Головна » Вугілля » Вугілля антрацит

Вугілля антрацит

Купити вугілля АО фракції 25 - 50 мм, вугілля антрацит в Києві та області за вигідною ціною можна тільки тут ➤ Швидка доставка, розвантаження ✅ Телефонуйте!
Вугілля АГ (антрацит горіх)
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
14000грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Купити вугілля АМ фракції 13 - 25 мм, вугілля антрацит в Києві та області за вигідною ціною можна тільки тут ➤ Швидка доставка, розвантаження ✅ Телефонуйте!
Вугілля АД (антрацит дрібне)
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
14000грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Купити вугілля АС фракції 6 - 13 мм, вугілля антрацит в Києві та області за вигідною ціною можна тільки тут ➤ Швидка доставка, розвантаження ✅ Телефонуйте!
Вугілля АН (антрацит насіння)
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
14000грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/
Купити вугілля АКО фракції 50 - 100 мм, вугілля антрацит в Києві та області за вигідною ціною можна тільки тут ➤ Швидка доставка, розвантаження ✅ Телефонуйте!
Вугілля АКО (антрацит кулак)
drova-kiev.in.ua
2028-12-31
14000грнЦіна:від /т.
https://drova-kiev.in.ua/

Що таке антрацит?

В Україні все більш популярними стають твердопаливні системи опалення. Вони дозволяють економити, а також забезпечують теплом приміщення у районах, де не здійснена газифікація. Тверде паливо є універсальним. Його можна використовувати в різних моделях котлів, воно підходить для обігріву приватних домів і промислових будівель. Одним з найбільш затребуваних варіантів твердого палива є антрацит.

Антрацит — кам’яне вугілля, котре у порівнянні з іншими видами вугілля характеризується найбільш високим ступенем вуглефікації, що робить його одним з найцінніших видів твердого палива. Впізнати його можливо через насичений чорний кольор з явним металевим блиском. Матеріал має високу щільність. Антрацит — це самий твердий з паливних матеріалів.

Переваги використання антрациту для опалення

Антрацит недарма є самим затребуваним видом вугілля, бо він має багато переваг:

  • містить багато вуглецю та мінімум сірки;
  • містить мінімальний відсоток вільги;
  • при згорянні не виділяє багато диму;
  • процес горіння відбувається майже без полум’я;
  • виділяє велику кількість тепла (1 кг може дати до 8000 ккал);
  • характеризується мінімальною зольністю;
  • економно витрачається.

Паливо з такими характеристиками відмінно підходить для застосування як у виробництві, так і у побуті, може бути використаним в різних опалюваних системах. Якщо порівняти вартість антрациту і газу, а також витрати цих двох видів палива, стає очевидно, що використовувати вугілля економічно вигідніше. А якщо купувати паливо у нас, то економія буде ще більшою, адже ціна вугілля-антрациту за тонну у нашому магазині одна з найвигідніших у Києві. Цікавитесь, скільки у нас коштує тонна антрациту та інших видів вугілля? Уся інформація — в каталозі.

Купити антрацит з доставкою

В нашому асортименті представлені всі популярні марки антрациту: від самої дрібної фракції вугілля — «насіння» до «горіха», а це означає, що наші клієнти зможуть без труда підібрати оптимальний варіант палива для будь-якої опалювальної системи. Але навіть якщо в вас виникнуть складнощі з вибором матеріалу, ми завжди допоможемо та підкажемо, яка фракція є найбільш приємною для вашого котла. Окрім вугілля у нас можна купити дрова, паливні пелети, пиломатеріали і брикети для опалення з доставкою в Київ та Київську область.

Ми не ставимо обмежень щодо обсягів замовлення. Наші клієнти можуть купити антрацит від декількох кілограмів до тонни і більше. Крім цього, у нас передбачена доставка клієнтам замовлень будь-якого об’єму по Києву і області. Ну, а якщо вам буде вигідніше забрати куплений товар самостійно, чекаємо на вас на складі компанії.

Ціна, за якою можна купити у нас вугілля-антрацит у мішках з доставкою в Київ і населені пункти Київської області, указана на сайті. Але в залежності від обсягів замовлення вартість може змінюватися.

У пошуках найбільш вигідного варіанту палива для обігріву приватного будинку чи виробничих цехів ви вирішили: «Куплю антрацит»? Тоді пропонуємо скористатися пропозиціями нашого магазину та замовити якісне вугільне паливо за найбільш вигідними цінами.

^