії для роботи підприємств і їх цехів. Ми пропонуємо найкращий продукт для різних потреб.

Переваги вугілля як твердого палива

Твердим паливом людство користується не одне тисячоліття. І якщо якийсь час назад його істотно витіснили газ і електриа, то сьогодні нестабільні ціни цих енергоресурсів знову роблять тверде паливо актуальним. Воно знову стає основним джерелом енергії для опалення приміщень або промислових цілей. Можна замовити вугілля в мішках або насипом.

Сучасние кам'яне вугілля - це екологічно чисте і безпечне паливо. Механізми його видобутку постійно удосконалюються і змінюються. Завдяки цьому на виході виходить якісний і чистий продукт, без зайвих домішок і небезпечних речовин. До того ж більшість видів такого палива не виділяє шкідливих газів під час нагрівання і горіння. З дровами для котла ці показники порівнювати не слід, але вугілля використовується на спеціально призначеному для нього обладнанні.

Удосконалення систем видобутку та обробки ресурсів впливає і на ціну палива, яка стала набагато нижче. Доступна вартість і універсальність застосування, а також сучасні системи опалення роблять рішення купити вугілля антрацит, газове вугілля не тільки вигідним, але і зручним. Кам'яне вугілля, ціна якого доступна практично для всіх, дуже затребуване.

Також варто відзначити, що сучасні опалювальні системи роблять процес згоряння вугілля максимально безпечним. Людина практично не бере участі в процесі опалення, адже багато котлів автоматично регулюють температуру та інші показники. Вони самостійно здійснюють функцію контролю.

Ще один нюанс полягає в тому, що спеціальні котли дають можливість автоматично підтримувати процес опалення, практично без участі людини. Всього одне завантаження, і ваш будинок буде обігріватися всю ніч, при цьому опалювальна система має високий рівень безпеки і не шкодить навколишньому середовищу.

Також цей тип палива не потребує специфічного обладнанні для зберігання і транспортування (типу газопроводів, спеціальних ємностей і т.п.). Наприклад, вугілля антрацит, ціна якого досить доступна, може зберігатися в простому сухому приміщенні без спеціальних установок або систем. Зваєитесь ви купити вугілля в мішках або насипом, воно все одно буде невибагливим в умовах зберігання.

Чим відрізняється вугілля антрацит і вугілля газове?

Сьогодні розрізняють до 10 різновидів вугілля, які мають свої показники. Їх розрізняють за такими параметрами, як:

  • Вологість. Від неї залежить не тільки швидкість загоряння і повного згоряння, але і кількість диму. Перш ніж купити вугілля антрацит в мішках в Києві, варто заздалегідь уточнити цей параметр.
  • Температура згоряння. Важливий показник, який безпосередньо впливає на сферу застосування палива і необхідні характеристики котлів.
  • Зольності, рівень сіри і летючих речовин. Це показники безпеки і екологічності палива, в залежності від яких вибирають сферу застосування.

За якісними характеристиками перше місце займає вугілля антрацит. Також його відрізняє від інших сортів білий дим при горінні, а у всіх інших - чорний. Але місць його видобутку залишилося не так багато, що визначає високу вартість сировини. У Київській області взагалі немає родовищ цього сорту, тому до іншого додається націнка за доставку. Ми пропонуємо вугілля антрацит купити в Києві за оптимальною вартістю, оскільки безпосередньо працюємо з постачальниками. На другому місці за популярністю газове вугілля - що це, читайте нижче.

Якщо вивчити характеристики вугілля антрациту, то відразу помітна більш висока вартість, в порівнянні з іншими сортами. Але і якісні характеристики краще. Зокрема, його тепловіддача становить 7600 ккал/кг - в два рази вище, ніж у бурого сорту. Кам'яне вугілля такого типу дає багато тепла, безпечне в побутовому використанні і не впливає на справність котлів і систем опалення, оскільки рівень його зольності відносно невеликий.

Газове вугілля або довгополум'яне теж має високу теплотворність - 7000 ккал/кг, а купити його можна практично в два рази дешевше. Така ситуація склалася через те, що воно більш поширене, легше видобувається і його родовища є на території України. Серед його переваг також:

  • Легкість розпалювання - його щільність менше, ніж у антрациту, тому розгорається воно легше, часто використовується саме для розпалювання перед більш щільними сортами. Але і для повноцінного опалення житлових і господарських приміщень підходить чудово.
  • Тривалий час горіння і висока тепловіддача. Таке паливо прогорає не відразу, довго віддає тепло. Завдяки цьому температура підтримується і під час горіння, і після його закінчення.
  • Гарна пожежна безпека - практично не буває випадків випадкового загоряння.
  • Найнижча вартість кілокалорій в порівнянні з іншими сортами твердого палива. Це можливо з причин, перерахованих вище, які не впливають на якість палива.

