Головна » Вугілля » Деревне вугілля

Деревне вугілля: особливості використання

Вугілля - це мікропористий високовуглецевий матеріал, який утворюється в результаті згоряння деревини у спеціальних вуглевипалювальних печах. Завдяки особливій структурі та хімічному складу має гарну тепловіддачу та тривалий час горіння. Деревне вугілля має характерний сіро-чорний колір і невелику вагу – це ті якості, які дозволяють швидко відрізнити матеріал від інших видів.

Цей паливний матеріал широко застосовується в побуті. Найчастіше використовується для приготування їжі, наприклад шашликів або страв на грилі. За його наявності вам не доведеться чекати, поки прогорять дрова, він завжди сухий і легкий, тому його зручно, за необхідності, транспортувати чи нести в руках. Деревною золою, що залишилася після згоряння палива, добре удобрювати рослини.

Якщо ви плануєте купити деревне вугілля в мішках для мангала, то чините правильно, адже цей вид палива має багато переваг:

  • воно екологічне – не містить важких металів, фосфору чи сірки;
  • не утворює чадний газ після згоряння;
  • створює необхідну температуру без утворення диму, кіптяви та сильного полум'я;
  • не здатне самозайматися;
  • тримає стабільну температуру, що є великою перевагою під час приготування страв на вогні;
  • ціни на цей вид палива досить низькі.

Більшість продукції даного типу виробляється із відходів деревини, отже, заготівля цього матеріалу не завдає шкоди природі.

Де в Києві вигідно купити деревне вугілля, яка його вартість?

Шукаєте, де вигідно купити кілька мішків якісного, екологічно чистого вугілля для барбекю? Наша компанія готова надати вам свої послуги. У нас можна купити сертифіковане тверде паливо з адресною доставкою.

Дізнатись, скільки коштує тонна деревного вугілля у нас, можна на сайті або за телефоном. Але ми запевняємо: ціна, за якою можна купити тонну деревного вугілля або кілька мішків для приготування шашлику у нас із доставкою до Києва та області, одна з найвигідніших у регіоні. До того ж для оптових замовників можливі знижки.

^