Але і вугілля антрацит, і вугілля газове відмінно влаштовує користувачів, які шукають ефективне паливо - обидва сорти довго горять, добре гріють і при цьому дають мінімальну кількість золи і диму. Їх можна використовувати для самих різних цілей. Це може бути застосування на виробництві або просто опалення приміщень.

У довгополуменевого і вугілля антрациту ціна за тонну буде залежати від кількості і варіантів розфасовки. Паливо продається розсипом або в мішках фасуванням по 50 кг. Оптові покупці отримують додаткові знижки.

У газового вугілля характеристики і вартість також будуть залежати від фракції. Чим більше частки, тим дорожче.

Особливості зберігання твердого палива

Газовий вугілля і антрацит мають певні вимоги до умов зберігання. Від того, чи дотримуєтеся ви ці рекомендації, залежить не тільки тепловіддача продукту, але також його безпека, термін експлуатації. Недостатньо кам'яне вугілля купити - його необхідно правильно зберігати. Точно так само, як і дрова колоті — будь-яке паливо потребує щоб його правильно зберігали, з дотриманням всіх вимог. Особливо якщо ви купуєте велику кількість палива.

Отже, рекомендації по зберіганню наступні:

  1. Перш ніж замовити доставку, обов'язково підготуйте місце, де на якість палива не буде впливати вологість, мороз, перепади температур. Оскідьки це горючі матеріали, то необхідно також дотримуватися заходів пожежної безпеки. Найкраще для зберігання підходять сухі провітрюваних приміщеннях. Це може бути невелика господарська будівля, сарай або підвал з системою вентиляції.
  2. Антрацит має низький вміст вологи, тому може зберігатися навіть на вулиці. Проте, вибір місця теж має значення. Вибирайте місце на підвищенні або підготуйте настил, щоб вода не підмочував паливо знизу в дощову пору року. А зверху захистити від опадів можна навісом, плівкою, брезентом або іншим водонепроникним матеріалами.
  3. У холодну пору року вугілля для котлів періодично потрібно ворушити, щоб захистити його від замерзання. Бажано виключити вплив і високих температур. При температурі повітря вище + 20 С паливо окислюється - вуглинки стає м'якими, схильними до розтріскування.

З роками якість палива знижується, так що купувати його про запас недоцільно. Немає сенсу "затарюватися" тоннами вугілля, якщо необхідно протопити невелику дачу. Оптимально, якщо партію ви використовуєте за 2-3 роки.

Будь-яке вугільне паливо вимагає наявності спеціально відведених місць під зберігання. Його обов'язково потрібно захистити від вологи і морозу, так як ці фактори значно знижують якість і ускладнюють експлуатацію.

Якщо дотримуватися всіх рекомендацій, придбане паливо дасть максимальну кількість користі і не втратить своїх якостей. Наші менеджери із задоволенням допоможуть вам визначитися з кількістю і типом вугілля перед замовленням.

Як правильно користуватися вугільним паливом?

Для того, щоб придбане паливо давало максимум користі, недостатньо його правильно зберігати. Велике значення має фактор правильного застосування. Кожен тип палива має певні вимоги до опалювальних систем.

Отже, безпека і комфорт використання твердого палива багато в чому залежать від справності і стабільності опалювальної системи. Перед початком опалювального сезону її обов'язково перевіряють, чистять димохід від нагару, а котел або піч - від золи. Ті самі рекомендації вам дадуть, якщо ви будете використовувати дрова чи брикети паливні.

Також варто відзначити, що необхідно купити вугілля для котла відразу двох типів: для основного опалення і розпалювання. Для розпалювання вугілля використовується папір, тріски та дрова. Вугілля засипаються тільки на шар розжаренного деревного вугілля. Протипоказано використовувати для розпалювання бензин, гас або інші горючі рідини, так як це небезпечно. Якщо ви використовуєте паливо кількох фракцій, починати потрібно з самої дрібної. У міру згоряння додавайте більше вугілля або антрацит. Чим більше фракція, тим довше і спекотніше горить, але тим складніше розгорається.

Ми пропонуємо купити вугілля антрацит в Києві роздрібними і оптовими партіями. Наші фахівці допоможуть вибрати кращий варіант індивідуально для ваших цілей і відповідно до ваших побажань. Гарантуємо високу якість продукції, кращі ціни, наявність на складі і індивідуальні системи знижок постійним клієнтам. Ви можете придбати паливо з доставкою на вашу адресу чи скористатися самовивозом.

^